Jump to content
Dogomania

Bast nie żyje


luka1

Recommended Posts

Basta znam od samego początku, odkąd pojawił się u Luki1 i niestety muszę stwierdzić z przykrością, ze piętno upływającego czasu zostawia na nim coraz większy ślad, nigdy nie był psem pierwszej młodości, ale teraz widać że chód już nie ten i ogólnie widać że facet się starzeje :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']Basta znam od samego początku, odkąd pojawił się u Luki1 i niestety muszę stwierdzić z przykrością, ze piętno upływającego czasu zostawia na nim coraz większy ślad, nigdy nie był psem pierwszej młodości, ale teraz widać że chód już nie ten i ogólnie widać że facet się starzeje :([/QUOTE]

a nadal w hotelu? wiem, że luka chciała go wziąć do siebie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']Basta znam od samego początku, odkąd pojawił się u Luki1 i niestety muszę stwierdzić z przykrością, ze piętno upływającego czasu zostawia na nim coraz większy ślad, nigdy nie był psem pierwszej młodości, ale teraz widać że chód już nie ten i ogólnie widać że facet się starzeje :([/QUOTE]

Pewnie Bast pozostanie u mnie do końca, powiekszy grono emerytów. Na prawdę staram się zrobić wszystko by można go zabrac do mnie. mam juz materiały, teraz kombinuję ludzi do roboty, ale oni myślą że drukuje kasę. Za darmo nikt nie przyjdzie, a ci co coś potrafią zrobić chcą zarobić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Pewnie Bast pozostanie u mnie do końca, powiekszy grono emerytów. Na prawdę staram się zrobić wszystko by można go zabrac do mnie. mam juz materiały, teraz kombinuję ludzi do roboty, ale oni myślą że drukuje kasę. Za darmo nikt nie przyjdzie, a ci co coś potrafią zrobić chcą zarobić.[/QUOTE]
Jakiego rzędu to są koszty - ile sobie życzą fachowcy...?
Może zrobić wydarzenie i zbierać na fb...?
:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Liczę że niedługo będzie decyzja w sprawie pisma, które zrobiłyśmy do pracy TZ-a ;) okres świąteczny minął i teraz czekamy tylko na przyjazd głównego szefa z W-wy. Wlecze się to niemiłosiernie, ale są duże szanse na pozytywne rozpatrzenie :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']proszę o numer konta, mam [B]372,50zł [/B]z bazarku
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249878-ZAKOŃCZONY–szwedzkie-kryminały-z-darmową-wysyłką-DO-WTORKU[/URL][/QUOTE]

Pieniążki sa na koncie - No co mam powiedzieć? DZIĘKUJĘ STRASZNIE.

Mam umówionych ludzi do roboty. Umowa jest taka, że jak tylko pogoda pozwoli - ludzie przychodzą robić. Teraz mróz - nie można wkopać słupków i ich zalać cementem. Itd Itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Pieniążki sa na koncie - No co mam powiedzieć? DZIĘKUJĘ STRASZNIE.

Mam umówionych ludzi do roboty. Umowa jest taka, że jak tylko pogoda pozwoli - ludzie przychodzą robić. Teraz mróz - nie można wkopać słupków i ich zalać cementem. Itd Itd.[/QUOTE]

Ten post zobaczyłam dopiero jak go teraz cytuje, dziwne to dogo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...