Jump to content
Dogomania

Wszystkie kociaki we własnych domkach!!!


Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Supergoga.. nie wiem jak Cie przekonac :( Miejsce dla kociaka to takie a'la przedmiescie. Takze mniej ruchliwych ulic. Kociak wiadomo jak maly bedzie pod nadzorem i zapewne jak sie przywiaze to nie bedzie myslal o uciekaniu... Niby dom z ogrodem to raj dla spow a dla kotow to juz strach ze gdzies sie przecisna :(

Link to comment
Share on other sites

Spoko, ja prawie przekonana jestem, tylko wiem też ile kotów lezy rozjechanych po drogach, zagryzionych przez psy, sponiewieranych przez "miłosników zwierząt". A to jeszcze maluch - jak się wystarszy, czy zacznie biegać - to starsi ludzie go nie dogonią i zwieje. A jak tam z ogrodzeniem.

Możecie mnie wyprostować, bo ja kociara nie jestem zupelnie, wręcz przeciwnie, typowy psiarz a mi na koty jakos w Fundacji zeszło też, dlatego ostrożna jestem.

Link to comment
Share on other sites

ja tez niestety wiem jak to bywa ze zwierzakami. Pamietam jak kiedys moja mama wyszla z psem miala moze z rok wtedy sunia nie wiadomo czemu nigdy tego wczesniej ani wiecej nie zrobila uciekla i tak biegla biegla i prawie pod kola samochodu wpadla... Nie wiemy czemu to zrobiła, bo ani jej nikt nic nie zrobi, ani zaden zwierzak nie przelecial...

Ja rozumiem Twoje obawy, przeciez nikt nie chce miec malutkiego zycia na sumieniu. Przemysl to wiec na spokojnie. :)

Link to comment
Share on other sites

wlasnie mialam pisac..:)
wiec tak: kociak dopoki nie podrosnie jest w domu. nie ma mozliwosci wyjscia samodzielnego z domu . i zawsze wychodzi z pania... plot jest furtka jest ale ko jak kot wdrapac sie moze. Ja nie mam juz argumentow za :( Pani jest odpowiedzialna i ma doswiadczenie zarowno z malymi jak i duzymi kotami. Takze.. jesli jeszcze jakies pytania to czekam..

Link to comment
Share on other sites

Jestem bardzo zadowolony z przygarnięcia Anemonka jest strasznym pieszczoszkiem. tylko mam minimalnie problemy z moim drugim kotem ponieważ syczy na niego i ucieka i go obserwuje ale jestem przekonany ze mu ta niepewność do malucha minie bo jest takim słodziakiem Anemonek. biega radośnie po całym domu i jak się go pogłaska to od razu mruczy wydaje mi się ze mu się spodobało u mnie nawet siusia już do kuwety. nie wiem czemu nie chce pić wody. ale sie wycwaniłem i mu wode zabarwiam odrobinką mleka nic mu się nie stanie mam nadzieje. ale tak jest słodziak. pozdrawiam Maciej
i dziękuje za malucha

Link to comment
Share on other sites

Witamy nowego pana Anemonka :lol:
Proszę się nie martwić o Bogusia , to boczenie się i syczenie i uciekanie przed maluchem minie ale trochę potrwa.Boguś w końcu zaakceptuje Anemonka.

Wczoraj do nowego domku pojechał Leonidas:lol:, a dzisiaj ma przyjechać pani po Klementynkę.
Zostanie tylko Migotka.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie rudzielce w domach. Nie moglismy czekać na opcje z transportem poza Poznań - musiały jak najszybciej znaleźć dobre domy - a było z czego wybierać. KateBono robiła ostre sito. Pani Klementynki też wydawała się odpowiednia.
Poprosze nowe zdjęcia Migotki, powstawiam w ogłoszenia teraz kociczkę samą.

Link to comment
Share on other sites

no pewnie przejdzie mu ale był zły na mnie syczał i warczał i drapał pierwszy raz od 3 lat jak go mam pokazał agresje nawet nigdy nie słyszałem jak warczał a tu teraz zaczął jak jest ze mną Anemonek ale już w domu nie jest Anemonkiem tylko Rudkiem jest mega słodziak :) ahhh a mój pies Diana zaakceptowała Rudusia od razu. będę zdawał relacje z życia rudka na bieżąco. hehe :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='supergoga']Klemcia niestety zachorowała na zapalenie gardła. Nie może teraz jechac do domu. A Pan bardzo czeka.[/QUOTE]

A czy to nasza wina ,że zołza się rozchorowała:oops:.Dmuchaliśmy, chuchaliśmy i pewnie od nadmiaru czułości:evil_lol: a tak na poważnie to łobuzica biega jak szalona po chacie , uwielbia dokazywanie w łazience ( koci azyl ) i moczenie łapek w sedesie:cool3::lol:
W czwartek do kontroli i na weekend zawiozę łobuza do domku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...