Jump to content
Dogomania

2x CACIB + Specjalistyczna Wystawa Psów Myśliwskich Użgorod (Ukraina) 13-14.08.2011


waros

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Było bardzo dużo Polaków i nie wszystkim się udało...Były nie miłe incydenty ale niech napiszą sami bo nie wiem czy chcą to nagłaśniać w ich rasie. :shake:

W katalogu 334 psy...oni mówia prawdę że to duzo.... Pamiętam jaki kiedyś w Uzhorodzie było 60-70 psów. Byłem na innych wschodnich, południowych wystawach jeszcze mniejszych o randze cacib. One mimo małej ilości psów zgłoszonych i tak się odbyły. U nas by pewnie odwołali:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Masz rację Paweł ten z soboty...;)
Wasze bedlingtony natomiast były dobrze przygotowane i wystawione przez Oktawię i Ryśka/szacun/...też nie rozumiemy oceny z soboty...ale ta sama sędzina w niedzielę też się nie popisała w innej bliskiej nam rasie....prawda? Za niska? to dlaczego wygrywa jeszcze mniejsza suka pod siodło? Ech...

Link to comment
Share on other sites

Pawel psy ponoc w b. dobrej kondycji. Nie wiem gdzie sa... czekam na informacje, jak juz wjada do Polski.
No ich trzepali dosc dlugo. Wiem, ze na granicy stali ok. 3-4 godz.

Co do sedziow to przykro mi jest, ze w sobote na cacib i na 'bazancie' -badz co badz dosc specjalistycznej wystawie, sedziowie mowili, z enie znaja rast gonczy szwajacarski, przez co w ogole na grupie nie stanelismy. To wstyd. Wiem, ze mam rase nieznana, ale w Polsce polscy sedziowie umieja sie przygotowac do oceny szwycerow i dawac porzadne opisy, co mile zaskakuje...

No coz ciesze sie z kolejnych cacibow, tytulow i championacika :)

Link to comment
Share on other sites

Aniu kazali nam wszystko wyjmowac z auta ;) sprawdzali rzeczy, etc.

Dziewczyny z Wroclawia i Swinoujscia poszly na "specjalna" kontrole, bo powiedzialy, ze maja az dwa kartony papierosow.

Sprawdzali wszystko, ale byli mili.

Bylo, minelo :)

Co do sedziowania, to masz racje ;) sedziowie nie byli zbytnio przygotowania do ras, ktore mieli oceniac :) oprocz twojego przykladu, podam swoj, Bedlingtony ;)

Link to comment
Share on other sites

Szkoda ,że tak długo bo to niewygoda i dla nich i dla psów. U nas temperatura dochodziła dziś do 40 stopni. Mam nadzieje ,że byli w takim miejscu ,że mogli wziąć hotel. Szkoda,mogłem po nich wyjechać z samego rana. To byliby juz w domu.
W razie jakby cos się zmieniło to pisz Mariusz.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

My już w domku i w miarę odespane ;) 27 godzin bez snu mnie lekko wykończyło , nie wiem kąd, ale mam okropną chrupkę, chyba od tego kibicowania Wam na BISach :D
Kurcze, mam nadzieję, że Marta z dogami i Ellą dotrą wreszcie szczęśliwie do domu, pisali i dzwonili do nas, ale mój telefon zawiódł... jak zobaczyłam, że dzwonili, to byłyśmy już daleko, a oni nie odbierali i nie odpisywali :( Fatalne zakończenie... tak miłego wyjazdu.

No więc my: Ceskoslovensky Vlcak
Sobota: excellent, CAC, CACIB, Winner, BOB - championat Ukrainy, skończony Int.Ch. Piękności i Int/ Ch. Wystawowy ;) (no i jak to jest z tym Zwycięzcą Karpat 2011?? Fajnie by było mieć taki tytuł w kolekcji u psa, w którego żyłach płynie krew wilka karpackiego ;) )
Niedziela: excellent, CAC, CACIB, Winner, BOB i piękna prezentacja na BISach przez Ryśka - nie mogłam oczu oderwać ;) a sędzia się nie znał :P A co do granicy, ruszyłyśmy w trasę z pół godziny po Was, więc aż tak źle nie było. Uczciwość nie popłaca - człowiek się uczy całe życie... ;)

Mariusz od Elli - wiem, że Ella championat zdobyła, ale nie wiem, czy napewno przywiozą go już wydrukowany do domu - trzeba było mieć ze sobą kopię (!!!) championatu Polski i kopię (!!!) rodowodu, bez tego nie wydawali championatu Ukrainy. Więc wiem, że dokumentów dogów nie mieli. W razie czego pozostanie Wam wysłać dokumenty i czekać.

Strasznie miło było Was wszystkich poznać i mam nadzieję, że wkrótce spotkamy się gdzieś w świecie znowu ;) Nie załapał się komuś Wilczak z ringu honorowego z Ryśkiem na niedzielnych BISach? Ehhh... ta moja suka to jest sprzedajna ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja już w domku,odespana,wypoczęta:lol:.
Wyjazd uważam za mega udany,moja amstaffka Gang Staff LOOK AT ME w sobotę CAC,R,CACIB=CACIB i nowy Ch.Ukrainy,a w niedzielę R.CAC,R.CACIB=CACIB!
Towarzystwo przesympatyczne.Aniu,Krzysiu dziękuję za wszystko i do zobaczenia mam nadzieję niebawem:lol:.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich nowo poznanych znajomych!

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za super spedzony czas :D Na takie wystawy z takim towarzystwem to ja moge jezdzić :D
Pierwotne plany byly ruszyć razem wyszło jak wyszło. Szkoda ze fon nawalił , mozna było pociągnąc a tak ... ale napewno szcześliwie dojadą :D tylko potrzeba kilka wiader wody ;)
Uczciwość nie popłaca, mało że przetrzymali to kazali wywalić nadwyżke ( mają ukraincy co wybierac ze smietnikow ;) ).
W pierwszy dzien nawaliłam na całego ale dziewczyny były czujne i jeszcze raz dzieki za wystawienie :D

Border Collie
Triple Trouble Crazy Pirate Love Cac, Cacib
Enonae Akasha Cac, R.Cacib
w niedziele
Triple Trouble Crazy Pirate Love Cac, R.Cacib
Enonae Akasha Cac, Cacib, BOB
Guniego Ruda podała wcześniej.

Gratulacje dla Guniego i Kalinki :D
Gratulacje dla całej polskiej ekipy :D

Jak sciągne jakis program do obrabiana zdjec wstawie bordery i wilczaka

Link to comment
Share on other sites

My też już w domciu ( tzn byliśmy już rano ale odsypialiśmy:) )
Przy powrocie poczułam się jak za komuny:(
to była jakaś masakra:( uwielbiam jak mi obcy facet grzebie w bieliźnie osobistej:(
No ale cóż widać tak to jest po za Unią:)
a co do samej wystawy zdania nie zmieniam :) było równie sympatycznie jak dwa lata temu :) a wyniki naszego rudzielca - Lofty DESPERADO -w pełni nas satysfakcjonują hihihihi
13.08 CACIB - CAC, CACIB, BOB, BOG II
13.08 CAC - CAC BOB, BIS II
14.08 CACIB - CAC, BOB, BOG I
Dess zdecydowanie woli biegać po trawie niż po kamolach :(

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich Zwycięzców :)
Nasze sznaucery też troszkę powalczyły:
[B]Irvier's CLASSY- CHASSY[/B] wygrała[B] 2 x CAC, 2x CACIB[/B][B].[/B] Tym samym zdobywając swojego 10. CACIBa skończyła [B]INTERCHAMPIONAT[/B] oraz [B]Championat Ukrainy[/B]

[B]Irvier's LICENCE TO KILL[/B] - [B]2x Best Of Breed Baby[/B]
[B]
Gran Caribe TEODORO[/B] - [B]CAJC, BOB Junior, BEST OF BREED

[/B]Mieliśmy przykrą przygodę- z "przypadkową" zamianą kolejności sędziowanych ras.... w ten sposob nie zdążyliśmy wyjść z jednym psem w drugi dzień a suczka pojawiła się na ringu praktycznie w ogóle nie przygotowana... + fałszowanie karty oceny i wiele wiele innych. Ale generalnie jestesmy b. zadowoleni z wystawy, nam teren bardzo odpowiadał. Na granicy też bez większych problemów- pomijając musowe odstanie kilku godzin w drodze powrotnej ;)

[IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/300972_2140134435537_1611457751_2176257_3389170_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...