Jump to content
Dogomania

Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chciałoby się powiedzieć: Dzięki Bogu już piątek !!! Cioteczki chyba zmęczone poszły dziś wcześnie spać ;) a ja tak liczyłam na potwierdzenie, że Timo jedzie do dt. Pieniążków na razie chyba starczy No cóż, Timuś musimy jeszcze troszeczkę poczekać - Ty na swój domek a ja na dobre wieści. Jeszcze tu wrócę :razz:

Link to comment
Share on other sites

wczoraj cały dzień niemal spędziłam na podróży z DROPSEM na rehabilitację w Katowicach i wizytę u goszćzącego gościnnie w Chorzowie specjalisty, z pomocą cioteczki hebanowej, ale i tam pamiętałyśmy o Timolku i zaraz przelewam pieniążki od cioteczki hebanowej , jest to deklaracja jednorazowa w sumie 56,50 gr za co bardzo dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']No to się zdenerwowałam na dzień dobry. Przecież dziś jest piątek i kończy mu się kwarantanna. Chyba nie trafi do schronu :???:[/QUOTE]
[I]Ale On jest w schronie.
Zwyczajnie trzeba wszystko dograć i zorganizować transport do dt.

[/I]

Link to comment
Share on other sites

[I]No jest w Punkcie przetrzymań - ja potocznie nazywam to schronem.
Na dzień dzisiejszy nic Mu nie grozi.
Nie jedzie dzisiaj ani przez week nigdzie ( w sensie do żadnego schronu).
Ustalimy wszystko co i jak i chłopak pojedzie.
Byłam u Niego rano i będę wieczorem.
Dostał wczoraj pełną michę jedzonka i dzisiaj też dostanie.
Jedyne czego Mu brakuje to człowieka i miłości.
Dzisiaj zawiozę Mu wielką poduchę do budy - więc będzie Mu wygodnie :)
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Nowe wpłaty:

+ 50,00 Ewa Maria J.
+ 20,00 Krystyna K.
+ 56,50 Hebanova
+ 10,00 MALGOSIA OD DONNKI
[B][COLOR=red][SIZE=5]
[/SIZE][COLOR=black][SIZE=5][SIZE=3]SALDO:
[/SIZE] [SIZE=3][COLOR=lime]+ 1350,65 zł[/COLOR][/SIZE]
[/SIZE][/COLOR]
[COLOR=black]Deklaracje stałe:[/COLOR]
[/COLOR][/B][COLOR=black]- 10 zł - szafra[/COLOR][B][COLOR=red]
[/COLOR][/B][COLOR=black]- 10 zł - katarzyna09 (zapłacaone za VIII-XII 2011)
- 20 zł - danavas
- 20 zł - maruda666
- 20 zł - Lazy
- 10 zł - Teresa Borcz (zapłacone za VII,VIII i IX 2011)
- 10 zł - DONka od sierpnia 2011
- 39,15 - Kava
- 20 zł - Swagnieszka
[COLOR=gray]- 20 zł - minia913
[COLOR=black]- 50 zł Ewa Maria J.[/COLOR]
[/COLOR]
= 209,15 stałych deklaracji[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Ciotki ważne ogłoszenie:

Od 28 lipca do 4 sierpnia mnie nie będzie i nie będę miała w ogóle przez ten tydzień dostępu do internetu. Dlatego nie będę mogła uzupełniac wpłat na wątku. Dlatego proszę się nie martwić ani nic. Jeżeli trzeba bedzie zrobić jakiś przelew, za coś zapłacić - to taką mozliwość bede miała do środy włącznie (czyli do 27 lipca).[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]No jest w Punkcie przetrzymań - ja potocznie nazywam to schronem.
Na dzień dzisiejszy nic Mu nie grozi.
Nie jedzie dzisiaj ani przez week nigdzie ( w sensie do żadnego schronu).
Ustalimy wszystko co i jak i chłopak pojedzie.
Byłam u Niego rano i będę wieczorem.
Dostał wczoraj pełną michę jedzonka i dzisiaj też dostanie.
Jedyne czego Mu brakuje to człowieka i miłości.
Dzisiaj zawiozę Mu wielką poduchę do budy - więc będzie Mu wygodnie :)
[/I][/QUOTE]

[B]TO DAJCIE KONIECZNIE ZNAĆ KIEDY TIMO JEDZIE DO TEGO DOMU TYMCZASOWEGO W GIERAŁTOWICACH ?!!!

Czekamy na dobre wieści z niecierpliwością. :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki kochane ..wybaczcie mi tego offa ..Timcio ..Ty tez ..ale kolezanka onka w wielkiej potrzebie .Wielgachny guz do operacji i tez skora w oplakanym stanie ...kiedy to sie skonczy ...gdzie nie spojrzec psie bidy ..Zajrzyjcie ciotunie tam ...zaproscie znajomych bo watek dopiero swiezy ...


[url]http://www.dogomania.pl/threads/211627-Gabrysia-ONka-z-ogromnym-guzem-b%C5%82aga-o-wsparcie[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unixena']Cioteczki kochane ..wybaczcie mi tego offa ..Timcio ..Ty tez ..ale kolezanka onka w wielkiej potrzebie .Wielgachny guz do operacji i tez skora w oplakanym stanie ...kiedy to sie skonczy ...gdzie nie spojrzec psie bidy ..Zajrzyjcie ciotunie tam ...zaproscie znajomych bo watek dopiero swiezy ...


[url]http://www.dogomania.pl/threads/211627-Gabrysia-ONka-z-ogromnym-guzem-b%C5%82aga-o-wsparcie[/url][/QUOTE]

Byłam, zajrzałam... kolejna tragedia... :( czy ci wszyscy ludzie oci...ieli?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vutz']Byłam, zajrzałam... kolejna tragedia... :( czy ci wszyscy ludzie oci...ieli?[/QUOTE]

Jedyne co mozna pozytywnego powiedziec to to ,ze psinka znalazla kochajaca opiekunke i ma swoj kacik .Dluga droga przed Gabrysia ,by byla calkiem zdrowa ...Mnie juz tez rece opadaja .Tyle psich tragedii .Ludzie zdziczeli na maksa .Tu pies spalony ,tu zaglodzony ,tu chory ...wyrzucony jak smiec .Czasami tak sobie mysle ,ze to bedzie trwalo tak dlugo ,dopoki ostatnia kanalia nie zamknie oczu na amen .

Link to comment
Share on other sites

[B]SUPER PILNA POMOC POTRZEBNA !!!
[/B]
Warszawa i okolice, może macie znajomych gdzieś w pobliżu, którzy mogliby pomóc...


[url]http://www.dogomania.pl/threads/211625-Porzucona-staruszka!!-Potrzebna-szybka-pomoc[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unixena']Cioteczki kochane ..wybaczcie mi tego offa ..Timcio ..Ty tez ..ale kolezanka onka w wielkiej potrzebie .Wielgachny guz do operacji i tez skora w oplakanym stanie ...kiedy to sie skonczy ...gdzie nie spojrzec psie bidy ..Zajrzyjcie ciotunie tam ...zaproscie znajomych bo watek dopiero swiezy ...


[url]http://www.dogomania.pl/threads/211627-Gabrysia-ONka-z-ogromnym-guzem-b%C5%82aga-o-wsparcie[/url][/QUOTE]

Byłam i jeszcze nie raz będę. Tak jak napisałam na Jej wątku, zaczynam działać. Czy tylko mi się wydaje, czy rzeczywiście skrzywdzonych ONków jest najwięcej ??? A może to moja szczególna wrażliwość akurat na ich krzywdę tak mnie myli ???

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny pomóżcie tej suni... proszę... wyrzucona z samochodu czeka na swego pana dokładnie w tym miejscu, w którym to zrobił...
wykopała jamę w ziemi i tam mieszka czekając... to stara suka, w schronisku nie ma szans... chwilowo dokarmiają ją pracownicy przy firmie, przy której ją wywalili...
wiem jednak, że już dzwonili do schronu i lada moment mają ją zabrać...być może już jutro, najpóźniej wtorek... pomóżcie.
Czarodziejka by ją wzięła, ale deklaracje... zajrzyjcie tam chociaż, proszę.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/2116...a-szybka-pomoc[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...