Jump to content
Dogomania

Borys/Hektor ONek bez oka pozostaje na razie w BDT. u p. Bolesława


bela51

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Charakterne ONki mają wiele uroku. Ja przez 10 lat miałam taką. Do dzisiaj ja opłakuje bo była inteligentna, odwazna, bystra i bardzo wierna. Ale spacer niestety zawsze był obciazony ryzykiem i to wysokim. Lora nie tylko nie lubiła psow i kotów, jej zachowania do ludzi, szczegolnie do męzczyzn, były tez nieprzewidywalne. Za potargane spodnie placilam kilka razy.
Czasem mysle , ze mialam wiele szczescia, ze tylko tak sie konczyły jej wybryki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']No tak, za odgryzioną męskość chyba byś się raczej do końca życia nie wypłaciła :D[/QUOTE]
Skąd wiesz???:crazyeye:
Taki przepadek zdarzył sie, gdy była na spacerze z moja córka.:oops: Chyba łzy Moniki poruszyły chłopaka, ktorego to spotkało ( no nie go konca mu odgryzla, ale napoczeła), i skonczyło sie tylko na przeprosinach.:oops:

Link to comment
Share on other sites

Borys odebrany !!!
Jest chudziutki jak przecinek, ma bardzo chore uszy i zapadniete oczko, nieczynne, nie widzi na nie. Ale jednak jest.
Do ludzi bardzo lagodny, z suczkami w zgodzie. Po poludniu przyjdze bokser, osobnik płci meskiej, aby dalej go testowac.
Niestety nie umie chodzic na smyczy.
Niedługo bedą zdjecia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']Borysku jak dobrze :)
Słuchajcie Ciotki Kochane - ja opłacam od sierpnia pobyt Morisa, czy mozna zadziałać aby jego deklaracje przenieść dla Borysa ?[/QUOTE]

To znaczy tak... chociaż nie wiem, czy dobrze zrozumiałam Twoje pytanie...
Wzięłaś na siebie cały ciężar związany z opłatą pobytu w hoteliku psa o imieniu MORIS.
Inni ludzie jak sądzę deklarowali również dla Morisa wpłaty. Ponieważ TY opłacasz całość - to domyślam się - że chciałabyś, aby tamte pieniądze (tych innych ludzi)
trafiły jako opłata Borysowego hotelu u Czarodziejki. Czy tak? Myślę, że jest to do zrobienia, ale trzeba porozumieć się z tymi osobami, co deklarowały te wpłaty i je dokonują.
Najlepiej może byłoby, abyś TY napisała do nich stosowne zapytanie na PW do każdego osobne, albo po prostu otwarcie na wątku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vutz']To znaczy tak... chociaż nie wiem, czy dobrze zrozumiałam Twoje pytanie...
Wzięłaś na siebie cały ciężar związany z opłatą pobytu w hoteliku psa o imieniu MORIS.
Inni ludzie jak sądzę deklarowali również dla Morisa wpłaty. Ponieważ TY opłacasz całość - to domyślam się - że chciałabyś, aby tamte pieniądze (tych innych ludzi)
trafiły jako opłata Borysowego hotelu u Czarodziejki. Czy tak? Myślę, że jest to do zrobienia, ale trzeba porozumieć się z tymi osobami, co deklarowały te wpłaty i je dokonują.
Najlepiej może byłoby, abyś TY napisała do nich stosowne zapytanie na PW do każdego osobne, albo po prostu otwarcie na wątku...[/QUOTE]


Tak, dokładnie tak, ale ja nie jestem gospodarzem wątku :)
Nie prowadziłam też zbióeki deklaracji to nie wiem czy mogę ?

Link to comment
Share on other sites

Aż się bałam tu dziś zajrzeć, ale widzę, że chyba niepotrzebnie :lol:
Borys wcale nie wygląda na staruszka. Mam nadzieję, że długie dni przed nim w czarodziejskim raju. Trzymaj się chłopaku, teraz już będzie tylko lepiej:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...