Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

fajnie było, ale zadne rzuty mi dzisiaj nie wychodzily:placz:(jedyne co zostało po staremu to dyski chcące mnie zabić:razz: ) i jeszcze ktoś mi nagadał, że psa do autobusu wprowadzam:placz:pewnie powinnam byla kazać szejkowi biec obok:shake:(a może to wcale nie taki zly pomysł?:cool3: )

a właśnie, jak Vetkowy talerzyk? :diabloti: Będzie żył?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PsychoSzczurek']fajnie było, ale zadne rzuty mi dzisiaj nie wychodzily:placz:(jedyne co zostało po staremu to dyski chcące mnie zabić:razz: ) i jeszcze ktoś mi nagadał, że psa do autobusu wprowadzam:placz:pewnie powinnam byla kazać szejkowi biec obok:shake:(a może to wcale nie taki zly pomysł?:cool3: )

a właśnie, jak Vetkowy talerzyk? :diabloti: Będzie żył?:evil_lol:[/quote]
nie pisz ze ci nie wychodzily rzuty bo jesli tak to znaczy ze mi tez nie... a wole zyc ze swiadomoscia ze mi wychodzily... :eviltong:

a talerzyk zyje i ma sie nienajgorzej... (czytaj - lata... ) :p
przynajmniej bede mial pamiatke po szejku... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ŁukaszK']a talerzyk zyje i ma sie nienajgorzej... (czytaj - lata... ) :p
przynajmniej bede mial pamiatke po szejku... :evil_lol:[/quote]byle ostatnią tego rodzaju:eviltong:
[quote name='ŁukaszK']nie pisz ze ci nie wychodzily rzuty bo jesli tak to znaczy ze mi tez nie... a wole zyc ze swiadomoscia ze mi wychodzily... :eviltong:[/quote]
bo wychodziły, porownaj np forehand... moj to nawet nie przypominal forehandu:mad: (ja nie musialam biegac po twoich rzutach za daleko, a ty po moich tak:diabloti: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PsychoSzczurek'] ale zadne rzuty mi dzisiaj nie wychodzily:placz:[/QUOTE]


Syyylwiaa :mad: :mad: :mad:

pozostaw mi proszę resztke nadzieji że ten manewr który wykonywałam z dyskiem w ręku gdzie na końcu talerz został wprawiony w ruch możnaby nazwać nieudanym bo nieudanym ale jednak [B][SIZE="3"]rzutem[/SIZE][/B]

bo jesli Tobie rzuty nie wychodziły, to ja dziś polowałam za pomocą frisbee na komary :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga.aksa']bo jesli Tobie rzuty nie wychodziły, to ja dziś polowałam za pomocą frisbee na komary :diabloti:[/QUOTE]


jesli juz mowa o innych zastosowaniach frisbee niz do rzucania,to ja powiem, ze idac z Tosca 3 maja tego roku na łąke z zamiarem porzucania jej tego frisbee, znalazlam mojego kiciusia, ktorego przynioslam właśnie na frisbee :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PsychoSzczurek']:evil_lol: ciekawe, bardzo ciekawe:evil_lol:
[SIZE=1](umiem ze dwa rzuty, z jedną sztuczke...to chyba jeszcze troche za malo:eviltong: )[/SIZE]
my sie nadajemy jak na razie tylko na kibiców:lol: (ale za to najlepszych:diabloti: )[/QUOTE]


Sylwio, jak na moj gust to umiesz bardzo duzo, w porownaniu ze mna-bo ja NIC nie umiem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PsychoSzczurek']:evil_lol: ciekawe, bardzo ciekawe:evil_lol:
[SIZE=1](umiem ze dwa rzuty, z jedną sztuczke...to chyba jeszcze troche za malo:eviltong: )[/SIZE]
my sie nadajemy jak na razie tylko na kibiców:lol: (ale za to najlepszych:diabloti: )[/quote]
no ja tam wiecej naliczylem tego wszystkiego... :eviltong: dacie rade... :p
a co z tego ze my z vetka umiemy rozne fajne rzeczy jak sie okazuje ze nie mozna ich robic bo od razu dyskwalifikacje daja... :/ wiec nie wiem czy to ma sens... musialbym duuuuzo rozne rzuty cwiczyc bo to praktycznie jedyne co mozna a i tak trzeba sie pilnowac zeby nie rzucac za wysoko... :wallbash:

P.S. to jakby ktos sie wybieral w niedziele albo wtorek porzucac to ja chetnie dolacze... :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ŁukaszK']no ja tam wiecej naliczylem tego wszystkiego... :eviltong: dacie rade... :p
a co z tego ze my z vetka umiemy rozne fajne rzeczy jak sie okazuje ze nie mozna ich robic bo od razu dyskwalifikacje daja... :/ wiec nie wiem czy to ma sens... musialbym duuuuzo rozne rzuty cwiczyc bo to praktycznie jedyne co mozna a i tak trzeba sie pilnowac zeby nie rzucac za wysoko... :wallbash:[/quote]
Mozesz robic wszelakie overy, rózne passy, sztuczki z psem, rozne rzuty (a przeciz duzo umiesz :lol: ), zygzak, to wszystko jest super efektowne zwlaszcza przy mlodym psie kolego:cool3: Na pewno będziecie mieli więcej punktów niż my...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Mozesz robic wszelakie overy[/quote]
no chyba jednak nie do konca bo musza byc niskie... a to jest pojecie wzgledne... i wez tu zgadniej ktory over bedzie dla sedziego niski a ktory juz nie... :/
[quote name='zakla']rózne passy, sztuczki z psem, rozne rzuty (a przeciz duzo umiesz :lol: ), zygzak,[/quote] czyli wszystko czego akurat sie jeszcze nie uczylismy a wez pod uwage ze vetka bedzie na obozie i dostane ja w dniu zawodow... :eviltong:
[B]
sylwia:[/B]
czyli sugerujesz zeby sie psami zamienic...? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...