Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

[quote name='stereo']Na zawodach dostają [FONT=Verdana]Wham-O Fastback Flex, a one są podobne do Competition[/FONT][/quote]
Kto mi porzyczy jutro przynajmniej na jedno free competition??:loveu: Bo wypadałoby się choć trochę przyzywczaić do tych dysków...:roll:
I chyba normalnie też sobie ze dwa compy kupię, to już będzie razem pięć (hero, eura i compy:lol:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PsychoSzczurek']a dzieki:p tyle ze nie wiem czy to po treningach, bo na pilke skakal;)[/QUOTE]

mówiłam że postęp jest u Ciebie :razz:

a ten txt o wrześniu pominę bo brak słów:roll: :lol:

[quote name='stereo']Co ty, nie można się bez przerwy uczyć. Poza tym pierwsze dwa tygodnie są zawsze trochę luźniejsze, nawet zajęć dodatkowych zazwyczj nie ma.
[/QUOTE]

nie w moim wieku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ŁukaszK']aha... komunikat do wszystkich zainteresowanych:
na chwile obecna zaplanowane wstepnie na niedziele skoki do wody zostaja odwolane z powodu braku odpowiedniego stawu czy czegos gdzie bylby pomost itp... natomiast jesli ktos zna jakies jeziorko dobre do skakania to niech napisze to moze jednak sie uda... :p bo mozna by np w zalesiu... ale nikt by nie przyjechal tak daleko... ;)[/quote]
JA DOJADę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::lol::lol::lol::loveu::loveu::loveu::cool3::cool3::cool3::razz::razz::razz::p:p:p a jakby się nic nie znalazło to można trening frisbee zrobić :lol: [SIZE=1](ja mam oczko wodne w ogródku:evil_lol:)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stereo']Ze skokami poczekajcie na mnie, proszę. :loveu:

Zmieniłam zdanie, co do dysków. Na zawodach dostają [FONT=Verdana]Wham-O Fastback Flex, a one są podobne do Competition, więc proszę o dwa białe Competition Standard.
[/FONT][/quote]

moze mi sie cos pomylilo ale mi sie wydaje ze one sa zdecydowanie bardziej podobne do hero... ;)

[B]aga.aksa:[/B] trening wieczorem nie wyklucza innych treningow rano... :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Kto mi porzyczy jutro przynajmniej na jedno free competition??:loveu: Bo wypadałoby się choć trochę przyzywczaić do tych dysków...:roll:
I chyba normalnie też sobie ze dwa compy kupię, [/quote] Wycofuję się z twierdzenia że te Wham-O są podobne do Competition. Po prostu na różnych stronach są podane inne masy i rozmiary :shake:.
Ale i tak chce Competition. Jak się z ciężkiego (Eura) przerzucę na lekki (comp), to z tym Whamem (110g) powinno mi pójść dobrze. Poza tym następne zawody na wiosne, więc i tak się zdąrzą zniszczyc do tego czasu... :evil_lol:

[quote name='ŁukaszK'][B]aga.aksa:[/B] trening wieczorem nie wyklucza innych treningow rano... :eviltong:[/quote] Może dla twojego psa nie, ale inne po pływaniu połączonym z frisbee i długą podróżą będą zmęczone.

Link to comment
Share on other sites

A mi to powiewa, ja z wielką chęcią na całą niedzielę się udam poza cztery przytulne ściany :lol: Najwyżej pies mi ...odmówi współpracy i zostanie gdzieś w parku albo rozłoży się tak jak dziś w metrze:diabloti: Dobranoc, wypadałoby iść spać:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PsychoSzczurek']a w przypadku szejka to juz sama nie wiem, bo im on wiecej trenuje, tym jeszcze wiecej chce:mad: , a to moze sie okazac dla mnie męczące:shake: :lol:[/QUOTE]


Sylwia, ale wiesz że doping jest zakazany? :evil_lol:

co do zaśnięcia to u mnie też kiepsko, ale Moje Kochane Książki mi w tym pomogą :p

Link to comment
Share on other sites

Laski!!! Do ŁÓŻEK!!! A [SIZE=3][B]Łukasz[/B][/SIZE] zapomniałabym:lol: Tą płytkę ze Żwirkowymi foto gdybyś tak miał i tak ją dał jutro:loveu: Postaram się namiot dowieźć jutro, zobaczę jeszcze tylko ile on waży i czy nie strace przez niego ręki:cool3:

Link to comment
Share on other sites

juz bylam...i co? i nic...:shake:(tyle tylko ze mam satysfakcje ze choc raz zabawa nie mnie bolala a jego:evil_lol: )
zreszta zmeczenie nic chyba by nie dalo bo szejk i crey glosno chrapia tuz przy moim lozku i jak tu spac w takim halasie?:mad:

chociaz dla mnie to nie problem nie isc spac, gorzej tylko z rannym wstawaniem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ŁukaszK']a co zostawisz mi swojego...? :eviltong:[/quote]

Kurcze, a ja nie miałam z kim Milo zostawić, jak jechałam na urlop:lol: .

[quote name='zakla']JA DOJADę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::lol::lol::lol::loveu::loveu::loveu::cool3::cool3::cool3::razz::razz::razz::p:p:p a jakby się nic nie znalazło to można trening frisbee zrobić :lol: [SIZE=1](ja mam oczko wodne w ogródku:evil_lol:)[/SIZE][/quote]

A to oczko z pomostem:evil_lol: .


[quote name='PsychoSzczurek']ja też moge, ale pewnie dopiero jak mi łaskawie oddadzą legitymacje ze szkoly:mad: [SIZE=1](czyli pewnie w październiku:-( )no, chyba ze samochodem:evil_lol: [/SIZE][/quote]

Ja też dojadę. Sylwia, niestety auta w weekend nie mam więc pozostaje nam komunikacja:).



[quote name='stereo']
Może dla twojego psa nie, ale inne po pływaniu połączonym z frisbee i długą podróżą będą zmęczone.[/quote]

Mój może przynajmniej będzie wolniej biegał:evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...