Jump to content
Dogomania

2x CACIB + Specjalistyczna Wystawa Psów Myśliwskich Użgorod (Ukraina) 13-14.08.2011


waros

Recommended Posts

[quote name='Lofty']No nie wiem jak będzie w tym roku z płaceniem bo ja pisałam do nich zapytanie czy można na miejscu i dostałam odpowiedz ze tylko psy z potwierdzoną wpłatą będą przyjęte na wystawę.[/QUOTE]

No i co z tym fantem zrobic? Informacja o płatności jest dla bardzo mało czytelna. Moze ktos już robił wplatę z pozytywnym skutkiem, a jezeli tak to bardzo prosze o informację. I dla pewności rozumiem, że za każdą wystawę opłata 30 euro ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sundara']No i co z tym fantem zrobic? Informacja o płatności jest dla bardzo mało czytelna. Moze ktos już robił wplatę z pozytywnym skutkiem, a jezeli tak to bardzo prosze o informację. I dla pewności rozumiem, że za każdą wystawę opłata 30 euro ?[/QUOTE]

Za 3 wystawy za jednego psa wychodzi 115 euro.
Ja już płaciłam przelewem i mimo ze podają konto niemieckie opłatę za przelew mi skasowali 60 zł:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sundara']Dlaczego 115 euro? Czy ja czegoś nie doczytałam. To po ile sa wystawy z CACIB'em?[/QUOTE]

CACIB za pierwszego psa w II terminei czyli od 6 marca do 22 lipca - 45 euro
a CAC psów myśliwskich 25 euro
[url]http://www.uzhgorod-dog.org/index.php?id=183[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pawelg']bedzie b. malo psow :( patrzac na zgloszenia, to uzbiera sie moze ze 150 :)

np. w Westach zglosil sie jeden pies.[/QUOTE]


My zgłoszeni 2 pomki :) ,a możesz mi napisać gdzie można zobaczyć ilość zgłoszonych psów :)

Link to comment
Share on other sites

No i mam niespodziankę:(
Mój przelew wrócił na moje konto:( oczywiście sam przelew opłata już nie - brak banku beneficjenta - taki mam komunikat :(
no i teraz jestem w kropce, na ukraińskie konto przelew nie idzie bo mam komunikat że nr jest niepoprawny a na to niemieckie ryzykować drugi raz mi się nie uśmiecha:( 60 zł mi nie śmierdzi:(

Link to comment
Share on other sites

No własnie, ja miałam jakies wątpliwości co do tych numerów bankowych - jakies takie krótkie.
Dzisiaj prosiłam znajomą z Ukrainy aby jednak dowiedziała się czy przyjmą opłate na miejscu.
Jezeli ktos jest zainteresowany informacja o przyjętych zgłoszeniach to mogę listy wysłać na maila.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pawelg']Przeciez mozecie placic na miejscu ;) szkoda pieniedzy za przelewy...[/QUOTE]

To jest oczywiście rozwiązanie ale nauczona doświadczeniem stania w dłuuuugiej kolejce 2 lata temu i przepychankami jakie były wolałam zapłacić na miejscu.
Dodatkowo pisałam do nich czy będą przyjmować opłat na wystawie i dostałam info że absolutnie tylko psy zapłacone przelewem będą w katalogu:(
Ale czytając wszystkie posty widzę że oni odpisują jak im się umyśli :(
Więc biorę potwierdzenie że przelew robiłam i jak coś będę na miejscu się martwić:((

Link to comment
Share on other sites

Wszystkich, którzy są zainteresowani informacjami o wystawach w Użgorodzie - np. listami zgłoszonych psów, odsyłam do forum (zakładka na stronie o wystawach). Są tam podawane bieżace informacje a między innymi listy psów zgłoszonych (linki do plików). Na razie listy alfabetyczne ras i listy z podziałem na płeć. Ale pewnie niedługo będą inne ciekawe rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

rzeczywiscie sa listy, mnie odpisali, ze nie robia list wystawcow... :)
odpisali mi 2 x ze mozna placic na miejscu i ze nie ma zadnych kar za to, wiec ja na takie rozwiazanie sie pisze -mam nadzieje, ze nie bedzie z tym problemow. Z tego co naliczylem, to w grupie szostej sa chyba tylko 4 rasy... rzeczywiscie malenkie te wystawy -ze tez im sie oplaca...

Link to comment
Share on other sites

Ja równiez nie mialam problemu z komunikacją. Na każdy mail dostała odpowiedx. Mnie również napisali, że mogę spokojnie opłacic wystawy na miejscu i nie ma żadnej zwyzki.

Czy Jedziecie przez Słowację?? Czy nie bedzie problemów z powrotem?? Słyszałam, że Słowacy się czepiają....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='virtavalo']
Czy Jedziecie przez Słowację?? Czy nie bedzie problemów z powrotem?? Słyszałam, że Słowacy się czepiają....[/QUOTE]
Słowacy się nie czepiają, tylko przestrzegają przepisów dot. przeciwciał, gdy pies wjeżdża na teren unii z tzw. krajów trzecich ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']Słowacy się nie czepiają, tylko przestrzegają przepisów dot. przeciwciał, gdy pies wjeżdża na teren unii z tzw. krajów trzecich ;)[/QUOTE]

dokładnie tak, upierdliwi są Ukraińcy z tym swoim sprawdzaniem jakby się im chciało nie wiadomo co tam przewieść:(

Link to comment
Share on other sites

Przekraczam granice UA kilka razy w roku z pieskami i jeszcze mi się nie zdarzyło by się Ua celnicy czegokolwiek czepiali jeśli chodzi o psy....poza tym ,że długo oglądają w celu zapoznania się z rasami :) Widać ,że lubią zwierzęta.
Większy problem jest z celnikami PL na prawdę potrafia być nie życzliwi/ zdarzyło nam się to dopiero pierwszy raz/. Mam nadzieję ,że się już nie powtórzy. Pan celnik mógłbyć dopiero po szkole i chciał sie popisać swoim stanowiskiem i znajomością przepisów a....tylko się ośmieszył co potwierdzili jego koledzy. Czasu nam jednak trochę zmarnował...
Przez Słowację też jeżdziłem z Ua i tamtejsi celnicy są ok i się nie czepiają przeciwciał.
Piszę oczywiście o swoich doświadczeniach...:)

Link to comment
Share on other sites

Ja wolałam nie ryzykować i w zeszłym tygodniu zrobiłam swojej Zuzi badanie na przeciwciała. Za kilka dni powinnam już mieć wyniki i wpis do paszportu.
Ale przyznam, że lekarze weterynarii zupełnie nie znają przepisów i wręcz wprowadzają w błąd. Wyjątkiem był pan z Przemyśla (Powiatowy Lekarz Weterynarii).
Wyjechać możemy, ale z powrotem do Polski (czyli do Unii) może być problem. A jak się ma pecha to nawet wyjątkowy problem. I po co się stresować niepotrzebnie.

PS. Mam prośbę, czy osoby rezerwujące hotel mogłyby mi powiedzieć czy otrzymały potwierdzenie rezerwacji mailem? Wysłałam rezerwację i prosiłam o potwierdzenie i nic - cisza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...