Jump to content
Dogomania

Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)


ChiqDeeWikiXenia

Recommended Posts

Kurcze to mi dałaś zadanie powiem Ci:D wytnę Ci z pampersika, ale jak Ci koooopa ucieknie, to reklamacji nie przyjmuję:evil_lol::evil_lol:
Ja tam tylko dla Ciebie taka jestem... Ciekawe why????:lol:

To się nie poznali na Was.. ale spokojnie we Wrocku będę ja:mad: zaraz powiem jak oceniać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Crazy:evil_lol::evil_lol:

Ale ja lubię szalone kobiety:evil_lol::cool3::cool3:

We Wro to ja będę jak terrorysta, płatny zabójca, upoluję sędziego i zaraz będzie złotko:diabloti: Dla Ciebie wszystko Baby:evil_lol::evil_lol:

No, a wracając do normalności na chwilę- to Twoje pociechy spotykają się z innymi psiakami? Większymi od siebie dużo?

Link to comment
Share on other sites

łeeeeeeee ja nie chcę do normalności :placz: normalność jest nudna :diabloti:

a więc we wro będziesz jak bulterier :cool3: jak Tomy Li Dżons w Ściganym :cool3: mi pasuje :evil_lol:

wracając... tak :) moje psy spotykają się z dużymi psami też ale głównie z takimi średnimi bo dużych np labków i onków to u nas mało
onków nienawidzą:p bo mamy onka debila na podwórku. poza tym raczej tolerują duże psy

Link to comment
Share on other sites

Czy Ty to widzisz [B]Casablanka[/B]?? Ona mnie sprowadza na złą drogę:evil_lol: A ja tak bardzo, bardzo chciałam być normalna:evil_lol::diabloti:

Eeee tam, ja będę jak Gołota:roflt::roflt::roflt: Także Baby będziesz pierwsza od końca:evil_lol:
Happy? Happy??? Are you happy Jagusiu???:roflt::stupid: (Ta kobieta ma na mnie zły wpływ, bad- very bad Jagusia:diabloti:) (To Tomi Li Dżons grał w Ściganym??? Ja tam tylko Ściąganego oglądałam:roflt:)

Moje dzieci lubią psiaki, ale nie nachalne. Tylko takie co potrafią podejść, a nie od razu chcą na nie włazić. Jest kultura- jest znajomość, nie ma kultury- pokazujemy ząbki... To całkiem jak Mamusia:loveu::loveu::evil_lol::evil_lol: Jakie one podobne do mnie:loveu::grins:

A w ogóle to się nie pochwaliłam, że panny same weszły do rzeki:loveu: Dzielne kobietki;) a później Dee weszła w takie pyszne, cudowne, ulepszające urodę błotko:lol: i wyglądała jak... hmm... Mało apetycznie:evil_lol: ale nie mam z tego fotek, bo pojechałam nad wodę z rozładowanym aparatem niczego nie świadoma... ja biedna:shake::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wiecie jak miło mieć taką galerię i móc męczyć kogoś moimi psiakami?? Ja nie mam wokół osób tak zapsionych i kochających psiaki... Niektórzy nawet słuchać nie lubią o dziewczynkach... A tutaj mogę pisać i pisać i zdjęcia dawać... Miło tak.

Chyba się popłaczę... Hehehehhehheh (to mój szatański humorek- ale reszta to prawda):evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak, brukowany, bo pół ogródka jest w skosie. hmm.... chyba nie mam fotki, żeby było widać bardziej, ale zobaczę. One mają płotkiem ogrodzony taras i na dół schodzą tylko pod moją kontrolą, bo wsuwają kwiatki i wszystko co się da, a później "Mamo brzuszek mnie boli...". Poza tym wolę mieć je na oku. Taka moja obsesja;)

Link to comment
Share on other sites

Hehehe, nio nie wątpię, nawet psiaki mojej Mami dają mu radę;) ale moje na szczęście wiedzą, że to zabronione, ale Dee nie raz czmychnie miedzy szczebelkami- nawet skakać nie musi;)

Dziękuję, miło, że komuś podoba się moja wizja ogródka- fakt w domu o tyle lepiej, że my tu z każdej strony mamy sąsiadów. Jak nie z góry to z każdego boku patrzą. Ale my tu jesteśmy ponad 5 lat, a wtedy to była super opcja i cena też połowę mniejsza niż dziś... Tzn- to mieszkanie mojego TZ, ja tu tylko sprzątam;)

Huśtawka, no nie powiem, przyjemna sprawa;) i nie boją się jej dziewczynki:)

Nie wiem ile ma metrów, tam na dole będzie może z 20, a góra z 10 może z wnęką. Skosu nie liczę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...