Jump to content
Dogomania

BYDGOSZCZ-spotkajmy się!


Melka

Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Estera']No to kiedy się spotykamy? kochane? ;) Jola, Kasia, Magda? Justyna? może ktoś inny się też skusi?[/quote]

Ja chętnie teraz z 2 diabłami :p proponujcie jakiś termin po świętach :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziewczyny i chłopaki!!!
Wiem że nie powinnam tu pisać ale nie wiem gdzie to napisac może ktoś z Was wie?
Potrzebujemy wsparcia finansowego dla Amelki oto wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=56626[/URL]
przyda się każda złotówka lub karma dla niej. Ponieważ karma dla Amelki jest badzo droga a osoba, która się nią opiekuje i tak ma duże wydatki gdyż Amelka jest cukrzykiem a wiecie że insulinke Amelka bedzie musiała dostawać całe życie :-( PROSZĘ wspomóżcie!!!

Link to comment
Share on other sites

Esterko nie wiem jak Ci dziękować!! jesteś kochana każda złotówka się przyda ponieważ Amelkę jeszcze czeka zabieg sterylki i oczka a do tego jest jeszcze dług w klinice 490zł a no i karma dla Amelki koszta sa koszmarne. Z całego serca dziękuję za każdą złotówkę :lol: Buziaczki dla Ciebie!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

ja widze że nikt nie jest za spotkaniem czy ostatnie spotkanie się nie udało?! przecież było bardzo fajnie psiaki się wybiegały a i inne rzeczy również robiły :) ale coś tu nie ma chętnych cioc na kolejny spacerek z pupilami :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Ale tu zaroslo! No nieladnie, Bydzia sie niepopisuje... Jezeli jest ktos chetny zapraszam na 19 codziennie do parku Kochanowskiego przy Filcharmonii Pomorskiej na "dużą polanę" obok placu zabaw... Prosze sie nie niecierpliwic bywaja nawet ok 20minutowe spoznienia. Latem jest bardzo duzo psow (do 20), zimą czasami tylko 3-4, ale zawsze ktos jest. Przewazaja labradory i kundelki, od czasu do czasu wpadnie bernenczyk, bigl, albo chow-chow. Przedzial wiekowy opiekunow 16-50lat z przewaga ok. 40 latnich pan;) Wszystkich serdecznie zzapraszamy!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witajcie,
mam taka prośbę.Może znacie kogoś,kto w najbliższym czasie będzie podrózował z Bydgoszczy do Warszawy i mógłby zabrać w tę podróż 5-tygodniową świnkę morską?Świnka została wylicytowana przeze mnie na allegro,ponieważ w licytacji brała udział osoba która niedawno zakupiła sobie węża..Swinek najprawdopodobniej skończył by swoje zycie w jego paszczy...Właścicielowi swinki zalezy na dobrym losie świniaczka i dlatego oddaje go za darmo...
Czyli problem jest tylko z transportem do Warszawy,stąd bez problemu odbiorę świnkę.
Może ktoś pomóc?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

hej Bydgoszczanie zapraszam na spacerek wszystkich posiadaczy psow rasy [B]beagle.[/B] Biglowki odbywaja sie w [B]Myslecinku [/B]spotykamy sie w kazda [B]niedziele[/B] o [B]13.00[/B] na parkingu....Czekamy na Was...
I prosze tych co tu zagladaja o poinformowanie napotkane biglusie z ich wlascicielami o tych spacerkach niedzielnych.
(ja nawet obcych ludzi na ulicy zaczepiam ).

Link to comment
Share on other sites

No to moze sznaucery z Bydgoszczy tez by sie jakos spotkaly? Beagle sa swietne moj pies uwielbia pieski tej razy bo rozwijaja podobne predkosci i jest sie z kim bawic;), beagle jest w Bydzi naprawde duzo poinformuje wszystkie znajome beagle (6) moze kto sie zjawi. jovanna w jakiej dzielnicy mieszkasz??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...