Jump to content
Dogomania

Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....


paulina02

Recommended Posts

  • Replies 932
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam dziękuje za podnoszenie wątku i zaglądanie na niego .O 16.30 jadę z kotami do weta najgorsze że dziś jak jechałam na działke weszłam do sklepu po wode a tam sprzedawczyni wyganiała małego kotka i mówi mi że od rana go wywala a on ciągle jej włazi .Ja powiedziałam ze powinna dać mu jesć a nie przeganiać a ona mi że jak by go nakarmiła to już by nie odszedł .I go zabrałam do siebie na działke to mała dziewczynka chudziutka i wystraszona , dałem jej jeść i zasnęła w koszyczku jak niemowlę , nie wiem co dalej z tym wszystkim -jak u nas nie będzie jakiegoś schroniska dla psów i kotów to klapa .Zwierzaki będą zdychały na ulicy bo nikogo u nas to nie obchodzi ;(

Link to comment
Share on other sites

Własnie wróciłam od weta byłam z sześcioma kotami prawdopodobnie to wirus CALICIWIROZY ;( W czwartek mam jechac znów na zastrzyki nie wiadomo czy nie zachoruje mi kolejny kot .Nie wiem co robić bo jestem spłukana jak nie pojadę to koty bez leczenia nie przeżyją :-( Takie mamy to życie kiepskie ....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.vetopedia.pl/article16-1-Szczepienie_kota.html[/URL]
tu przeczytalam, ze Caliciwiroza, to inaczej koci katar.

[B]"Herpeswiroza, caliciwiroza, panleukopenia[/B]

– schorzenia te są bardzo groźne, nawet dla zwierząt niewychodzących z domu, gdyż wirusy mogą zostać przyniesione do domu na butach domowników. Choroby te mogą prowadzić do trwałego uszkodzenia organizmu, a nawet śmierci kota."

Link to comment
Share on other sites

Zachorował mi kolejny kot Grażyna ta biała nie wiem co dalej będzie :shake: Chciałam tylko dodać telefon weterynarza gdy by ktoś nie wierzył pan Borkowski 501373735 ,zmieniłam weta i teraz u tego lecze koty .Pierwszy raz byłyśmy w dwie z mamą i wet ma wpisane zwierzaki na Lidia Białecka Strzelno .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arim']Belu,dzięki że zajrzałaś.Ja też pomyślałam o bazarku,ale raczej takim jakimś cegiełkowym.Po te 5zł może by jeszcze każdy z dna portfela wysłupłał. Co wy na to?[/QUOTE]
Arim, nie potrafie robic bazarków cegielkowych. Trzeba poszukac na dogo, kto robi i poprosic o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam od karmienia kotów w mieście a tu tyle wiadomości i nowe osoby;) bardzo dziękuje wszystkim za obecność na wątku i pomoc .Jutro jadę o 8 rano do weta z kotami na zastrzyki zobaczymy jak będzie ..Toffik ten czarny i Edek ten bez łapki nie jedzą nic widać że biedaki cierpią , inne troszke zjadły .Nie moge zrozumieć jednego , mam po szczepione wszystkie koty i na to co są zaszczepione jak mogły zachorować , to po co w takim razie szczepić jak to nic nie daje .Loluś rudzielec chudziutki jak karteczka nie jadł pięć dni biedaki są w domu a tyle muszą wycierpieć :-( najgorsze że się na to patrzy i nie można samemu nic zrobić tylko do weta i czekać ....Jeszcze raz dziękuje wszystkim za pomoc to dla mnie wiele znaczy i pozdrawiam .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...