Jump to content
Dogomania

Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!


Nadziejka

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=deepskyblue]Cioteczkiiiiiiiiiii:multi:dzwonila pancia Ste:loveu:fankowa , ze wracaja wlasnie od weta , kupili kropelki do oczu , bo tr ropiec zaczely , i zbadal doktor , wszystko jest dobrze:modla::iloveyou::klacz::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:trzymajmy caluni czas za caly domek Stefunkowy kciuki:multi:ja jade w odwiedzinki , na dniach :sweetCyb::iloveyou:pozdrawiamy kochani i mam prosbe , czy mozna by juz np 80 zl -przelac dla naszej ciotenki Szczebrzeszunki? dla Dory 1020 , ktora tyle ma psiaczkow pod opieka i w domkach tymczasowych?[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']dziekuję Ewuniu DORA ma masę psiaków pod opieką i długi tu kolejny wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191040-Bezdomne-psiaki-ze-Szczebrzeszyna-MAJ%C4%84-OGROMNY-D%C5%81UG[/URL]!
i jeszcze niewidomy głuchy staruszek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212207-Staruszek-duzy-psiak-na-ulicy-w-Szczebrzeszynie.....moknie-w-deszczu.../page3[/URL]

ktoś ma jeszcze jakieś propozycje?

musimy ustalić ile i komu mam przelać
chyba że jeszcze poczekać?[/QUOTE]
:modla::modla::bye:ciotenki czy zgadzacie sie aby przelac jak najpredzej dla Dory?:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Courier New][SIZE=4][COLOR=deepskyblue][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=blue]Czy ciotenki janioly nasze- zgadzaja sie , jesli poprosze sercem o 6ozl?Dziekujemyyyyyyy[/COLOR][/SIZE][/FONT] stokrocccccccccccc juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://www.e-gify.com/gify/1996.gif[/IMG]:iloveyou::modla::iloveyou::sweetCyb::sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, ja myślę żeby nie szaleć w rozdysponowywaniu kaski, którą ma na koncie Stefanek.
Dobrze byłoby przytrzymać ją co najmniej przez miesiąc od adopcji tak jak zwykle się robi.
I tak jak proponowałyście przynajmniej połowę kosztu kastracji pomóc Państwu sfinansować i dopiero dysponować tym co zostanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza2']cioteczki, ja myślę żeby nie szaleć w rozdysponowywaniu kaski, którą ma na koncie stefanek.
Dobrze byłoby przytrzymać ją co najmniej przez miesiąc od adopcji tak jak zwykle się robi.
I tak jak proponowałyście przynajmniej połowę kosztu kastracji pomóc państwu sfinansować i dopiero dysponować tym co zostanie.[/quote]
jestem jak najbardziej za !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):) !!!!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

ja wczoraj przelałam na życzenie Ewuniu 80zł dla Dory1020 (szczebrzeszyniaki)

zostaje [B]175,53zł[/B] na koncie Stefanka

tez jestem zdania aby jeszcze poczekać troszkę z rozdysponowaniem reszty

Ewuniu daj znać ile i jak Ci dostarczyć pieniążki dla Stefanka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']ja wczoraj przelałam na życzenie Ewuniu 80zł dla Dory1020 (szczebrzeszyniaki)

zostaje [B]175,53zł[/B] na koncie Stefanka

tez jestem zdania aby jeszcze poczekać troszkę z rozdysponowaniem reszty

Ewuniu daj znać ile i jak Ci dostarczyć pieniążki dla Stefanka :)[/QUOTE]

Dianko cioteczko to może przytrzymaj pieniążki u siebie tak długo az beda potrzebne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']ja miałam na myśli aby teraz już przekazać pieniązki dla Stefanka na kastrację bo Ewunia się tam chyba wybiera w odwiedzinki :-) a reszta niech czeka :)[/QUOTE]
Ja myślę, żeby poczekać aż Pani Basia umówi się z wetem na zabieg, wet określi termin i kwotę i wtedy ustalić co i jak.
Strasznie wyrywne te Stefciowe cioteczki :lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Bałagam o pomoc, jutro organizujemy łapankę w Bytomiu, polujemy na maleńką sunię, łapiemy ją od 2 tygodni i nic, brakuje nam ludzi, proszę o pomoc. Zbiórka jutro o 7 rano w Bytomiu przy wrocławskiej 57 , jest duzy parking. suka już ledwo zipie. tu watek [url]http://www.dogomania.pl/threads/212895-Bytom-ul.-Olimpijska-dzika-suczka-uciek%C5%82a-dopiero-trafi%C5%82a-do-nowego-domu.-POMOCY[/url] prosze pomozcie

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=yellowgreen]Nadziejkowo sie kochani witamy i z nadzieja w nowy dzien wchodzimy , Stefankowy domus pozdrawiamy stokroc:bye::thumbs::thumbs::iloveyou::iloveyou: cioteczki nasz Bruniolek :shake:...co on przezywal ech ....juz bedzie tylko lepiej! [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...