Jump to content
Dogomania

Jazz i Lu :)


chrupcia

Recommended Posts

Kasia nie chce Cie straszyc ale jak beda to pchly i jesli w pore tego nie wytepisz mozesz sobie zapchlic mieszkanie..zwlaszcza ze Jazz spi w lozku a pchly lubia cieple miejsca..moja mama w zeszlym roku tak sobie lozko zalatwila..mieli w piwnicy tego mase ze cholerstwo skakalo po klatce i wnosilo sie to do mieszkania i na ludzi i psy.
Ja bym tez tak jak Ula myslala ze to po mnie lazi;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 795
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no i zagadkę rozwiązaliśmy... :multi: to jakaś inna odmiana pcheł :o w życiu bym nie pomyślała że to pchła, taka duża i jakaś czerwonawa :roll: mały został zakropiony fiprexem. Tym bardziej byłam przekonana że to nie pchła, bo jak przyjechałam od siostry Jazz wiadome był brudny i sie pcheł dorobił... i był zakrapiany ektoparem, a tu jakaś odmiana taka.. ale wetka powiedziała że teraz jest taki pchli sezon i dużo tego ustrojstwa :roll: mam nadzieje że po kropelkach mu przejdzie.

Link to comment
Share on other sites

Mój Odie w tamtym roku miał pchły ze 3 razy:crazyeye: ale były po 2-3 i szybko się ich pozbywałam zawsze po wizycie u babci tam się szlaja pełno psów część się sama wyprowadza a część nie ma domu wszystkie są w takim stanie że nawet ciężko odróżnić tego co ma dom od tego co nie:roll: większość ma jakąś chorobę skóry, ubytki w sierści i paskudne strupy:-( ale nie wiem jakim cudem się te pchły u niego znalazły bo nie pozwalam tamtym psom do niego podchodzić:roll:

Link to comment
Share on other sites

mówiłaś, mówiłaś, na następny raz będę słuchać :roll: ;) hehe
nie byłam oglądać świnki, bo spóźniłam się do szkoły, a potem wracałam inną drogą, ale świneczka pewnie tak jest i czeka na nowego właściciela :eviltong: :(

mam mały bonusik, niezbyt piękny, ale co tam :eviltong:
[IMG]http://img535.imageshack.us/img535/9126/p1060467o.jpg[/IMG]
wąsy mu się skróciły tak strasznie że jak widać ciągle sterczą, że oczu nie widać.. niech rosną cholery małe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']bo taki się obszarpaniec z niego zrobił że szok :o do tego teraz brudny, a kąpać go nie mogę, bo zakropiony został.. buu musimy wytrzymać :D[/QUOTE]

Ka....jaki obszarpaniec? Chyba lanie chcesz dostać. :mad::mad::mad:

[url]http://img535.imageshack.us/img535/9126/p1060467o.jpg[/url] :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cześć Dziewczyny :)
Paula, może Ula ma rację ? może warto jakiś psi kupić ? chyba że to tak przejściowo ją kąpiesz w nizoralu bo na dłuższą mete to bym nie radziła ;)
Jola obszarpaniec z niego straszny, nie da się ukryć, ale co tam ;)
Daria, a chłopaki zwykle gorzej wyglądają ? hehe
Hej Ula :) fajnie że wpadłaś do nas :)

u nas dzisiaj ciepło na dworze, ale w domu zimno straaaasznie, szczególnie na górze brr.. Jutro mam luźny dzień w szkole więc mogę sobie posiedzieć ;) w sumie najbardziej zawalone to mam w środa, czwartek, piątek z naciskiem na piątek hehe.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Ula;)
Kasia a czemu nie polecasz nizoralu?a co do tych psich dla alergików to miałam już kilka i jakoś efektu raczej nie widać,po nizoralu tyle że niema takiej suchej skóry,ale chyba sie skusze na ten pierwszy od Uli,zobaczymy może faktycznie pomoże na swędzenie...

U nas też cieplusio ale rano w chałupie zimno,też na górze mam zimniej niż teście...

Link to comment
Share on other sites

Paula, nie że nie polecam, bo jak Jazz miał łupież to sama go dwa razy wymyłam w nizoralu i pomogło, ale wydaje mi się że takie stosowanie non stop to nie bardzo.. przynajmniej jak dla mnie, ale w sumie jak się Tosi nic nie dzieje to można.. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']Paula, ja bym spróbowała z jakimś psim odpowiednikiem ;)
Daria, a gdzie tam... to zależy tylko i wyłącznie od właściciela :)[/QUOTE]

Yyy ale ja mialam na mysli chlopakow jako chlopakow dzieci hihih
wiesz dlatego go porownalam do chlopaka nieuczesanego rozumi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...