Jump to content
Dogomania

Rzeszów - 4.02.2007


Atik

Recommended Posts

  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nataliab']łczesc czy ktos mógłby mi wyjasnic co oznaczaja certyfikaty:
CACIB
NSWR
BOB
BOG
ZA UDZIELENIE INFORMACJI BEDE WDZIECZNA[/quote]

CACIB- CERTYFIKAT NA CHAMPIONA MIĘDZYNARODOWEGO
NSWR- NAJLEPSZA SUKA W RASIE
BOB- ZWYCIĘZCA RASY
BOG- ZWYCIĘZCA GRUPY
Do BOB i BOG dochodzą lokaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']

Pozatym staram sie tak zaslonic go od innych psow zeby ani jemu ani zadnemu psu sie krzywda nie stala. Tu trzeba tylko troche pomyslec a nie udawać wielkiego PANA.[/quote]

ja tez zaslaniam swojego psa jak moge, ale przyznam,ze wkurza mnie niekiedy jak ktos na mnie beztrosko wlazi, mysle,ze wszyscy wlasciciele powinni miec oczy dookola glowy i tez myslec, nie mowie tu o tej konkretnej sytuacji,ale czesto mi sie zdarza na pokazach, czy wystawach, ze ludzie po mnie "przejda", przeszkadza to nie tylko mi ,ale i psu i mysle, ze bez wzgledu na to czy jest to kerry czy nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TANANA']
w mlodziezy wygral rowniez synek Manook 13m-czny ktory zostal NMPwR oraz pokonal tatusia i zdobyl BOB :D
oczywiscie pękamy z dumy[/QUOTE]

Ja rowniez sie pochwale, a co!! Co prawda moja sucz druga doskonala w weteranach, ale tenże Manook, "mały" Manooczek ze mną powiewającą w tle (jako że go teoretycznie wystawiałam) wygrał ze swoim bardzo utytułowanym tatą Interchampionem!!!!

Więc gratulacje dla Edyty za takiego wnuka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote] Ja osobiscie uwazam ze hala w rzeszowie jest juz zbyt mała na taka ilosc psów która przyjezdza na wystawe. Organizatorzy powinni pomyslec o podzieleniu wystawy na dwa dni.
[/quote]
Ja uważam że rozmieszczenie ringów (dobór ras) był nieco nieprzemyślany... :shake: Labradory szczenięta i młodzież o 10 dwa piętra niżej niż reszta rasy, która szła po grupie IV i X. Lataj sobie tak ze trzydzieści razy przez psy, wystawców i zwiedzających, pilnując przy okazji swoich rzeczy i psów. :oops: Pozatym uważam, że na balkonie powinny być ozdóbki, a nie labradory, goldeny i charty. Które notabene nawet nie miały miejsca zaprezentować się w ruchu. (nie wspominając o przewracających się psach ze względu na brak wykładzinki). :-(
Mimo wszystko bardzo lubie Rzeszowskie wystawy. Mają to "coś". ;) :razz:

Pozdrawiam
Gaba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lavanara']Ja uważam że rozmieszczenie ringów (dobór ras) był nieco nieprzemyślany... :shake: Pozatym uważam, że na balkonie powinny być ozdóbki, a nie labradory, goldeny i charty. Które notabene nawet nie miały miejsca zaprezentować się w ruchu. (nie wspominając o przewracających się psach ze względu na brak wykładzinki). :-(
Mimo wszystko bardzo lubie Rzeszowskie wystawy. Mają to "coś". ;) :razz:

Pozdrawiam
Gaba[/QUOTE]

Malamuty też byłu upchane na balkonie. Jak dla mnie organizacyjnie to była porażka, brak mat, ślizgające się psy. Ciemno jak nie powiem gdzie, zdjęcia z balkonu do niczego. Mogliby się lepiej postarać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Malamuty też byłu upchane na balkonie. Jak dla mnie organizacyjnie to była porażka, brak mat, ślizgające się psy. Ciemno jak nie powiem gdzie, zdjęcia z balkonu do niczego. Mogliby się lepiej postarać.[/QUOTE]

Tiaaa malamuty były na X tam gdzie wyżły :roll: Biedne psiaki czasami się wywalały na zakrętach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Ja rowniez sie pochwale, a co!! Co prawda moja sucz druga doskonala w weteranach, ale tenże Manook, "mały" Manooczek ze mną powiewającą w tle (jako że go teoretycznie wystawiałam) wygrał ze swoim bardzo utytułowanym tatą Interchampionem!!!!

Więc gratulacje dla Edyty za takiego wnuka :)[/quote]

To Ty biegałaś z moim wnusiem po BOBa ? :lol: Lupaczek osobiście podziękuje w Krakowie.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota07']co w cudzysłowie to jest ale odnoszę wrażenie że i tak zgryźliwości Ci nie brakuje chociażby w tej ostaniej uwadze , mogłaś to sobie darować:shake:[/quote]
Jestem najbardziej łagodnym człowiekiem-kobitką na świecie. Do prawdziwej zgryźliwości to mi baaaardzo daleko...
Ale wyczulona jestem na bezmyślność (chamsto, głupotę też). ament.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

no coż wobec tego bardzo bym się chciała mylić,nie przeczę że tak jest ale ten komentarz w dalszym ciągu uważam za zbędny....
i jeszcze jedno cos nas łączy pasja do sznaucerów olbrzymów, również miałam sznaucerke olbrzymkę i była wystawiana i z nią właśnie złapałam bakcyla wystawowego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota07']no coż wobec tego bardzo bym się chciała mylić,nie przeczę że tak jest ale ten komentarz w dalszym ciągu uważam za zbędny....
i jeszcze jedno cos nas łączy pasja do sznaucerów olbrzymów, również miałam sznaucerke olbrzymkę i była wystawiana i z nią właśnie złapałam bakcyla wystawowego...[/quote]

Wiecie co- dajcie Wy sobie po razie gdzieś na stronie :)

Wszystko [B]Asiaczkowi [/B]mozna zarzucic, ale zgryźliwosc????? ;);)

[B]dorota07[/B]- Ciebie jeszcze nie miałam okazji poznac, ale pewnie też nie masz wielu wad. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota07']
i jeszcze jedno cos nas łączy pasja do sznaucerów olbrzymów, również miałam sznaucerke olbrzymkę i była wystawiana i z nią właśnie złapałam bakcyla wystawowego...[/quote]NO, super!
U mnie tez zaczęło się od olbrzymów... Może nawet gdzieś spotkałyśmy się?

[quote name='Kika']
Wszystko [B]Asiaczkowi [/B]mozna zarzucic, ale zgryźliwosc????? ;);)
[B]dorota07[/B]- Ciebie jeszcze nie miałam okazji poznac, ale pewnie też nie masz wielu wad. ;)[/quote]
O, Kika! Dzięki. jedna, co mnie zna...:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Tak, to ja. W Jaroslawiu jeśli będzie okazja to też chętnie pobiegam :evil_lol:
Jak obrobię foty to wyślę!![/quote]
no jak dobrze pojdzie to pewnie tak ;) chyba ze Uniu sie nie zalapie ;P
a kto z weteranami bedzie biegał :)
co prawda juz raz biegalam na porównaniu RAZEM z Unkasem i Nortonem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...