Jump to content
Dogomania

Maniek po operacji!!!!Pomózcie mu spłacic dług!!!


Recommended Posts

  • Replies 535
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wątróbka zdrowa ;) 

 

Największy problem z tym siusiakiem- dziś byłyśmy u pani dr która specjalizuje się w rozrodzie, obejrzała, pomacał (hmmm) i kazała przyjść jutro, bo musi przemyśleć. Na razie mam przemywać riwanolem i smarować maścią do wymion ;) 

Ale wygląda na to, że Maniek będzie musiał mieć małą operację.... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cześć :)

Duża cały czas się odgraża, ze mi siusiaka pokroją. Ale na razie to chyba takie grożenie...?

Duża ciągle narzeka, że jestem chudy. I dobrze, bo wtyka do miski dobre rzeczy. Puszki są dobre. I mięsko jest dobre. Kulki mniej, ale z mięskiem mogą być ;)

I znowu popsuła auto, to źle, bo nie ma jak jeździć do parku. W tramwaju zakłada mi kaganiec. Nie cierpię kagańca!!!!!!!! I tramwaju też za bardzo nie lubię. Ale lubię park. Są psy i krzaki i trawa i można biegać w kółko ;) I woda jest, to znaczy rzeczka, ale zupełnie nie wiem po co, fuj.

 

P.S. A koty są głupie!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Aimez_moi- a ja poznałam Mańka osobiście :D żałuję,że zapomniałam zabrać aparatu-bo Maniek to super gość :) zawojował mnie w trzy sekundy, TZa jeszcze szybciej...ale nie zabraliśmy go do siebie...bo już był "zaklepany"-wrr... ale i tak się cieszę-bo Maniuś naprawdę zasłużył na domek, w którym będzie jedynakiem (no...u mnie by nie był :( ), gdzie będzie tulony i głaskany do nieprzytomności (aj! jak on lubi się przytulać! jak w oczka zagląda!) TZ niepocieszony-bo gdyby mógł, to by go chyba wykradł od ulv ;) Kto nie miał okazji poznać Mańka osobiście-niech żałuje-ja zaś będę żałować,że tak późno dotarłam do ulv ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...