Jump to content
Dogomania

Sara ma dom...


Kasia77

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłam dziś w klinice - z ogłoszeń nie było żadnego zapytania ,a jako że
Sara jest pod oficjalną opieką słupskiego TOZu , to TOZ oddaje ją do schroniska w Słupsku!!! miała być oddana już teraz, ale klinika zatrzymała sunie do końca m-ca potem schronisko:placz::placz::placz: - Ja tego nie skomentuje, bo nie wypada ......


Wetka mówi, że sunia to pies idealny , grzeczna, spokojna , kocha tą "swoją' klinikę i swoją klatkę:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia77']Byłam dziś w klinice - z ogłoszeń nie było żadnego zapytania ,a jako że
Sara jest pod oficjalną opieką słupskiego TOZu , to TOZ oddaje ją do schroniska w Słupsku!!! miała być oddana już teraz, ale klinika zatrzymała sunie do końca m-ca potem schronisko:placz::placz::placz: - Ja tego nie skomentuje, bo nie wypada ......


Wetka mówi, że sunia to pies idealny , grzeczna, spokojna , kocha tą "swoją' klinikę i swoją klatkę:-([/QUOTE]

O matko nie mam pojecia co robic............zbierac na hotelik?Załamka skad wziasc pieniadze.........
A toz nie moze zapłacic za hotelik?Najprosciej schron.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']O matko nie mam pojecia co robic............zbierac na hotelik?Załamka skad wziasc pieniadze.........
A toz nie moze zapłacic za hotelik?najlepiej schronisko.....[/QUOTE]

Lika to jest jakaś tragedia! ja pytałam czy TOZ byłby skłonny posłać sunie do hoteliku czy DT płatnego, ale TOZ nie ma pieniędzy...
W głowie mi sie nie mieści, jak organizacja podobno ratująca zwierzeta może własnoręcznie oddac starego psa do schroniska i to znajac doskonale realia........

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Nie wiesz dlaczego?Mogę spróbować odpowiedzieć na to pytanie-bo tak jest wygodniej!:angryy:
Słupski jest do d..y?Nie on jeden.:shake:.Dla mnie TOZ to jest kolos na glinianych nogach..:mad:
Nie trawię ich..
A jeżeli wiedzą to co inni wiedza o tym schronisku-to bardzo żle to o nich świadczy..:angryy::angryy::angryy::angryy:
Waldek

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

a który TOZ ma na sterylizację kotów?Nie słyszałem o takim-na sterylizację nie ma,na starego psa nie ma,na pomoc karmicielkom nie ma..Kurde!Na głupoty jest-jak najbardziej..
Stary pies-komu sa potrzebni starzy ludzie?Stare psy?
Waldek

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Ok-już rozsyłam.Rozumiem,że z prośbą o ew.wpłatę.
Przecież wiem co się tam dzieje..Czasem myśle,żeby komuś tak od serca przywalić!
Waldek

Link to comment
Share on other sites

Lika jaki dać tytuł?? , ja słaba jestem w tych tytułach, mówcie co napisać

Ja kojec "po Zorce" mam wolny, po 25tym jestem w domu (do 25go troche na wyjeździe) , gdyby sunia miała pewne deklaracje mogłabym ją "hotelikować",
ale musiałaby miec na 100% zebrane i pewne deklaracje, bo wiesz w jakiej jestem sytuacji przy swoim stadzie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Ok-już rozsyłam.Rozumiem,że z prośbą o ew.wpłatę.
Przecież wiem co się tam dzieje..Czasem myśle,żeby komuś tak od serca przywalić!
Waldek[/QUOTE]

Dziekuje Ci bardzo miejsce mamy teraz tylko deklaracje.Zaraz poprosze cioteczke o wydarenie na fb

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Skarbnik będzie i konto będzie-najpierw tylko te deklaracje,a będzie cięzko,bo ludzie są zadeklarowani po uszy..
Waldek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Ok-już rozsyłam.Rozumiem,że z prośbą o ew.wpłatę.
Przecież wiem co się tam dzieje..Czasem myśle,żeby komuś tak od serca przywalić!
Waldek[/QUOTE]

Elu- jestem na Twoje zaproszenie.Bardzo mi przykro,że nie mogę inaczej wesprzeć ślicznej Saruni tylko podnosząc wątek :(.Ta sunia jest smutna bardzo ale zarazem taka pełna nadziei w oczkach i mądrości.Myślę- ba! jestem pewna,że ktoś ją pokocha i podzieli się domkiem .
Trzymam kciuki za ślicznotkę .

Link to comment
Share on other sites

podajcie nr konta i dane, dam prośbę o pomoc na mojego bloga, zrobię też plakaty i rozwieszę w moim mieście, zdarzyło mi się kilka razy, że zupełnie obcy ludzie spoza dogo wpłacili pieniądze aby pomóc
czy Sara jest duża? tzn jak wysoka jest?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piołun']podajcie nr konta i dane, dam prośbę o pomoc na mojego bloga, zrobię też plakaty i rozwieszę w moim mieście, zdarzyło mi się kilka razy, że zupełnie obcy ludzie spoza dogo wpłacili pieniądze aby pomóc
czy Sara jest duża? tzn jak wysoka jest?[/QUOTE]

Piołun bardzo dziekuje za pomoc bardzo prosze poczekaj do jutra wejdzie Kasia i wtedy ustalimy skarbnika i podamy konto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...