Jump to content
Dogomania

problem z psem na czas wyjazdu


19krz20

Recommended Posts

Jak to nikt nie umiał ci udzielić odpowiedzi? Przecież ludzie napisali, żebyś oddała psa do specjalnego hoteliku.
[quote name='19krz20']moze jest tu ktos z okolic chorzowa kto zaopiekowal by sie naszym brutuskiem [IMG]http://szczury.org/images/smilies/sad.gif[/IMG] oczywiscie za oplata, [/QUOTE]
Piszesz, że jesteś gotowa zapłacić, więc chyba nie ma problemu z opłaceniem hotelu? Schronisko jest dla bezdomnych psów, a twój taki nie jest.

Link to comment
Share on other sites

Jak można myśleć o oddaniu psa do schroniska na czas wakacji :crazyeye::crazyeye:
Uszczypnijcie mnie bo ja chyba śnię :shake: Przecież wystarczy wpisać w google hotel dla psa i swoją miejscowość, na pewno coś w okolicy wyskoczy. A jeżeli już nie ma naprawdę innych opcji to mówi się trudno i nie wyjeżdża ( albo razem z psem ). Ja jak kupowałam psy to wiedziałam, że muszę z pewnych rzeczy zrezygnować lub szukać alternatywnych rozwiązań :shake:

Ja znam hotel dla psów H.S.M.KORKUS :

Henryka, Mirosław, Sonia KORKUS
Obr.Westerplatte 130
40-334 Katowice
tel. 32 255 50 38
tel. 505 081 071
tel. 502 749 878
e-mail: [email][email protected][/email]
[url]www.hsmkorkus.com[/url]

Uczęszczałam tam z Tamlinem na psie przedszkole i PT I .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='19krz20']pisze tu jeszcze raz bo w dziale hotele nikt nie umie udzielic odpowiedzi,i chyba w koncu zostanie mi oddac psa na te dni do schroniska :-( tylko pytanie brzmi czy tak idzie?[/QUOTE]


a ile piesek ma? to istotne..
a nie możesz oddać psa na ten czas do hotelu?
a nie możesz zabrać psa ze sobą?

Nie oddawaj go do schroniska bo w tym czasie on może zupełnie ogłupieć.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...