Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I mnie nie ma, ale i tak przy kompie siedzę....
Czyli jesteś wirtualnie :D .

Czy zna ktoś jakiegoś stolarza, który mógłby mi pomóc w trybie natychmiasotowym w zbudowaniu kojca? Bo wygląda na to, że Misia będzie rodzić w wirtualnym kojcu, np. u mnie na łóżku, czego wolałabym uniknąć...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o teren to teraz powinniśmy brać wszystko co możemy!

ja może jutro przejdę się do szkoły obok mnie i zapytam, bo mają fajne trawiaste boisko ale kolega, który gra tam w piłkę mówi, ze jest tam baaardzo dużo szkła, więc może być nie fajnie...

Link to comment
Share on other sites

właśnie dostałam rozpiskę z tym kto i zkim na seminarium biega. Sądzę, że niektórzy są zainteresowani, więc napiszę to w skrócie!

1. Sajko i Bari

sobota Ula Charytonik (Alternatywa)

niedziela Wanda Ratajczyk (Graf)

2. Mokka i Monia

sobota Wanda Ratajczyk (Graf)

niedziela Leszek Kalisz (Szkoła dla Psów Leszka Kalisza-Legnica)

3. Ania i Bella

sobota Magda Ziółkowska (SKA Fort)

niedziela Leszek Kalisz (Szkoła dla Psów Leszka Kalisza-Legnica)

4. Ania i Bajka

sobota Magda Ziółowska (SKA Fort)

niedziela Leszek Kalisz (Szkoła dla Psów Leszka Kalisza-Legnica)

5. Agnieszka i Kecia

sobota Dorota Znajkiewicz (Agility - Psi Sport - Płock)

niedziela Ula Charytonik (Alternatywa)

6. Marta i Drachma

sobota Wanda Ratajczyk (Graf)

niedziela Dorota Znajkiewicz (Agility - Psi Sport - Płock)

7. Elka i Brutus

sobota Ula Charytonik (Alternatywa)

niedziela Leszek Kalisz (Szkoła dla Psów Leszka Kalisza-Legnica)

Rewelacja to to nie jest bo biega się tylko raz dziennie no ale cóż ja moge na to poradzić... W sumie i tak mógłby być gorszy rozkład. Ja w sumie też nie mam złej grupy! jakoś to bedzie :P

Przypominam o konieczności zabrania książeczek szczepień!!!

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie, byc moze, ale na 100 % to powiem jutro, bede jechac sama do Lasek. Przemek mozliwe, ze zostanie w domu. To znaczy, ze moge miec miejsce w samochodzie. Dla czlowieka i psa. Najlepiej nieduzego, bo Bajka bedzie jechac w klatce.Czy ktos bylby chetny?Najlepiej jakby znal droge do Lasek, bo ja tam moge sama nie trafic :D

Link to comment
Share on other sites

Elka, ja ciężko myślę ostatnio- czyli w sobotę stawiam się z moim chudzielcem około 14 w Laskach i trenujemy do 15.30 po czym mamy wolne (dla mnie extra, oczywiście jak na złość 20 rzeczy mi się nałożyło...) a w niedzielę o której mam się stawić, bo nie widzę o której są zajęcia z Wandą z Grafu (znaczy na wersji rozpiski którą ja mam wogóle jej nie ma :-? ).

dzięki i do zobaczenia i pozdrawiam i wracam w piątek wieczorem (bo już przez te 2 dni dostępu do kompa nie będzie :( )

Link to comment
Share on other sites

I ja tez proszę o info.

Czyli jeżeli dobrze zrozumiałam(sorki za powtórkę po Sajko)

sobota-14.00-15.30

O 14.00 jesteśmy na miejscu z naszymi sprinterami :wink: i imprezka trwa 1,5 godzinki?

A niedziela??

A tak w ogóle-jakie rozpiski?Help-gdzie to można dostać,bo mnie córka zamorduje jak nawalimy :wink:

Link to comment
Share on other sites

No fajnie wszystko-ale w sobotę nie widzę grupki p.Wandy Ratajczyk,do której jesteśmy przypisane...

W ogóle nie ma tej pani umieszczonej na rozpiskach.

Czy mogę prosić o pomoc?...

W niedzielę to szok-9.30-10.30-trochę rano :wink:

No widzisz Sajko :D -na własną prośbę i z własną pomocą wyhodowałam sobie agili-potwora :lol: Cyborga :wink:

Link to comment
Share on other sites

Już Wam piszę wszystko najjaśniej jak tylko potrafię! :P

Sobota

-początek imprezy godz.14.00

Prowadzący i ich godziny

1. Ula Charytonik 14.00-15.00

2. Leszek Kalisz 15.00-16.00

3. Wanda Ratajczyk 16.00-17.00

4. Ela Urbańska 17.00-18.00

5. Magda Ziółkowska 18.00-19.00

6. Dorota Znajkiewicz 19.00-20.00

Od 20.00 do 22.30 ma być kolacja z niespodzianką i oglądanie filmu z Mistrzostw świata 2003.

Niedziela

-Początek imprezy 9.30

Prowadzący i ich godziny

1. Dorota Znajkiewicz 9.30-10.30

2. Magda Ziółkowska 11.45-12.45

3. Ela Urbańska 13.00-14.00

4. Wanda Ratajczyk 14.15- 15.15

5. Leszek Kalisz 15.30-16.30

6. Ula Charytonik 16.45-17.45

o 18.00 planowane zakończenie imprezy.

Mimo, ze biegacie tylko godzine to byłoby fajnie gdybyście byli jak najdłużej! Obserwując możan się też bardzo wiele nauczyc! :P

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam wszystkich na spotkanie przed seminariu które odbędzie się jutro. Spotykamy się o 18.00 pod Bolkiem na Polach . Jeśli będzie padało to zapraszam o tej samej porze i też do Bolka tylko już bez psów! Zależy mi zwłaszcza, żeby były osoby jadące na seminarium bo mam Wam parę słow do powiedzenia! Jeśli potrzebujeci mapki dojazdowej to jest ona na stronie Fortu jak klikniecie "dojazd". Adres Fortu znajdziecie w profilu Robulla. :P

Przypominam wszystkim jadącym na seminarium o zabraniu następujących rzeczy!

-książeczka szczepień

-miska

-kocyk lub krzesełko jeśli takowe posiadacie

-smakołyki

-zabawkę dla psa

-torebki na "niespodzianki" :)

-mile widziane aparaty fotograficzne:)

-no i oczywiście 40zł, żeby zapłacić za seminarium.

Mam nadzieję, że większość, jeśli nie wszysscy stawicie się jutro i będziemy mogli spokojnie porozmawiać bo mam do Was parę słów organizacyjnych a wolałabym osobiście się z Wami porozumieć! :P

Link to comment
Share on other sites

A ja jeszcze do listy Elki dodam: butelkę (lub dwie!) wody dla psa (a jeśli gorąco będzie, to dla siebie też). Może tam jest, może nie - nie wiem, ale nawet jak jest, to niewiadomo, czy akurat taka, jaką Wasz pies lubi. Ja be wody się nie ruszam i przezornie warszawską kranówkę wiozłam do Bratysławy, a potem dzieliłam ją pomiędzy koleżanki, bo ich psy nie chciały pić bratysławskiej wody :niewiem:.

Link to comment
Share on other sites

butelkę (lub dwie!) wody dla psa (a jeśli gorąco będzie, to dla siebie też). Może tam jest, może nie - nie wiem

Woda jest, i to tuż przy parkurze! :D Piją ją konie i jak do tej pory żaden piech nią nie wzgardził. A dla Was cos do picia też sie znajdzie. :)

Dziewczyny, zapraszamy do zostania dłużej w sobotę, bo może być całkiem miło, a przede wszystkim smacznie! :eating: :lol:

Pozdrawiam i do zobaczenia jutro!

Iwona&Kolor&Joga

Link to comment
Share on other sites

Iwona!! A co Ty tu robisz??!! :o Bardzo miło nam Cię Tu gościć! Wpadaj częściej! :P

Mokka

skontaktuj się z Anią od Bajki lub z Sylwią!:)

Będę zaraz szła na rozmowę w sprawie jednego z terenów, który mam na oku ale nie spodziawam się zbyd wiele... mimo to trzymajcie kciuki!

A jeśli chodzi o wodę to w zeszłym roku na zawodach Brutus pił tą wodę i zajął pierwszy raz w karierze 2 miejsce więc może to jest woda z jakimś "dodatkiem"?! :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Kochania, poniewaz zaczyna mi wysiadac gardlo, a temp. marne 36.2, wiec bede chciala jutro troche poodpoczywac i dlatego dotre na seminarium dopiero przed moim 'wystepem' czyli w okolicach godziny 18. Za to zostane do konca. Co do niedzieli to jeszcze nie wiem, ale raczej na 9.30 nie uda mi sie wstac:)

Link to comment
Share on other sites

Ło matko! Chciałam sobie zrobić krótką przerwę w nauce, wlazłam na sport, przeczytałam cały wątek o agility i tak trafiłam tu. Aleście się schowały. :D Utknęłam tu na pół nocy i udało mi się przeczytać pierwsze 45 stron tego topicu i ostatnie 3.

Ponieważ czytania było dużo, to pisania będzie mało i w punktach.

1. Dziękuję, że jednak zaglądacie na sport i odpowiedziałyście na mój topic (czyżby to tytuł Was zainteresował?).

2. Wychodzi mi na to, że przedstawiamy sobą nową rasę: terier niemiecko-niemiecki. :D

3. Nie mogę się już doczekać, żeby poznać Was i wasze psinki. :)

4. A teraz naprawdę wracam do moich kodeksów.

Wiem, że dziś i jutro Was tu nie uświadczę (strasznie żałuję, że nie mogę być z Wami), ale mam nadzieję na pełną relację. :)

Link to comment
Share on other sites

BeataG,

No coz niektorzy zostali na posterunku ;)

I ja tez czekam na relacje z seminarium :-) Zobaczymy jakie innowacje dziewczyny przywioza i jaki nowy wycisk bedzie nam dawala Elka, zainspirowana pozostalymi trenerami :-)

Tak sobie mysle, ze jeszcze teriera niemiecko-niemieckiego nie ma w naszym gronie ;)

Ania-Bajka

Gardlo i infekcje to czeste choroby nauczycieli. Koniecznie musisz zmenic zawod ;)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...