Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='darii_iia']Szczerze nie wiedziałam, że Scooby jest taki mądry. :lol: :loveu:
Świetny filmik. :)[/QUOTE]
Ja tam to wiem od zawsze. :lol: Poczułam dużą różnicę ucząc sztuczek inne psy.
Dzięki ;)
[quote name='Kaaasia']Zdolniacha z niego :smile:[/QUOTE]
Dzięki :loveu:


Dzisiaj skorzystaliśmy z Dnia Darmowej Dostawy i zamówiłam 12 palików, będzie w końcu slalom do ćwiczeń. :multi:
Plus 4 dodatkowo na hopki. Nie damy się zimie! :smile: W końcu kiedyś trzeba przejść do tych jedynek, a planuje w sezonie 2013. :razz:
I oczywiście przy okazji trochę smaczków i piszczałki, żeby scoob oprócz tunelu miał coś pod choinką :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Ja tam to wiem od zawsze. :lol: Poczułam dużą różnicę ucząc sztuczek inne psy.
Dzięki ;)

Dzięki :loveu:


Dzisiaj skorzystaliśmy z Dnia Darmowej Dostawy i zamówiłam 12 palików, będzie w końcu slalom do ćwiczeń. :multi:
Plus 4 dodatkowo na hopki. Nie damy się zimie! :smile: W końcu kiedyś trzeba przejść do tych jedynek, a planuje w sezonie 2013. :razz:
I oczywiście przy okazji trochę smaczków i piszczałki, żeby scoob oprócz tunelu miał coś pod choinką :D[/QUOTE]

z jakiego sklepu zamawiałaś??? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']tez z karuska będę robić zamówienie spodobaly mi się te piłki
[URL]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=11709&cat=170[/URL][/QUOTE]
też się nad nimi zastanawiałam :smile: całkiem fajnie wyglądają
[quote name='Kirinna']a mogłabyś podać linka do tych palików?[/QUOTE]
[url]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=1476&cat=204[/url] ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']W animalii są po 3zł z groszami, przepłaciłaś :evil_lol:.

Aportek na jedzenie możesz zrobić ze zwykłego piórnika-tuby :).

Szkoda, że tak daleko mieszkasz, bo ja też mam trochę przeszkód i czasami nudno mi tak samej biegać :<.[/QUOTE]
Oj tam, ale przesyłka pewnie sporo. :D A tak przynajmniej jeszcze kupiłam pare pierdół, jak ulubione piszczałki Scooba, których nigdzie nie mogłam znaleźć :smile:
No szkoda. :-(
[quote name='Soko']W castoramie były podobne i je nabyłam :) ale potrzebuję działki, bo nie chce mi się nigdy z nimi do lasu chodzić :D[/QUOTE]
Oo, to nie widziałam u nas :smile:
Ja mam działkę , ale mini niestety (pracowniczą), więc na prawdziwe torki i tak muszę jechać w teren. :roll:
Ale w sumie na slalom i ze 2 hopki będzie w sam raz.
[quote name='Abietis']Świetny filmik:loveu:[/QUOTE]
Dzięki. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=paulaa.;20065729

A ja tak wstępnie spytam, czy byłby ktoś chętny na mini treningi agility, na nieogrodzonym terenie ,dzikim, ale zadbanym i niewiele ludzi się tam kręci, na domowej roboty przeszkodach, w zimę (kiedy nie będzie śniegu, więc terminy mogą być bardzoo różne) ? :smile: [/QUOTE]

ja zobaczę ;) może raz spróbuję zależy jak będzie z dojazdem ;) i czy daleko od przystanku do tego miejsca, bo warszawy kompletnie nie znam . i czy dora bedzie w stanie na takim terenie cwiczyc :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']ja zobaczę ;) może raz spróbuję zależy jak będzie z dojazdem ;) i czy daleko od przystanku do tego miejsca, bo warszawy kompletnie nie znam . i czy dora bedzie w stanie na takim terenie cwiczyc :roll:[/QUOTE]
Przystanek Centrum Olimpijskie, czy coś takiego. ;) (obok Stadniny Agmaja)
A jak ostatnio tamtędy jechałam (bo wracam tamtędy z treningów), koło 14-15 nie było ani jednego ludzia, ani psa. Wcześniej widziałam tam szkolenia jakieś, albo raz ktoś rozłożył slalom, a teraz jak jest zimniej pusto (:multi:), więc może nie byłoby tak źle. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Hej :loveu:
A dobry byłby dojazd na te treningi ?[/QUOTE]
114 z Al.Reymonta równo 15 min, więc w miarę blisko :smile:


Pierwszy trening planuję jakoś w przerwie świątecznej. ;)
Mam sporo rzeczy do dopracowania ze Scoobem, już obmyślam torki. Ciekawa jestem czy coś z tego wyjdzie. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Jak patrzyłam też na mapkę to można dojechać 116 , a potem się przesiąść w 114.
No my z chęcią byśmy wpadły jakiegoś dnia by spróbować Sonki sił na torku :)[/QUOTE]
No spoko ;)
Tylko Monika proszę odpisuj też na PW, bo nie będę wszystkich godzin ustalać w galerii :D

Ale jak już jestem w temacie mini treningów, to wstępnie miał być 1-2 psy a zrobiło się ze Scoobem 5. :D
Zobaczymy jeszcze kto ostatecznie dołączy. Jako że większość psów jest początkująca, to mam przygotowane 2 rodzaje torków. Wstępnie:
Gr. początkująca:
- sznaucer średni (imienia nie znam ? )
- Dora - husky, jeśli Ola się zdecyduje i się nie zgubi po drodze. :lol:
- Sonia - mix. ( waszego poziomu jeszcze nie znam, wrazie czego dołączycie do nas, albo będziecie robić coś dodatkowo ;) )
- Boni - beagle
- Lusia - york
Gr. średniozaawansowana:
Scooby - spaniel

Edited by paulaa.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...