Jump to content
Dogomania

Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)


ChiqDeeWikiXenia

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Chiquita&DeeDee']Hahaha, Jaga urocza jesteś - to Suzy a nie Hilton:D
[/QUOTE]
ej no przecież Hilton jest krótkowłosy!! o czym ja mysłałam:oops:

Suzy jest bombastyczna! rany no cudo no :placz:
Hilton piękny ale ma jedną wadę :cool3: fiutka :cool3:
ale jest przecudny, słodki mniam :loveu:

[quote name='Asior']to może jednak zostańmy przy internetowej znajomości :roll:
spacerki "se" darujmy :megagrin: :-D:-D:-D[/QUOTE]

:roflt::roflt::roflt::ylsuper:

Link to comment
Share on other sites

[B]Asiorku[/B] nie rób mi tego:placz::placz: heheh będę delikatna:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a poza tym to musimy pisać na pw, bo Jagusia będzie zazdrosna:diabloti::roflt::roflt::roflt:


[B]Jagaaaaaa[/B] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
Ja tak patrzę (ciut zaspana z rana...) i myślę sobie, ale ładne pieski tu wkleiłaś :loveu: tak patrzę i myślę, że skądś znam te gęby, patrzę po raz trzeci i dostaję ataku śmiechu!!:lol: Co Ty zrobiłaś z moich dzieci???:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Szalona Kobieto:grins:

Tak mnie brać z rana... Ehh... :lol:
A poza tym nie wielkość się liczy tylko jakość:cool3:

Hehehe, a Hiltonek ma malutkiego, ale za to jest byk- Bolo:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ładne królewny Jaga zrobiła... ;) :D

[B]Asiorku[/B]- a Twoje psiaki mają galerię? Bo znaleźć nie mogę:hmmmm::user:

A co do ...hmmm...[SIZE="1"]wacków[/SIZE] to nic mówić nie chcę, ale Chiquicie podoba się mój Draco, ale "jakoś" jego siostra bardziej :mad::evil_lol:...

Link to comment
Share on other sites

Hahahahhhah, Arielko, Ty szpiegu:evil_lol::evil_lol: już tu musisz pisać, kiedy ja Asiorka na spotkanko namawiam, jeszcze mi się kobieta zamknie w sobie i co??:evil_lol::evil_lol::diabloti:

A poza tym kobietki to płeć piękna, więc o co chodzi?? :loveu::lol: Podoba mi się Twój Draco, bo lubię niegrzecznych chłopców- tyle, że on jeszcze nie letni, więc wiesz...:roflt::nono: nie będę mówić co chłopak ma w oczach- ale on już chyba coś czuje, że harem na niego czeka:diabloti::evil_lol::evil_lol:

Asiorku czyżby jaaa?? Molestuje to za mocne słowo... Molestować to ja dopiero zacznę:evil_lol: ja najpierw po dobroci, a później to co tygryski lubią najbardziej...:grins::grins::grins:


Jaguś, a ja wolę moje dziewczynki w wersji "bad" :loveu: wysil wyobraźnię:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']


Jaguś, a ja wolę moje dziewczynki w wersji "bad" :loveu: wysil wyobraźnię:lol:[/QUOTE]

pejcze im mogę podoczepiać i lateksowe pończochy :roflt::roflt::roflt:

[quote name='Chiquita&DeeDee'][B]Asiorku[/B] nie rób mi tego:placz::placz: heheh będę delikatna:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a poza tym to musimy pisać na pw, bo Jagusia będzie zazdrosna:diabloti::roflt::roflt::roflt:

[/QUOTE]


już jestem! zdrajczyni! :diabloti:

[quote name='Chiquita&DeeDee']


Tak mnie brać z rana... Ehh... :lol:
[/QUOTE]
:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
chciałabyś co :diabloti::roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

Buahahhahhahaha... to Cię teraz już chyba poniosło za bardzo :mdleje::roflt::roflt::roflt::roflt:jak im dorobisz pończochy to chyba na zawał zejdę:evil_lol::evil_lol:

Szlak, musiała się dopatrzyć...:evil_lol::evil_lol: Ale tylko Ciebie loffffkam pamiętaj:loveu::lol:
Noo, baaa, pewnie, marzę o tym:loveu::eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

no ja mam nadzieję że tylko mnie lofkasz najbardziej :evil_lol::roflt::roflt::roflt:

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DJdHLKOC3v0/TlzlERJwo9I/AAAAAAAAEO4/OGYtnUNivYg/DSC00784a-horz.jpg[/IMG]

pończoch nie było :diabloti::diabloti::diabloti::roflt::roflt::roflt:

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-d2Iz8A2j-MA/TlzlEVHGUfI/AAAAAAAAEO0/gNPQOpIQL1o/podstawa.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Buahahahahaahahha.... :evil_lol::evil_lol: normalnie mnie powalasz na łopatki Baby:grins:

Ja już chyba pisałam- całe życie z wariatami:loveu: i gęba się cieszy jak głupiemu...:lol:
Ehhh. aż szefowa mnie niedługo wyrzuci za to wchodzenie na jej kompa:eviltong:

To teraz dajesz w wersji retro...:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

Taaa, po telefonie poznałam że ta hodowla co miesiąc reklamuje się w "Przyjacielu Psie"...:sad: Ale jutro z ciekawości zadzwonię- w prawdzie odkładam teraz na szczylka Drakusia, ale może mami by mi pomogła... Wygląda na to, że komuś hodowla zaczęła żyć własnym życiem...:roll: Czasami ludzie sprzedają psy młode, których z jakichś powodów nie mogą zatrzymać- jeżeli są to zwierzęta z uprawnieniami nazywa się to likwidacją hodowli. Kiedyś np jedna Pani była ciężko chora i po prostu nie miała siły opiekować się psami- ale tam były 4...i ze łzami w oczach jechała do Stanów na leczenie. Jednak tu jest na 100% inaczej bo od dwóch lat ta właśnie hodowla reklamuje się w każdym n-rze- zawsze się zastanawiałam- po co dalej rozmnażać, jeżeli tyle szczylków jeszcze nie sprzedanych? Jutro do nich zadzwonię, ciekawa jestem co to za psiaki, w tej kupce ciężko coś dopatrzyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Hahahahhhah, Arielko, Ty szpiegu:evil_lol::evil_lol: już tu musisz pisać, kiedy ja Asiorka na spotkanko namawiam, jeszcze mi się kobieta zamknie w sobie i co??:evil_lol::evil_lol::diabloti:

A poza tym kobietki to płeć piękna, więc o co chodzi?? :loveu::lol: Podoba mi się Twój Draco, bo lubię niegrzecznych chłopców- tyle, że on jeszcze nie letni, więc wiesz...:roflt::nono: nie będę mówić co chłopak ma w oczach- ale on już chyba coś czuje, że harem na niego czeka:diabloti::evil_lol::evil:[/QUOTE]
On po prostu wie, jaka mamusia:evil:mu się trafi:evil_lol: Oczka same się śmieją:diabloti: No i harem do tego- jak najbardziej- wybór duży- od czarnej puszystej gorącokrwistej Arielki:evilgrin: po dwie małe laleczki- rudą i blondi:evil_lol: Chłopak już wie co go czeka:cooldevi:- braciszkowie mogą pozazdrościć:p
Tylko co na to Pako? Jeszcze mi się obrazi?:obrazic: Oby tylko nie...:bigcry:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Molestować to ja dopiero zacznę:evil_lol: ja najpierw po dobroci, a później to co tygryski lubią najbardziej...:grins::grins::grins:
[/QUOTE]

[quote name='Jaga.']

już jestem! zdrajczyni! :diabloti:
[/QUOTE]

[IMG]http://files.myopera.com/dzika85/albums/5529702/olaboga.gif[/IMG]

boszzzzz. co się tutaj dzieje.... sodomia i gomoria jak to mawiał kiepski .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Zaskakujesz mnie kobieto:crazyeye::evil_lol::evil_lol:

Hmm.... a mogą być jakieś inne życzenia??:cool3: ja zaraz mogę coś wymyślić:grins:

Jak robisz takie banerki? ja nie mam, bo nie umiem zrobić...:roll: :placz:[/QUOTE]

wymyślaj :diabloti: ja lubię zaskakiwać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
banerki robię w photo scape, można go ściągnąć za darmo, bardzo prosty program

[IMG]http://srvimg05.tablica.pl/images_tablicapl/2204439_2_644x461_chihuahua-rodowodowy-gliwice_rev001.jpg[/IMG]

a to co to jest? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: makabra.... :placz:

Link to comment
Share on other sites

No powiem szczerze, że jak to zobaczyłam to jakoś odechciało mi się wszystkiego... ta hodowla jest niedaleko mnie w Gliwicach to jakieś 60km... Szlak by to trafił, żeby chociaż dobrych domów szukali, bo tu ze śląska jest kilku rozmnażaczy "chiłała za 500":( i w dodatku szczeniaki co cieczkę, słabe, łysawe:( jak im się trafi chiłka z rodo, to będą "chiłała za 900":placz::placz::placz::placz::placz::placz: ciekawe czy można by im było odebrać kilka psów? U nas w kraju pewnie ni ch***a...

Link to comment
Share on other sites

Arielko, a skąd wiesz jakie Paco ma preferencje???:diabloti::roflt::roflt::roflt:
Może mu się kolega spodoba:diabloti::diabloti: hehehehe, no dziewuszki to będą się bić o niego:olympic::agrue: i co wtedy ???:lol:

Oj, Arielko, czy Ty myślisz, że uda Ci się nas opuścić???:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Niestety, muszę Ci powiedzieć, że to uzależnia, wrócisz tu szybciutko...:loveu::loveu: Więc nie martwię się :evil_lol: a poza tym jesteś taka jak my...:grins::grins::grins:

Asiorku, nie martw się, w specjalnych przypadkach, mogę być dłużej delikatna :evil_lol::evil_lol: Tylko mi się nie załamuj:loveu: przywykniesz:D



Jaaaaagusiu moja:loveu: to ja wymyślę coś super special:evil_lol: albo zaskocz mnie:loveu: tylko... czy ja mam się bać???:evil_lol:

Ehhh:D jak tu wchodzę rano to mam taki ubaw, że do pracy mi się idzie przyjemnie:crazyeye::crazyeye:a to szok:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...