Jump to content
Dogomania

Ślady


lizka

Recommended Posts

  • Replies 366
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bedzie tropienie w piatek o 18:00, tak jak ostatnio. Te piatki sa poki co na stale wpisane do kalendarza, tylko miejsce bedzie sie zmienialo. A na tropienie o swicie sie nie piszecie?? :mad: takie kilka dni z rzedu cwiczenie tego samego dobrze wplywa psom na pamiec :evil_lol: wlascicielom niestety mniej :placz:

Link to comment
Share on other sites

No to superowo :multi: wpisze was na liste, zebyscie nie mieli juz wyboru :evil_lol:

Jeszcze co do piatkowych wypadow sladowych, w piatek 11 maja tropienia nie ma!!!! Z przyczyn wydaje mi sie oczywistych, szczegolnie dla sudentow :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']No to superowo :multi: wpisze was na liste, zebyscie nie mieli juz wyboru :evil_lol:

Jeszcze co do piatkowych wypadow sladowych, w piatek 11 maja tropienia nie ma!!!! Z przyczyn wydaje mi sie oczywistych, szczegolnie dla sudentow :evil_lol:[/quote]
hie hie hie. może małe psie przedszkole wśród rozentuzjazmowanego kotrowiadowego tłumu:diabloti:??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alantani']hie hie hie. może małe psie przedszkole wśród rozentuzjazmowanego kotrowiadowego tłumu:diabloti:??[/quote]

jesli bedziecie mnie dzielnie podtrzymywac w pozycji pionowej i zrozumiecie moj belkot to nie ma sprawy :evil_lol:

PS. czy sa juz koszulki wydzialowe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']jesli bedziecie mnie dzielnie podtrzymywac w pozycji pionowej i zrozumiecie moj belkot to nie ma sprawy :evil_lol:

PS. czy sa juz koszulki wydzialowe?[/quote]
no ładnie, napruta pani przedszkolanka:diabloti: to ja rezygnujez pomysłu, psie dzieci nie powinny oglądać takich widoków:evil_lol::evil_lol: nie wiem co z koszulkami. nawet nie wiem jak mają wyglądać w tym roku.

Link to comment
Share on other sites

Uwaga!

Drobna zmiania w tropieniowym tygodniu o swicie: w sobote 5-go maja tropienie bedzie ok 18:00 (po treningu agility). Postanowilam miec 1,5 dnia zycia rodzinnego i pomykam do rodzicow (przyjezdza brat z zona i dzieciakami).

Link to comment
Share on other sites

Tak, chociaz pewnie dopiero po sladach to przeczytasz :evil_lol: nie pomieszkalam sobie dzis duzo :evil_lol: zreszta zadna nowosc ostatnio :evil_lol:

Jutro rano tropimy na Dajtkach, a w niedziele jedziemy do.......kurczaki, zapomnialam jak sie miejscowosc nazywa :oops: nie wazne i tak jedziecie ze mna, wiec nie musicie wiedziec gdzie jedziemy :evil_lol: spotykamy sie o 5:45 na parkingu pod moim blokiem.

Link to comment
Share on other sites

Ha!! Kto nie byl niech zaluje :eviltong: Dzis i wczoraj psy mialy genialne warunki do tropienia i wszystkie pieknie wypracowaly swoje slady. Wczoraj po jednym (tylko Ramzes dostal gratisa i wypracowal dwa ), a dzis po dwa, od dwoch roznych deptaczy. Tylko Bols zrobil sobie dzis jaja i pierwszy slad zamiast isc po zapachu deptacza poszedl po zapachu zwierzatek :angryy: na szczescie zrehabilitowal sie drugim sladem, ktory przecinal slad zwierzyny, a on tylko na chwile na niego zboczyl a potem sam wrocil na wlasciwa sciezke. Saba pierwszy raz tropila dzis prowadzona przez Renate, a Gnojek wkoncu zalapal o co chodzi w ipowskim sladzie :multi:

Jutro tropimy na Dajtkach.

PS. Miejscowka w Stawigudzie (czyli to magiczne miejsce, o ktorym pisalam wczoraj) jest po prostu super :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Fiona przypomniała sobie co właściwie robimy na tych łąkach :multi::multi::multi:
a Sabe wreszcie zobaczyłam w akcji bo zawsze byłam w krzakach schowana :evil_lol: a dzisiaj szukała pasztetu w trawie, stwierdziłam że mam genialną sunię :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dajtki są beznadziejne do tropienia... nawet o 6 rano w niedziele się ludzie kręcą... :roll:
wczoraj Ramzes ładnie szedł, dziś sie troche zgubił na tym przeoranym i nie mógł znaleźć piłki, ale w końcu znalażł i znalazł też inną, której pańcia nie widziała... :diabloti: a szukała... tyle, że ja nigdy nie pamietam, gdzie ja tak dokładnie ten ślad układałam, bo mi sie cos wyłącza i ja za chwile nie pamietam co przed chwilką robiłam :cool3: tak samo jak ide do sklepu i mam 3 rzeczy kupić to zawsze jest o 2 za dużo... :evil_lol: muszę poćwiczyć nad koncentracją chyba... :oops:
w sobote byliśmy w Stawigudzie, a w dziś na Dajtkach... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ada89']tyle, że ja nigdy nie pamietam, gdzie ja tak dokładnie ten ślad układałam, bo mi sie cos wyłącza i ja za chwile nie pamietam co przed chwilką robiłam :cool3: [/quote]
Ty ale to skleroza już jest :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...