Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AlaRottweiler']Razem z Misią witamy się :D:D Scooby to cudny psiak[/QUOTE]
Witamy. :smile: dzięki! :loveu:




Nagrałam pare filmików na ostatnim treningu, ale przez 'czarne' utrudnienie nie mogłam więcej :evil_lol:
Mam zamiar niedługo skleić jakiś filmik slalomowy, tym razem nie tylko ze Scoobem :razz:
No i zapomniałam się pochwalić, że już robimy złożony slalom! :multi: tempo nie powala, ale zarazie zwalam na śnieg :lol: inna przyczepność będzie na trawie



zaraz wrzucę fotki, z wczorajszego długiego spacerku

Link to comment
Share on other sites

My podobnie jak Illusion byliśmy zadowoleni z TOTW i Brit. Po nich bardzo ładnie wyglądała sierść, kupki były ok i te dwie Tośce po prostu smakowały (przez jakiś czas) :) A przetestowałam większość suchych karm i moja księżniczka od siedmiu boleści nie chciała nawet ich powąchać. Ona ogólnie nigdy nie lubiła suchego żarełka i potrafiła po tydzień czasu nie jeść.. Teraz jest na barfie i w końcu nie muszę myśleć co kupić żeby w ogóle to zjadła :)

Edited by kopra
Link to comment
Share on other sites

Szczurzyna drugi rok jest na Husse. Ładnie wygląda, kupy nieduże i nie tyje w zastraszającym tempie. Znajomy CTR też je i właścicielka sobie chwali. U Arii acana się nie sprawdziła - bąki i koszmarny łupież. Podobnie u kilku znajomych psów.

Link to comment
Share on other sites

My testowaliśmy już 15kg worki: Brit Premium, Fitmina, Sam's Field i Puriny Dog Chow, ale z żadnego nie byłam do końca zadowolona :lol:
Z Sam's Field w sumie najbardziej, ale sierść znowu nie była w tak fajnym stanie jak przy wcześniejszych karmach, za to koopy super. :roll: A ktoś testował może karmę dla aktywnych psów, którejś z firm ?? Bo rozważam i taką opcję..


[URL]http://www.p1es.pl/wymienne-napisy-do-uprzezy-rozmiar-baby-baby2-minimini-mini-p-122.html[/URL]

Który napis dla Scooba ? :diabloti:, Bo ja się poddaję normalnie, wszystkie mi się podobają :lol:

1. AGILITY
2. DON'T TOUCH
3. GANGSTER
4. HOT DOG
5. KILLER
6. MACHO (:evil_lol:)
7. MASTER OF DISASTER ( to się zgadza :lol:)
8. SECURITY
9. TERMINATOR
10. TOP MODEL
11. WORKAHOLIC
12. SUPERDOG


Głosować proszę, na numerki :cool3:

Edited by paulaa.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...