Jump to content
Dogomania

Zawody 2007


PARSONRK

Recommended Posts

  • Replies 465
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam.Juz sie odzywam.Tak więc Piknik Agility -Wielki Bieg... Chce organizować na zawsze az do końca.Są to zamierzone zawody nieoficjalne i na pewno z tej formuły nie zrezygnuje.Natomiast w sierpniu organizujemy przez Zwiazek zawody Pucharu Polski. Piknik jest moim ciepełkiem i bede go dopieszczał cały czas . Już rozpocząłem przygotowania,ale wszystko w swoim czasie.Poniewaz upadła całkim ciekawa formuła zawodów IAL warto byłoby sie zastanowic i wspólnie zorganizowac coś na przypodobę.Jest kilka klubów które spokojnie mogły by to pociągnąc.To byłoby z ogromna korzyścia dla agility w Polsce.
Może wystartować z osobnym topikiem na temat nowych zawodów w miejsce IAL? No, zostałem wywołany to sobie pogadałem.

Link to comment
Share on other sites

Pecice podtrzymuja chec zorganizowania luznych i wesolych zawodow nieoficjalnych mimo braku IAL-u. Natomiast, poniewaz nie ma mnie w Polsce do lipca wlacznie, to byloby nam milo uzyskac termin sierpniowy lub wrzesniowy :-) Trzeba to jeszcze skonsultowac z kalendarzem wystaw i innych zawodow, zeby nikomu nie wejsc w Parade.

Link to comment
Share on other sites

Parsonrk, my do Szczecina chętnie, ale...9-10 to europejska w Chrowacji... a 16-17 jest międzynarodówka i krajówka terierów w Szczecinie, nie da się tych imprez połączyć? To i frekwencja może większa by była, jakby połączenie wystawy z zawodami było...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Parsonrk, my do Szczecina chętnie, ale...9-10 to europejska w Chrowacji... a 16-17 jest międzynarodówka i krajówka terierów w Szczecinie, nie da się tych imprez połączyć? To i frekwencja może większa by była, jakby połączenie wystawy z zawodami było...:cool3:[/quote]

Kurcze cięzko, ale pomyślimy. Jakoś radę damy :) - Pogadamy ze związkiem - na międzynarodówce kiepsko - z miejscem ciężko, ale postaramy się - może dadzą kawałek toru, tak na końcu, gdzie zawsze charciory były ?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]16 czerwca[/B] oficjalne zawody chciałaby zorganizować Bydgoszcz (Chciałam 13 maja, ale ten termin zajął Płock) i kolejne [B]1 września[/B], tez oficjalne.
Obie imprezy miałyby sie odbyc w Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku, przy okazji pikniku na rozpoczęcie i zakończenie lata, dużo widowni murowane, piękne tereny, lasy, niedaleko do jeziorka, ale moze być dość głośno, chociaz postaramy sie by ring nie był tuz przy głośnikach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...