Jump to content
Dogomania

Szczęśliwy lukas ma dom!


hebanowa

Recommended Posts

  • Replies 891
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[I]Myślę,że Lukas spokojnie by się przystosował do mieszkania - to taka przytulanka.
Jemu wystarcza człowiek i dłuuuugi spacer.
Jest grzeczny - od kilku dni regularnie spaceruje.
Jak wyrwie się z kojca to ciągnie,ale to dlatego,że na spacer czeka cały dzień, bądź dwa.
Po chwili idzie grzecznie przy nodze.
Jest bardzo pojętny - Łukasz cały czas do Niego mówi i dużo spaceruje, czego efektem jest siadanie :D
Mądry chłopak.
Nie lubi psów.
Z sunią jamnika się obwąchał i poszedł.
Do ludzi wszelakiego kalibru świetnie.
Na koty Go nie sprawdzałam.
W kojcu załatwia się w jednym miejscu - zapewne był nauczony czystości.
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]
Jest grzeczny - od kilku dni regularnie spaceruje.
Jak wyrwie się z kojca to ciągnie,ale to dlatego,że na spacer czeka cały dzień, bądź dwa.
Po chwili idzie grzecznie przy nodze.
Jest bardzo pojętny - Łukasz cały czas do Niego mówi i dużo spaceruje, czego efektem jest siadanie :D
Mądry chłopak.
[/I][/QUOTE]

[I]Lukas naprawdę sprawuje się świetnie...
Przez kilkanaście minut ciężko go prosić o siadanie czy [/I]zostanie w miejscu.
[I]Ale po chwili wystarczy delikatnie kucnąć, a pies siada nawet bez komendy.
Najwięcej frajdy sprawiło mu czesanie,położył się bez chwili wahania i leżał nawet gdy skończyliśmy go czesać-więc musiał ktoś to wcześniej robić.
Nie walczy na smyczy,więc wystarczy zawołać go i już zwalnia.
Jest odwiedzany tak często jak to możliwe i za każdym razem czeka tylko na spacer.
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Proszę serdecznie - piszcie info też na FB! Tam potrzeba konkretów, których ja nie znam...
Ludzie na FB sugerują hotelik dla Lukasa. Co mam pisać (w znanych mi hotelikach nie ma miejsc, bo już sprawdziłam).
[B]Która z Was dziewczyny jest bezpośrednio decyzyjna??? Która może coś konkretnego napisać na FB???[/B]

Jeden z moich wpisów na FB:
[I]"Lukasowi potrzebny przynajmniej dom tymczasowy. Ludzie próbujący ratować Lukasa są "zapsieni" po uszy. I jeszcze mamy wakacje - zastój adopcyjny plus rzesze nowych, wystraszonych bied, które nie rozumieją za co i dlaczego znalazły się w piekle..."[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']

[B]Dziewczyny kochane!!! Proszę o info na FB, co zdecydowałyście w sprawie Lukasa.[/B]
Ja jestem tylko pośrednikiem - czekam na Wasze SZYBKIE decyzje w Jego sprawie.
Wywóz przecież lada dzień!!!!![/QUOTE]

W propozycjach z FB, które przesłałam założycielce wątku jest między innymi [B]dt na wsi[/B] (blisko punktu wywozu) za 250 zł...
Trzeba działać szybko! Decydujcie kochane!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']W propozycjach z FB, które przesłałam założycielce wątku jest między innymi [B]dt na wsi[/B] (blisko punktu wywozu) za 250 zł...
Trzeba działać szybko! Decydujcie kochane!!![/QUOTE]

zalozycielka watku ostatnio nie zaglada na dogo

[quote name='Collie'][B]wadrecia[/B] z dogomanii zrobiłaby Allegro cegiełkowe dla Lukasa , tylko potrzebowałabym treść i czy cegiełką ma być zdjęcie Lukasa ?[/QUOTE]

najlepiej jak to bedzie fota przeslana droga @
cioteczki ulozycie jakis tekst chwytajacy za serce?

Link to comment
Share on other sites

Czy nikt nie ma bezpośredniego kontaktu do założycielki wątku/bezpośrednich opiekunów??! Na fb spora mobilizacja, Collie pyta o tekst do allegro, które może być szybko zrobione. Jakieś namiary przesłane, ale czy w ogóle oni obdzwaniają i coś będzie wiadomo??? Naprawdę sporo osób chce pomóc! Trzeba go wyrwać, zabezpieczyć i intensywnie szukać domu. Na fb podają też kontakt do ogłoszenia. Przeklejam, trzeba każdą szansę sprawdzić:
[B]takie oto ogloszenie przeczytalam dzis na fb:
"Dobry dom w okolicach Wrocławia / Obornik Śl. czeka na owczarka niemieckiego lub podobnego. Pies musi mieć 3-4 m-ce. Będzie mieszkał na wsi, są tam także konie. Gdyby ktoś coś wiedział, proszę o kontakt: 600 947 108."[/B]


Dalej osoba pisze, że może tam podjechać na przedadopcyjną wizytę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tajga6']Czy nikt nie ma bezpośredniego kontaktu do założycielki wątku/bezpośrednich opiekunów??! Na fb spora mobilizacja, Collie pyta o tekst do allegro, które może być szybko zrobione. Jakieś namiary przesłane, ale czy w ogóle oni obdzwaniają i coś będzie wiadomo??? Naprawdę sporo osób chce pomóc! Trzeba go wyrwać, zabezpieczyć i intensywnie szukać domu. Na fb podają też kontakt do ogłoszenia. Przeklejam, trzeba każdą szansę sprawdzić:
[B]takie oto ogloszenie przeczytalam dzis na fb:[/B]
[B]"Dobry dom w okolicach Wrocławia / Obornik Śl. czeka na owczarka niemieckiego lub podobnego. Pies musi mieć 3-4 m-ce. Będzie mieszkał na wsi, są tam także konie. Gdyby ktoś coś wiedział, proszę o kontakt: 600 947 108."[/B]


Dalej osoba pisze, że może tam podjechać na przedadopcyjną wizytę.[/QUOTE]

Lucas nie ma 3-4 miesiecy
prosze zrobic jakis tekst bo my juz czasowo nie wyrabiamy
zalozycielka watku nie wchodzi ostatnio na dogo...napisalam juz to wczesniej

prosze nie pytajcie ze moze to a moze tamto tylko zrobcie, to bedzie wielka pomoc dla nas
mamy pod opieka mase zwierzakow i nie wyrabiamy sie czasowo

Link to comment
Share on other sites

Tak, tylko na fb nikt nie ma informacji nawet gdzie pies przebywa itd. i też jest jednym z wielu.Więc nawet nie można dzwonić i niczego uzgadniać.Nikt nie jest upoważniony, dlatego przekazujemy informacje i namiary. Ja przekazałam wszystkie swoje ostatnie namiary, ale nie mam kiedy dzwonić w pracy a teraz noc. Tu niestety opiekunowie Lukasa muszą się wypowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...