Jump to content
Dogomania

Kalvinek już w swoim fantatsycznym domku stałym ale nadal z ogromnym długiem:(


zioberek87

Recommended Posts

[quote name='DYRO']dzis albo jutro kalviś bedzie szczepiony przeciwko wściekliżnie:) oby moja weteryna poradziła sobie tak samo dobrze jak z lejdii:):)
trzymajcie kciuki za weteryne haha bo kalvin da sobie rade:)[/QUOTE]
Kciki zacisniete [IMG]http://www.sirmi.ic.cz//smajl/26.gif[/IMG]...moze wetka nie bedzie jadalna[IMG]http://www.sirmi.ic.cz//smajl/285.gif[/IMG] ,to jej Kalvis nie zje .Tylko polknie i wypluje....[IMG]http://www.sirmi.ic.cz//smajl/283.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='DYRO']o o o Zioberek widać że ma serce do ludzi:):) hi hi[/QUOTE]

jak już kiedyś Ci mówiłam zacny Dyrektorze, że bardziej cenię psy od ludzi bo one nie potrafią kłamać i są szczerze oddane nie wykorzystują i ich miłość jest bezgraniczna i prawdziwa a niestety z ludźmi różnie bywa:) ostatnio się wykłócałam z ciotką która na mnie naskoczyła że jak chce pomagać to biednym bezdomnym ludziom :) nie wiedziała że nadepnęła mi na odcisk i chyba już prędko nie przyjedzie mnie odwiedzić:) oczywiście niezmiernie mi przykro:D ucałuj ogonki:)

Link to comment
Share on other sites

oj tak!!! masz racje-stawiasz kolacje;)
pies kocha niezaleznie czy jestes gruba, czy chuda, ladna, czy brzydka, bezdomna czy z domem i dwoma jachtami, psa nie interesuje czy jestes czarna czy biala i czy jestes katoliczka czy muzlumanka albo czy jestes homo czy hetero.......takie kwestie to tylko homo sapiens przeszkadzaja...........

Link to comment
Share on other sites

oj Baby Baby:):):):):):):):)
ha ha macie rację ale dobrze wytresowany mężczyzna jest lepszy niż pies:):)

i też tak uważam ale są również dobrzy ludzie i to dla nich warto żyć i pomagać :)
ale fakt pieski pomogły bardziej mi niż ja im.....chociaż może to wyglądać inaczej:):)

a ty zioberek karmę mi zamów a nie :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']oj tak!!! masz racje-stawiasz kolacje;)
pies kocha niezaleznie czy jestes gruba, czy chuda, ladna, czy brzydka, bezdomna czy z domem i dwoma jachtami, psa nie interesuje czy jestes czarna czy biala i czy jestes katoliczka czy muzlumanka albo czy jestes homo czy hetero.......takie kwestie to tylko homo sapiens przeszkadzaja...........[/QUOTE]


właśnie stawiasz kolacjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']oj tak!!! masz racje-stawiasz kolacje;)
pies kocha niezaleznie czy jestes gruba, czy chuda, ladna, czy brzydka, bezdomna czy z domem i dwoma jachtami, psa nie interesuje czy jestes czarna czy biala i czy jestes katoliczka czy muzlumanka albo czy jestes homo czy hetero.......takie kwestie to tylko homo sapiens przeszkadzaja...........[/QUOTE]

hmmm ciotka wczoraj była u mnie danavas i mi powiedziała że za niedługo będziesz w Polsce:) może się spotkamy w końcu :) i niech będzie postawie Ci kolację:D ha ha ha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DYRO']oj Baby Baby:):):):):):):):)
ha ha macie rację ale dobrze wytresowany mężczyzna jest lepszy niż pies:):)

i też tak uważam ale są również dobrzy ludzie i to dla nich warto żyć i pomagać :)
ale fakt pieski pomogły bardziej mi niż ja im.....chociaż może to wyglądać inaczej:):)

a ty zioberek karmę mi zamów a nie :):)[/QUOTE]

chichoczący kikucie sam sobie zamów:) przy karmie dajesz kup i gotowe:D a co do tego Twojego wytresowanego mężczyzny to bzdura:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zioberek87']chichoczący kikucie sam sobie zamów:) przy karmie dajesz kup i gotowe:D a co do tego Twojego wytresowanego mężczyzny to bzdura:D[/QUOTE]

ale jesteś niemiła:(::(:shake:

dobrze sam sobie zjem kolacje:sabber::sabber:

Link to comment
Share on other sites

ciotki i wujek z bazarku zebrałam 90 zł dla Kalvinka i 90 zł dla Kostusia (link poniżej)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/124369-Kostek-%C5%82agodny-Mix-ASTa-w-Psim-Aniele-Szukamy-domu[/url]!

jak dostanę wszystkie wpłaty to zmienię 1 post:) a teraz robię kolejny nowy bazar i książki dyra w końcu dodam:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...