Jump to content
Dogomania

KRAKÓW cztery mini pieski w DS


Asior

Recommended Posts

Chciałabym podziękować Asior i KTOnZ za opiekę nad Mimi, za sfinansowanie sterylki, czyszczenia ząbków oraz za szczepienia Mimi p/wściekliźnie, bardzo dziękuję :Rose:.
Dziękuję też za trzymanie kciuków, warto było :).
I dziękuję Panu Piotrowi za przewiezienie małej z Krakowa do Chorzowa. :)
Jeżeli tylko będę miała jakiś odzew z ogłoszeń, będę podsyłać inne psiaki.
Pani już dzwoniła, że Mimi biega za piłką, jest śliczna, były już na 2-ch spacerkach.
Jak tylko będę mieć jakieś wieści zaraz będę pisać, jestem z Panią w stałym kontakcie telefonicznym :)
Myślę Asiu, że można zmienić tytuł watku :).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mimi podobno zna wiele komend, umie piatke przybijac itd ;) Jak sie zadomowi ,to pewnie pokaze co umie ;) Czekam na foty :) Dziekuje Wam dziewczyny,ze tak zaopiekowałyscie się niunią :loveu::loveu::loveu:[quote name='bahlsa']Chciałabym podziękować Asior i KTOnZ za opiekę nad Mimi, za sfinansowanie sterylki, czyszczenia ząbków oraz za szczepienia Mimi p/wściekliźnie, bardzo dziękuję :Rose:.
Dziękuję też za trzymanie kciuków, warto było :).
I dziękuję Panu Piotrowi za przewiezienie małej z Krakowa do Chorzowa. :)
Jeżeli tylko będę miała jakiś odzew z ogłoszeń, będę podsyłać inne psiaki.
Pani już dzwoniła, że Mimi biega za piłką, jest śliczna, były już na 2-ch spacerkach.
Jak tylko będę mieć jakieś wieści zaraz będę pisać, jestem z Panią w stałym kontakcie telefonicznym :)
Myślę Asiu, że można zmienić tytuł watku :).[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Bahlsa kochana to ja Tobie dziękuje za DARMOWĄ i bardzo troskliwą opiekę nad małą!!!I za to, że tak o nią dbałaś!!!! JESTEŚ WIELKA i ZAWSZE DO TEJ PORY MOGŁAM NA CIEBIE LICZYĆ I NA IRENKĘ !!!!
Dziękuje Sylwi oraz ludziom z Katowic (Ewie i jej mężowi Piotrowi) no i Monice z Bytomia za bycie zawsze gotową do pomocy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']a mnie szkoda tylko Pani zainteresowanej mimi a mieszkającej w takim miejscu, ze trudno było do niej wysłać osobę na wizytę przed adopcyjną :(
znasz Panią bo pisała do Ciebie[/QUOTE]
czy to o mnie chodzi????bo w tym wypadku mi samej siebie szkoda!!!ja sie zakochalam w MIMI...pisalam do roznych...ze zaplace za dojazd na PA i zadnej sie nie chcalo
sytuacje uratowal tymczas,szczeniaczek z awataru....ale juz mu super domek znalazlam i znowu zaczynam zalowac mimi,,,buuuuuu

no ale trudno ,najwazniejsze ze ma dobry domek!!!
a Was podziwiam za to co robicie dla psiakow!!!!
ja tu nie mam takich mozliwosci,moge jedynie szukac domkow jak ktos odda psiaka do weta/tak jak ten slodziak z awatarku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Holmina - a gdzie mieszkasz, że tak ciężko o wizytę?[/QUOTE]


Wiocha pod Debnem ,Dargomysl
20km od Kostrzyna ok 50 od Gorzowa....no i figa z makiem!probuje juz sama sciagnac kogos na Pa/teraz to tak zeby stwierdzono,ze spelniam warunki,bo na razie nie mam nic na oku,taka kopia mimi tez mi umknela,,,jedynie ewentualnie bdt...ale wazne zebyjuz bylo po Pa i wiadomo wszem i wobec oficjalnie ze jest ok/ ale nikt nie odpowiada na PW

mam warunki,zeby byc bdt /dla mini psiaczka,bo swoje mam 2 i kota/ chetniej jednak wziac jakas malizne na ds
no ale nie moge ,poniewaz nikt mnie nie zna,no i nie dziwie sie bo ja tez nie oddalabym zwierzaka w nieznane...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='holmina']Wiocha pod Debnem ,Dargomysl
20km od Kostrzyna ok 50 od Gorzowa....no i figa z makiem!probuje juz sama sciagnac kogos na Pa/teraz to tak zeby stwierdzono,ze spelniam warunki,bo na razie nie mam nic na oku,taka kopia mimi tez mi umknela,,,jedynie ewentualnie bdt...ale wazne zebyjuz bylo po Pa i wiadomo wszem i wobec oficjalnie ze jest ok/ ale nikt nie odpowiada na PW

mam warunki,zeby byc bdt /dla mini psiaczka,bo swoje mam 2 i kota/ chetniej jednak wziac jakas malizne na ds
no ale nie moge ,poniewaz nikt mnie nie zna,no i nie dziwie sie bo ja tez nie oddalabym zwierzaka w nieznane...[/QUOTE]

acha...ale chyba w Gorzowie to są jakieś dogomaniaczki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']acha...ale chyba w Gorzowie to są jakieś dogomaniaczki...[/QUOTE]


do kilku pisalam,ale zadna nie odpowiedziala
mam prosbe ,jesli ktoras z was zna kogos z okolicy ,kto moglby zrobic Pa poprosze o pomoc!!!chcialabym miec juz to z glowy ,bo do puki tego nie zalatwie to nie mam co zawracac sobie i innym glowy adopcja...buuuuuuuuuuuu


znalazłam chetna do mnie na PA,wybiera sie Justyna Klimek,która jak się okazuje mieszka niedaleko!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='anita_happy']ło jesusie!!!

to ONI :)))
[IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5061/dsc05800s.jpg[/IMG]
Asior - masz ich więcej!!!!???[/QUOTE]

banda killerów:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Asia - a masz dla nich kagance?:diabloti::eviltong:


a generalnie tytuł straszy:crazyeye::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']podziwiajcie :) moje piesy na imprezie na Błoniach ;)

od 5:30 min Hiltonka z Nikusiem wypatrujcie ;)

[URL]http://www.tvp.pl/krakow/informacja/kronika/wideo/3-ix-2011-godz-2145/5203583[/URL][/QUOTE]


a po ciula brałaś tam swoje bestie??? przeca miałaś psy wyadoptowywać, a nie reklamować swoje:evil_lol::evil_lol::evil_lol: i zmień wreszcie ten tytuł:mad:

Link to comment
Share on other sites

Zaraz, zaraz Hiltonek to przeca tylko DT, a Nikusia umowy to też po dzis dzien ni ma ;) Zocha się ucieszy :)[quote name='andzia69']a po ciula brałaś tam swoje bestie??? przeca miałaś psy wyadoptowywać, a nie reklamować swoje:evil_lol::evil_lol::evil_lol: i zmień wreszcie ten tytuł:mad:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']a po ciula brałaś tam swoje bestie??? przeca miałaś psy wyadoptowywać, a nie reklamować swoje:evil_lol::evil_lol::evil_lol: i zmień wreszcie ten tytuł:mad:[/QUOTE]

a co?? miały w domu bez spaceru 10 godz siedzieć??? z 4-ma mój Ł nie wyjdzie..... :roll:

[quote name='mshume']Zaraz, zaraz Hiltonek to przeca tylko DT, a Nikusia umowy to też po dzis dzien ni ma ;) Zocha się ucieszy :)[/QUOTE]

ojtam, ojtam..... Hiltonek jest TYLKO mój ;)
Ł się zakochał, swoją poduszkę mu nawet odstępuje.....
ooo tak śpi Hilutek...

[IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4551/dsc0031sb.jpg[/IMG]

[IMG]http://img37.imageshack.us/img37/1994/dsc0030tj.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...