Jump to content
Dogomania

Miruś- Uszko, opowieść, jak to dt stało sie ds :)


kora78

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 905
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Święta spędziliśmy na obżarstwie i spacerach :) Pieski ze sobą biegały i ciągle w domu też się bawiły. Mój tatko cały czas "biedny piesek" i ciach boczek "biedny pieske" i ciach żeberko. Potem powrót do Wroc i wizyta u weta - nic poważnego zdarta opuszka, już jest ok bo dbamy smarujemy wit A. I znów powrót do rodzinnego domu. W sylwestra pieski były same w domu, ale Ucho reagował szczekaniem na wybuchy także myślę że urządziły sobie szczekającego sylwestra:). Teraz Ucho leży na łóżku i pewnie tęskni za Kostkiem :)

Link to comment
Share on other sites

haha szczekajacego ;)
a wyje na karetki? jak jedzie tu kolo schronu karetka na sygnale, to caly schron wyje. dla mnie to byl szok, jak 1szy raz zobaczylam.

biedny piesek, biedny... pewnie sie nauczyl, jak maślane oczy robic i mine kota ze Shreka :D

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie maślane Ucho :), a że go nauczyłam szczekać na daj głos- smakołykami to teraz już szczeka na smakołyki bez daj głos :) Na karetki nie wyje, ale Kostek wyje gdy telefon dzwoni. Ucho miał tylko szczeknięcia na fajerwerki. I jak byliśmy na spacerze na betonówce między polami to szczekał na sąsiadkę ( co mu się nie zdarza we Wroc) i przypuszczam, że to dlatego, że to był jedyny człowiek jakiego spotkały psy w okolic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara']No to ja się pytam: Lucyna na co Ty czekasz! Podpisuj umowę i wciskaj Eli drugiego na DT :evil_lol:[/QUOTE]

jam kulturalna. ella mowila, zeby do stycznia poczekac. nie bede na sile wciskac, bo sie postawi okoniem i co zrobimy? Uszko etat sprzedawcy straci i nie bedzie mial, co do miski wlozyc.
tutaj trzeba dyplomatycznie :D

ella, smacznego :D
ja tutaj jeszcze nie probowalam, ale w porzednim sklepie zajadalam psie ciasteczka, takie zwierzatka biale, zolte i brazowe :D

Link to comment
Share on other sites

Ja z psich ciastek to uwielbiam te Terra Canis, smakują jak takie ludzie, albo i lepiej. Bo pachną cynamonem i jabłkami, tylko nie słodzone. Aż zgłodniałam..

[IMG]http://images.okazje.info.pl/p/sport-i-hobby/4748/terra-canis-bravos-keksy-dla-psa-drob-jablko-naturalny-miod-500-g.jpg[/IMG]

A wracając do tematu to ja po prostu w kościach czuję, że Kostek to już nie wyobraża sobie życia bez Mirka.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście Ucho zostaje u nas :) Mam nadzieje, że damy sobie rade z tym wszystkim i że udźwigniemy koszty. Tylko Kora przelejesz mi kasę za badania i za ostatni krople na pchły?Chyba, że mogę jeszcze krople na zapas i robaki? Za krople to 23,23 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...