Jump to content
Dogomania

Jazz i Lu :)


chrupcia

Recommended Posts

[quote name='kaaamila1']Hej Kasiulka! Ja również mam czasami takie dni, że chce mi się płakać. Śmieje się, że jesień jest taka przygnębiająca, że najlepiej to byłoby się zaszyć w domu pod kocem i wyjść z pod niego na wiosnę :P No cóż niestety trzeba żyć nadal i cieszyć się każdym nawet tym gorszym dniem :)

Kuruj się i dodaj jakieś fotki nawet te słabej jakości ..

Buziole :*[/QUOTE]

Masz taki koc?;) bo ja bym tez tak chciala;)
cze Jazzy:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 795
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć Dziewczynki :) nie odzywałam się, bo trochę czasu nie miałam, po za tym nie mam fotek, więc wolałam nie ryzykować :evil_lol: właśnie wróciliśmy ze spacerku, zimno u nas strasznie, ale jakoś daliśmy rade :) Jazz odpoczywa, a wieczorkiem będzie miał kąpiel.. bo jest strasznie brudny, dzisiaj przy takiej temperaturze nawet odważył się wejść do Sanu :o wariat mój mały :D
baterie wsadziłam do ładowanie, więc może dzisiaj jakieś fotki wstawie żeby tak pusto nie było ;)

Link to comment
Share on other sites

Daria no właśnie hehe to ja trzymam za słowo, moje baterie już naładowane :eviltong: dzisiaj będę kąpać małego to zrobie, bo teraz taki brudny że aż wstyd :evil_lol:
Paula, byłam, byłam tylko się nie odzywałam :oops: jakoś czasami tak mam że oglądam, ale się nie odzywam, miałam taki tydzień hehe ;)

dzisiaj przyszły nam próbki kosmetyków :) będziemy sobie testować chyba odżywke all systemu botanicala, albo pure pawsa.. właśnie myślę co wybrać :evil_lol: ????????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania90']czekam na fotki:)[/QUOTE]

[quote name='pati3334']podpisuję się pod tym :)[/QUOTE]
te najwięcej krzyczą co same fotek oszczędzają :eviltong: :roll:

mam zdjęcia, coś tam napstrykałam, bo faktycznie pucha u nas ostatnio :evil_lol:
[IMG]http://img405.imageshack.us/img405/463/p1060503z.jpg[/IMG]

[IMG]http://img714.imageshack.us/img714/2404/p1060491uw.jpg[/IMG]

[IMG]http://img805.imageshack.us/img805/368/p1060488.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Cześć Dziewczyny :)
przepraszam że się tak nie odzywam, ale grypa żołądkowa mnie dopadła i opuścić nie chciała :shake: jeszcze takich boleści brzucha nie miałam.. naprawde. Dzisiaj już ok, ale przez 3dni byłam półżywa :( Jazzik mi dzielnie towarzyszył w chorobie, zdjęcia mam, ale pościelowe i to zero chęci żeby wstawić oczywiście :roll::oops:

[B]Ula[/B], to nie były wszoły ;) była to inna odmiana pchły :o ale szybko się ulotniły po wizycie u wetki :) teraz ani śladu, na szczęście.
[B]Falkaa[/B], fotek mało, a spacerowych najmniej, bo mnie zawsze ciężko zabrać aparat na spacer... (to bardzo niewygodne:lol: ) a i mam popsutą baterie, która cięgle się wyładowuje. Jeszcze teraz spacerków nie była w ogóle przez moje choróbsko :roll: Witamy w galerii :)

Jazzik tłuusty strasznie, ale będziemy się jutro szorować :) Ostatnio testowaliśmy all system botanicala, ale to chyba nie dla nas odżywka.. szkoda, bo nastawiłam się na tego all systema. Zobaczymy jak będzie po jeszcze jednym myciu, ale to za dwa tygodnie, albo i później, bo teraz będziemy próbować pure pawsa hehe taka jestem ciekawa :)
Spacerków nam tak brakuje strasznie :( musimy w końcu nadrobić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...