Jump to content
Dogomania

Kejti znalazła DOM


Betbet

Recommended Posts

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie wróciłam z godzinnego spaceru z Kejti i ....[COLOR=red][SIZE=5]JEJ NOWYMI WŁAŚCICIELAMI:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:

[COLOR=black][SIZE=2]To ci sami ludzie, którzy byli u mnie wczoraj. Przyjechali jeszcze raz, chcieli zobaczyć Kejti na spacerze. A ona pobawila się z labradorem, a potem z psem, z którym.. UWAGA UWAGA... tydzień temu próbowała się pogryźć na wybiegu!!! Babka od psa powiedziała, że to niesamowity postęp, że suka jest bardzo mądra i cieszę się, że obca osoba potwierdziła moje wywody przy tych ludziach.
Sa w 100% zdecydowani.
Kejti będzie mieszkać w bloku, ale zostawać z rodzicami chłopaka, którzy jeżdżą na działkę i mają swojego charta. Chart jest przyjazny, dużo biega i Kejti może latać z nim jeśli się zaprzyjaźnią.

Zawoże ją w sobotę. Osobiście, bo chcę jeszcze wszystko zobaczyć tam na własne oczy i oszczędzić jej stresu jechania z obcymi ludźmi autem. Umknę gdy zacznie się tam bawić na całego.

Już nam się płakać chce za nią:P
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAA zmiana planów:)

Wzięli wolne w piątek i biorą ją jutro o 12:00 bo chcą żeby sie z nimi oswajała przez długi weekend.AAAAAAAAAAAAAAAA:)

NIe oddamy jej:P:P:P:P:loveu::loveu::loveu: Bedę musiala sobie sama kruszyć bułk e w pokoju z tęsknoty. Olka będzie zaraz płakać:P

Link to comment
Share on other sites

strasznie sie ciesze :) Mysle, ze Kejti bedzie tam dobrze - kolega chart ... Olenka mowila, ze Kejti bardzo fajnie dogaduje sie z psami-samcami ... tylko z sukami jest problem (aczkolwiek do wypracowania, bo suka jest mloda).

sama widzisz - trudne dzieci kocha sie NAJBARDZIEJ ;)

swoja droga bardzo szybciutko znalazla domek, niecale 2 tyg. ... BRAWO!!!

Link to comment
Share on other sites

Drugi raz miałam ich zapytać izapomniałam. Jutro spytam, sa z Sopotu, podejrzewam, że trojmiasto.pl. Ilnajot dla Cyganka będą ogłoszenia - pakiet jak coś, a wyróznione trojmiasto oddałam kociakowi z PKDT, pomagam czasem choć ociupinkę dziewczynom:oops:

Link to comment
Share on other sites

Szykujemy się, o 12 przyjeżdżają. Umowy wydrukowane sztuk 2, siata dla Kejti z wyprawką zapakowana. Poranny, ostatni spacer był...

Pojedziemy za nimi autem z Kejti prawdopodobnie. No, chyba że będą woleli jednak sami... Denerwuję się, a Kejti ma głupawkę:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniła do mnie mama tych ludzi... że oni jeszcze o niczym nie widzą, ale ona jednak nie pomoże w zabieraniu psa do siebie na dzień i ich chart będzie piszczał do suczki więc oni się nie zgadzają...

Jestem w szoku...

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że nici. Baba jest niepoważna najpierw oznajmiła to mi, a potem dopiero poinformowała ich...

Jak zadzwoniłam do dziewczyny to nie odbierała, bo ta babka dopiero do niej dzwoniła i informowała ją o swoim postanowieniu. Laska ma do mnie dzwonić, była tak roztrzęsiona, że nie mogła mówić. Nie dziwię jej się, obydwie przeżyłysmy szok...

No chyba, że oni ją oleją i spróbują sami zająć się Kejti. Pytanie tylko, czy nie wróci ona z adopcji?

Link to comment
Share on other sites

Nie no oczywiście. Tzn nie mam wątpliwości, że oni by o nią dobrze dbali, widać że bardzo ją chcieli. Mama miała im pomagać - zabierać Kejti do siebie w razie wyjazdów, zabierać ją gdy cały dzień by ich nie było. Ale podała argumenty z dupy:

- ich chart będzie piszczal do suki a mąż się zdenerwuje
- na działce są 3 koty i Kejti je pogoni

Zrobiła świństwo przede wszystkim swojemu dziecku, bo jak można najpierw zadzwonić do mnie a ich nie poinformować o takiej partyzantce? Ja bym się do mojej Mamy nie odezwała gdyby za moimi plecami robiła takie rzeczy...


Cóż... Kejti więc zostaje dalej u mnie... potrzbene nam wyróżnione trojmiasto.pl bo tamto oddałam kotu, nie będę mu zabierać... Może tu mieszkać do lipca. W lipcu Olka wyjeżdża w trasę do pracy, ja zostaję sama i nie będę miała jak się nią zajmować...


Siedzę, chlipię... czuję się podle...

Link to comment
Share on other sites

szuakmy kogoś kto ma 6,50 na koncie telefonu i wyśle smsa żeby wyróznic jej ogłoszenie. Ja póki co pakuję psa do auta i jade z nią do Doliny radości na dłuuuugi spacer z piknikiem. Muszę odreagować bo mnie telepie...


Napisała dziewczyna. Że jest zalamana ale nic nie może zrobić. Odpisałam jej co myślę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']Nie no oczywiście. Tzn nie mam wątpliwości, że oni by o nią dobrze dbali, widać że bardzo ją chcieli. Mama miała im pomagać - zabierać Kejti do siebie w razie wyjazdów, zabierać ją gdy cały dzień by ich nie było. Ale podała argumenty z dupy:

- ich chart będzie piszczal do suki a mąż się zdenerwuje
- na działce są 3 koty i Kejti je pogoni

Zrobiła świństwo przede wszystkim swojemu dziecku, bo jak można najpierw zadzwonić do mnie a ich nie poinformować o takiej partyzantce? Ja bym się do mojej Mamy nie odezwała gdyby za moimi plecami robiła takie rzeczy...


Cóż... Kejti więc zostaje dalej u mnie... potrzbene nam wyróżnione trojmiasto.pl bo tamto oddałam kotu, nie będę mu zabierać... Może tu mieszkać do lipca. W lipcu Olka wyjeżdża w trasę do pracy, ja zostaję sama i nie będę miała jak się nią zajmować...


Siedzę, chlipię... czuję się podle...[/QUOTE]

Betbet, no przeciez bylysmy umowione w najblizszy poniedzialek na spcerek zapoznawczy ... Jak wszystko pojdzie gucio z moja suka - Kejti przyjdzie do mnie w lipcu.
wiadomo, ze dom bylby lepszy, niz ciaganie po kolejnych tymczasach, ale coz. takie zycie!
moze jednak znajdzie dom do lipca ......................................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilonajot'][B] [/B]

[INDENT] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Betbet[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=17118227#post17118227"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
szuakmy kogoś kto ma 6,50 na koncie telefonu i wyśle smsa żeby wyróznic jej ogłoszenie.





ja wysle - umowmy sie wieczorem to na dogo, ok 20-tej, ok? [/INDENT]

[/QUOTE]

jakby co, też mogę wysłać

Link to comment
Share on other sites

To może gdyby motyleq mógł nam pomóc? Wstyd mi się przyzbnać, ale pierwszy raz wyciapciałam abonament cały... pocieszam się, że na ogłoszenia też i rozmowy z olenka, psochętnymi oraz wydzwanianie do kuzynki jak Kejti.

Trzeba wysłać smsa o treści TROJ na numer 75068. Przyjdzie zwrotny sms z kodem i ten kod potrzebowałabym na PW. To mi pozwoli wyróznić ogłoszenie:/

Nienawidzę tego uczucia. Kiedy człowiek już się cieszy, szykuje a tu porażka. Wiem, wiem Ilonajot że ona jak coś pójdzie do Ciebie ale jednak to miało być inaczej. Mam wyrzuty sumienia od początku, że ją wzięłam do siebie. A teraz to już nie wiem co mam. totalny mętlik.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']To może gdyby motyleq mógł nam pomóc? Wstyd mi się przyzbnać, ale pierwszy raz wyciapciałam abonament cały... pocieszam się, że na ogłoszenia też i rozmowy z olenka, psochętnymi oraz wydzwanianie do kuzynki jak Kejti.

Trzeba wysłać smsa o treści TROJ na numer 75068. Przyjdzie zwrotny sms z kodem i ten kod potrzebowałabym na PW. To mi pozwoli wyróznić ogłoszenie:/

Nienawidzę tego uczucia. Kiedy człowiek już się cieszy, szykuje a tu porażka. Wiem, wiem Ilonajot że ona jak coś pójdzie do Ciebie ale jednak to miało być inaczej. Mam wyrzuty sumienia od początku, że ją wzięłam do siebie. A teraz to już nie wiem co mam. totalny mętlik.[/QUOTE]

mogła :D kobietą jestem :D
czemu masz wyrzuty, że ją wzięłaś?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...