Jump to content
Dogomania

Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....


paulina02

Recommended Posts

  • Replies 932
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki Luna007 jak tam kociaki zaadoptowały sie ....Ja mam w domu sajgon zachorowała mi jedna kotka wet zrobił jej testy i ma białaczke , musiałam przetestować wszystkie koty w domu mam ich 14 i 5 ma białaczkę ;( , dwa są do powtórzenia testu bo wyszedł nie pewny , i jeden kotek z Fiv dziś dałam go do hospicjum ;( a 6 mam zdrowych i musze je jeszcze zaszczepić na białaczkę .Jestem spłukana , na Fiv nie ma szczepionki ....Tak to jest jak się przygarnia i jeszcze znalazłam kota w pierwsze święto zawiozłam do weta bo stan ;( kot miał operacje , bo miał dziure w podniebieniu a tak zwierzątko lgnie do człowieka .Dziś byłam u niego miał podniebienie dłutowane i zszyte , ma kk stan zapalny pęcherza , a na widok człowieka jest cały radosny ;( nie wiem co dalej .Napisz jak tam kociaki .Pozdrawiam serdecznie ...

Link to comment
Share on other sites

matkoo ale biedulek, szczególnie ten bez oczka - jak się czuje i co mu jest? a Paulina to nie ja zabrałam od Ciebie kocięta ;) a co do białaczki, to rożnie bywa - znam dużo kotów, które sobie z tym żyją........a twoje - mają objawy,czy tylko test im wyszedł dodatni?

Link to comment
Share on other sites

Pytam tak bo masz kontakt z ta panią ;) , oba kotki a biedne z ulicy duży szaraczek jest dwa tygodnie u weta był tak przeziębiony zabrałam go z ulicy w pierwsze święto pojechałam do weta na leczenie wet go oglada , otworzył pyszczek a tam dziura w podniebieniu , wet tylko powiedział chłopie jak tyś przeżył .Kot ma ok roku , miał dłutowane i zszyte podniebienie , dwa dni temu miał założone jeszcze dwa szwy bo któreś puściły niedługo będzie czas pewnie żebym go zabrała i co mam z nim zrobić .Od 20 stycznia podobno w nocy maja być mrozy do minus 20 st tak dziś słyszałam będe musiała go zabrać do domu ..........A mały kotek zanim go zabrałam z ulicy jeszcze zaliczył kopa od dziada , mam go w domu trzy dni z nim jezdźiłam do weta pod żad na zastrzyki bo miał kk , oczko białe , pęknięta rogówka wet zszył mówi może nie będzie trzeba usuwać zobaczymy , alke na nie już widzieć nie będzie .Jutro jadę do weta bo szwy puściły i zobaczymy czy będzie zabieg usunięcia oczka czy nie .Wszystko się rypie tyle tych zwierzaków a żadnego schroniska nic , i ludzi którzy chca przygarniać mało ....Luna007 a jak tam twoje pieski , jak przezyły sylwestra .......

Link to comment
Share on other sites

najgorsze, że domków brak, a bied kociopsich ciągle mnóstwo..............może teraz się coś ruszy..........próbuję namówić znajomą, ale ciężko to idzie.............i znowu pełno kotek w rui biega po mieście - straszne....................Paulinko to chyba Agnieszka O wzięła od Ciebie dla swojej szefowej te kotki, niestety nie ja.........ja tylko mam swoje 3 koty i 3 psy - z czego 2 są u moich rodziców.....sylwester ciężki szczególnie dla Krzyśka takiego onkowatego - a twoje psy na działce jak przeżyły? bo moje to w łazience siedziały.....

Link to comment
Share on other sites

A widzisz pokręciło mi sie za dużo tego mam sorki , moje pieski na działce dały rade Lord nie rezguje na strzały nic on tylko pełna miska i spanko , w domu też się aż tak nie boją .Byłam u weta Ruduś testy ok jestem taka szczęśliwa z tego po pierwszy raz wyszedł mu fiv , i szaraczek co jest na zdjęciu ten duży może będzie u weta , wet pytał czy bym się zgodziła ja mówie że u pana tak i wet powiedział że zadzwoni za tydzień i mi powie ma sprawdzić czy kotek będzie w lecznicy bezpieczny bo on kocha wszystkich , kot lgnie do ludzi i psów zobaczymy .A dziś zgarnełam z pobocza małą sunie chyba potracona mokra nie może chodzić na tył , lezała tak .Mam ją w altanie poprzykrywałam kocami zobacze jutro , będe szukała jej domku .Taka jest wystraszona ...

Link to comment
Share on other sites

Witaj Wedel od wczoraj latam nie wiem co robić wstawie zdjęcie suni z pobocza chyba potracona , sika pod siebie bym chciała jej znaleźć domek .Byłam u weta takiego na miejscu nie za bardzo ale wet , zapisał jakieś tabletki i powiedział ze się wyliże .Dziś jej dałam tabletki drugi dzień i kicha , próbowała się ruszyć to strasznie skomlała boli ją tył nie wiem czy tabletki jej pomogą .Córa zrobi watek to wkleje .Przydała by się karma bo mam teraz osiem piesków w tym trzy duże , szczeniaka z chorymi stawami na lekach i teraz ta bidulka , kotów już nie liczę .Masz racje zwierzęta to całe moje życie ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wedel']Ja oczywiście :)
Skąd chcesz zamówić?
Świat karm ma błyskawiczne wysyłki, pomagają schroniskom, dodają gratisy :)[/QUOTE]
Blisko Pauliny jest firma u której zamawiałyśmy już karmę.firma znając sytuację Pauliny dołożyła 2 worki karmy od siebie.Ceny mają też dobre i myślę u nich zamowić.Zaraz zajrzę na ceny i wagę i napiszę na pw co i jak ok?

Zajrzałam na karmy i jest np 12kg Kitekat za 87zł może byc ta?
Sonia dokłada się znowu-czyli mamy 4 osoby :)
Zamówię w niedeziele to Paulina dostanie w poniedziałek,wtorek karmę.Ile kto może dorzucić się to bardzo proszę.

Edited by arim
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...