Jump to content
Dogomania

Starachowice! Staruszek Puszek został porzucony!za TM [*]


Majaa

Recommended Posts

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Maja wczoraj i dziś był Maciek a jeszcze nie wrócił to nie wiem, przed wczoraj widziałam Puszka. On ostatnio w te śniegi to prawie z budy nie wyłazi, trzeba go kilka razy zawołać, że micha czeka:evil_lol:. Chyba śię mocno w budzie zadomowił!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aquirre']Puszek nie rób takich numerów . Z drugiej strony mnie też nie chce się nosa z domu wysawiać przy takiej pogodzie .[/quote]
A Puszek dzisiaj się pokazał ! I to bez wołania ! On chyba koło południa robi sobie spacerki i wylegiwanko! :lol:
Siedziała dzisiaj tak bida na trawniku pod domem i właśnie mówiłam vanortonowi że psina nie pokazuje się chętnie, kiedy Michał spytał czy to nie on?
A Puszek myjanko poranne :cool3: właśnie robił :evil_lol:
Wygląda dobrze i to futerko mu się wyraźnie poprawiło !!! :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia19']hahaha to jest dopiero egzemplarz :evil_lol: :evil_lol: prawda???[/quote]
No to ja dodam, że wczoraj zbojkotował michę:mad: , a dobra była, moja Duśka dałaby się za nią pokroić ale ona bidna tylko suche może, Baster też wcinał a ten Łobuz:diabloti: , podszedł nieśpiesznie, niucha wsadził, potem wyjął i poszedł sobie. Ma szczęście, że zaraz wrócił i przystąpił do szamania...
Mam nadzieję, że to tylko sygnał że Puszek nie głoduje i dlatego fochy stroi!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']No proszę nawet fochy strzela Puszek ;) To może nie jest mu tak źle w tej bezdomności. Może to typ co wolność ceni ponad wszystko hmmm...[/quote]
OH, że on strzela fochy, to my wszyscy wiedzieliśmy, ale żeby aż tak ostro :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamkam']Klusek, że niby ja:mad:, ja się nie przyznaję , ja mu tylko papu noszę a ten bandyta grymasi... Żeby się nie skończyło tak, że ja będę mu fileciki z kurczaczka musiała nosić żeby hrabia zjadł:evil_lol:. Kurcze mój nie grymasil;)[/quote]
Hehehe Tak to już bywa z tymi facetami :cool3:

Link to comment
Share on other sites

U Puszka w zasadzie bez zmian... Pojawia się i znika, taki już jego urok.
On teraz często siedzi w budzie i wyłazi dopiero jak michę zobaczy, albo gdzieś spaceruje po okolicy. Objaw pozytywny, że jak ma ochotę jeść to zdecydowanie pewniej podchodzi do michy, choć dalekie to jeszcze od podchodzenia do mnie. A jak mu bardzo na misce nie zalezy to tylko obserwuje z daleka a na próbę zbliżenia do niego, czy nawet tylko jakieś słowne zaczepianie, odwraca się i nieśpiesznie odchodzi.

Link to comment
Share on other sites

jak wczoraj wieczorem byłam z michą to Puszka oczywiście nie było, już zaczęłam się martwić bo nie mogłam go trafić od kilku dni i dziś jadąc do pracy zajechałam w odwiedziny a kolega co? Przechadza się w puszystym majestacie po ulicy...rzucił mi łaskawe spojrzenie i poszedł dalej..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...