Jump to content
Dogomania

Jazz i Lu :)


chrupcia

Recommended Posts

  • Replies 795
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć Dziewczynki :multi: jestem, jestem cały czas, codziennie chociaż na chwilkę do Was zaglądam, ale na pisanie trochę czasu brak, a w Jazzowej galerii to już w ogóle, bo i fotek nie ma :lol:
przychodzę i mam niezbyt miłe wiadomości... wczoraj byliśmy u weta no i mamy zapalenie dziąseł :( antybiotyk wykupiony i dwa razy dziennie dziąsła smarować mamy. Przy okazji wykupiliśmy tabletkę na sylwestra żeby mały się aż tak baardzo nie bał, w tamtym roku przeżył traumę, więc wolałam zapobiec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']zapalenie dziąseł? a jakie to objawy i co skłoniło cie iść do weta?
zawsze to dla nas doświadczenie[/QUOTE]

kupiłam żel do mycia zębów ostatnio i mu myłam codziennie, a zapach z ust nie znikał za bardzo no i myślę że coś nie tak, że ten żel powinien tez zapach eliminować również no i napisałam na innym forum że mi sie to nie podoba, no i pewna użytkowniczka napisała że może to być zapalenie dziąseł. Ja myjąc zęby nie bardzo się przyglądałam dziąsłom, bo w życiu bym nie pomyślała że może mieć jakieś zapalenie, ale po tym jak przeczytałam posta przy myciu się przyjrzałam i faktycznie.. miał nie normlane, a takie krwiste, najgorzej wieczorem po jedzeniu jakby miała się zaraz z nich krew wylać, więc poszliśmy do weta no i wetka potwierdziła że ma lekkie zapalenie, a wieczorem po jedzeniu sobie jeszcze podrażniał dodatkowo, więc miał bardziej zaczerwienione i krwiste dziąsła przy samych zębach jakby krew miała lecieć z nich po dotknięciu. Antybiotyk zaaplikowany wczoraj i dzisiaj, będziemy tak z dwa tygodnie to smarować i obserwować, a jak nie przejdzie to pewnie dalej pójdziemy do wetki, chociaż Ona sama powiedziała że to trzeba będzie co jakiś czas powtarzać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']może ma kamień nazębny i stąd to zapalenie?
był psiak któremu mówiąc brzydko waliło z pyszczka
uuuuu ale to było mega nieprzyjemne.
po oględzinach okazało sie że ma całe zęby tym kamieniem zalezione[/QUOTE]
Ulcia on ma kamień odkąd mu nowe zęby wyrosły, ma strasznie słabe ząbki, czyszczone pod narkozą już dwa razu, jeden mu już wypadł i jeden kieł lekko się nadłamał. Teraz jak używam tego żelu jeden kieł znacznie się poprawił, a drugi nie chce się za bardzo wyczyścić, chyba taki mu już zostanie.

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się jakimś cudem podładować trochę baterie od aparatu :o więc na wieczorny spacer wzięłam aparat i mam kilka fotek mordki :)
[IMG]http://img546.imageshack.us/img546/5772/p1060561y.jpg[/IMG]

[IMG]http://img828.imageshack.us/img828/440/p1060556a.jpg[/IMG]

[IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7712/p1060551w.jpg[/IMG]

[IMG]http://img835.imageshack.us/img835/3599/p1060549u.jpg[/IMG]
nie lubi zdjęć więc wszystko zdjęcia wyszły jakie wyszły, tylko na dwóch z tych udało mi się jakoś uchwycić mordkę, dwa inne są z biegu :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkomanka']Jazz jak zwykle śliczny:loveu:
śnieg już macie:crazyeye: u mnie pada cały czas ale jest temperatura na + i tylko się kałuże robią:placz:[/QUOTE]

a mamy, dzisiaj cały dzień sypie i tak pięknie się zrobiło :loveu: chociaż teraz już ustało, więc możliwe że jutro już tego śniegu nie będzie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']kombinezon jak Mejsuli
aż tyyylee śniegu , nie moge uwierzć!!!!!!!!!![/QUOTE]

[quote name='ania90']ile sniegu :crazyeye: u nas nie ma go jeszcze;)[/QUOTE]
dzisiaj trochę już się stopiło, ale jest ;) chwilami pruszy, więc może coś z tego będzie :multi:
[quote name='Yorkomanka']u mnie napadało w nocy:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: pewnie zaraz się stopi a zaraz ide Duśka kąpać i będzie siedział w domu bo by się znowu pobrudził:angryy::placz:[/QUOTE]
to Duśka w kombinezon i na dwór! po co chłopak ma się w domu dusić. Ja wczoraj wymyłam małego i dlatego miał kombinezon na sobie żeby mi nie zmarzł za bardzo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkomanka']Dusio twierdzi że w kombinezonie to nie spacer:mad: zresztą jak jest ubrany to sie wlecze jak stary dziad...:placz: a wyjść i tak będzie musiał:lol:[/QUOTE]
u Was to nie aż taki straszny problem w końcu Odi ma krótkie włosy nie to co mój małpiszon.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...