Jump to content
Dogomania

Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LILUtosi']Przykro mi z powodu Twojego przyjaciela. Przytulam Cię ciepło.[/QUOTE]

Dziekuje Lilu.


Ale Puchaty Torus.

[CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kqKDE_PvFSI/UWukJveBBwI/AAAAAAAANIU/T8Lw1WGqiEA/s1024/IMG_3436.JPG[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Nie taki fajowy tylko zasraniec jeden. Dziś pojechaliśmy na zakupy z tz- etem a po przyjeździe smród w domu. Toro postanowił zrobić sobie kupsko na legowisku i się w nim usmarować. Wyrzuciłam go do kojca i obiecałam sobie że go już tam zostawie. Ale wieczorem zmiękłam bo dzisiaj ma byc 4 stopnie tylko. Toro od czasu zamknięcia nie odpoczął tylko chodził dookoła ogrodzenia od czasu do czasu skarżąc się - juz chce wracać, wypuście mnie. A jak go wypuściłam to skakał jak szczeniak kłapiąc oczywiście zębami. Normalnie było widać jak mu się morda cieszy że już nie jest sam. I co z takim delikwentem począć?
Na szybko mu tyłek mokrą szmatą wymyłam i śpi w domu na kolejnym legowisku.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj nadrobił, dwa razy na korytarzu rzadka kupa. Ostatnio coś z tą kupą nie tak. Mam nadzieje że to nie przerzuty z jąder np na jelita. Bo karmę je tą samą. Będę obserwować jak się nie poprawi to trzeba będzie USG zrobić. Po za tym Toruś się trzyma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Dzisiaj nadrobił, dwa razy na korytarzu rzadka kupa. Ostatnio coś z tą kupą nie tak. Mam nadzieje że to nie przerzuty z jąder np na jelita. Bo karmę je tą samą. Będę obserwować jak się nie poprawi to trzeba będzie USG zrobić. Po za tym Toruś się trzyma.[/QUOTE]

moze badanie kału tez trzeba zrobic?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...