Jump to content
Dogomania

"Zloty" kundelków


Samturia

Recommended Posts

  • 2 months later...

ale to było dawno napisane...ale odpisze, w moim mieście odbywa się taka jakby...ale nie warto przyjeżdzać, bo nagrody znów takie wyrafinowane nie są :lol:...to wystawa wszystkich psów, moja Nika ostatnio (to jest zawsze w wakacje) dostała 3 miejsce...a pies sąsiadów 1 i medal (medal dostają tylko z najładniejsze, a te z 3 miejscem już nie) ...oczywiście kundelki są osobno a rasowce osobno...

Link to comment
Share on other sites

Miałam wcześniej odpisać, ale net troche mi przeszkodził...

Właściwie zapomniałam o tym...ja traktuje to jako zabawe, ale chodziło mi bardziej o to, że gdy ktoś mieszka np. 20 km. od [B]Miechowa [/B]nie opłaca mu się przyjezdzać...lepiej niech się rozejrzy...bo często takie wystawy organizuje dom kultury...słyszałam też, że w Krakowie jest coś takiego...i że jest konkurs na najciekawszą historie kundelka...ale ja [B]niestety [/B]nigdy niebrałam w takich udziału więc niewiem...a szkoda

Link to comment
Share on other sites

Bedac na miedzynarodowej wystawie psów w Norymberdze na ringu głównym odbywały się wybory najpiękniejszego wielorasowca- bardzo miłe pokazy , bardzo sympatyczne - wybór zwyciezcy - lokaty od 1 do 3 piękne puchary a wszyscy uczestnicy (przewaga dzieci) dostali drobne upominki.
REWELACJA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='B@$!@']Miechowo to ile km od Krakowa? [/QUOTE]
Nie Miechowo tylko Miechów...no a Miechów jest 36 (własciwie 40) km. od Krakowa...no u nas mogą brać udział i dorośli i dzieci...brany pod uwage jest nie tylko wygląd, ale też komendy jakie opanował...ostatnio najlepszy był Neo (Owczarek niemiecki) który umiał podobno bardzo duzo komend i był posłuszny, a ja nawet się na niego nie popatrzyłam...trudno, zajmowałam się wtedy Niką...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tybetan']Bedac na miedzynarodowej wystawie psów w Norymberdze na ringu głównym odbywały się wybory najpiękniejszego wielorasowca- bardzo miłe pokazy , bardzo sympatyczne - wybór zwyciezcy - lokaty od 1 do 3 piękne puchary a wszyscy uczestnicy (przewaga dzieci) dostali drobne upominki.
REWELACJA[/quote]

w Niemczech to dosyc czeste zjawisko, w Berlinie kunelki dostawaly puchary wieksze niz rasowe na finalach :) a ile kibicow bylo przy ringach !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...