Jump to content
Dogomania

Nuka - nadal szuka DS!!!


agusiazet

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki, mam propozycję dla Nuki :) Podliczyłam już pieniądze. Po Puni i Lorci zostało mi 147 zł.:multi: U Owieczki jestem na plusie ok 70 zł. Dostałyśmy zwrot ze skarpety sterylkowej :sweetCyb:Więc mamy do dyspozycji ok. [B]210 zł[/B].:loveu:
Jeśli chcecie Nuka może jechać do Warszawy do Owieczki a do niej gratis może dołączyć jeszcze jedna bida. Koszt 5 zł doba za jednego psiaka :)
Jeśli dołożymy pieniądze, które już zebrałyście może damy radę?
Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Wychodziło by 150 zł za miesiąc, ja myślę, że warto! Nuka ma 80 zł, ale ponieważ Dorka na którą deklarowała oieniądze pojedzie dziś do domu i myślę, że będzie to udana adopcja, więc podnoszę moją deklarację na Nukę do 100 zł miesięcznie, zatem ma deklarację w całości, na koszty leczenia i szczepień i sterylki trzeba by zbierać. Martuś co Ty na to? I czy udałoby się komuś zawieść sunię do Owieczki, jakby co??? I czy ktoś zna ten hotelik, bo ja tam w życiu nie byłam, można tam dać psa ze spokojnym sumieniem???

Link to comment
Share on other sites

Trzeba by było szukać transportu, najlepiej darmowego. Jutro do Warszawy jedzie Zojka. Ale nie wiem czy znalazłoby się jeszcze miejsce dla Nuki? Chyba za dużo już bym chciała.;) Nie wiem jeszcze czy nie zechcecie zrobić sterylki w schronie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Trzeba by było szukać transportu, najlepiej darmowego. Jutro do Warszawy jedzie Zojka. Ale nie wiem czy znalazłoby się jeszcze miejsce dla Nuki? Chyba za dużo już bym chciała.;) Nie wiem jeszcze czy nie zechcecie zrobić sterylki w schronie?[/QUOTE]


Na ten i wcześniejsze tematy musi się wypowiedzieć Marta, b t ona koordynuje wszystkie moje poczynania w Zamościu!

Link to comment
Share on other sites

:Cool!:
Dziewczyny - bardzo dziękuję:loveu:
Czy Wy wiecie, ze ja jestem dzisiaj najszcześliwszą osobą na dogo!!!
Moja mała smutna sunia po 4 latach w schronie zobaczy świat:Cool!:
Jasne, ze popieram ten plan:multi:
I jak tu nie wierzyc w cuda:loveu:


Aga - Owieczka miała już od nas 2 sunie - tu ich wątki, to prawdziwie domowy tymczas:
[B]Lorka[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/206420-Lorka-sunia-w-typie-szpica-szuka-domku-brakuje-nam-pieniędzy-na-hotel-pomocy"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2064...a-hotel-pomocy[/COLOR][/URL]!!!

[B]Punia[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/207108-Mała-Punia-vel-Mała-Mi-marzy-o-własnym-kochającym-domku.-Przebywa-w-DT-w-Warszawie"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2071...DT-w-Warszawie[/COLOR][/URL]

Jedna z nich to Lorcia, która spędziła w schronisku tylko trochę mniej czasu niz Nuka, a teraz mieszka w domu nad jeziorem:loveu:

Co do wyjazdu Nuki, to nie damy rady na ten jutrzejszy transport, schron czynny od 11, a wyjazd jest o 10 z Zamościa.
Ale oczywiscie juz zaczynam szukac następnego, rozmawiałąm z zadrą, ona tez bedzie szukała.
:multi:Nie moge w to uwierzyć

Wrzucę Wam przy okazji zdjęcie terenu, który przez te lata oglądała Nuka - koniec schroniska, prawie koniec świata...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo chciałabym, żeby Jadzia pojechała. Ale ona może trochę posiedzieć...Choć to nigdy nie wiadomo. Myślałam jeszcze o rudasku z pierwszego boksu i suni z ostatniego, tej co się chowa. Są dwie nawet takie co się chowają...Jak zwykle ciężko wybrać...
Myślę, że wspólnymi siłami damy radę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Bardzo chciałabym, żeby Jadzia pojechała. Ale ona może trochę posiedzieć...Choć to nigdy nie wiadomo. Myślałam jeszcze o rudasku z pierwszego boksu i suni z ostatniego, tej co się chowa. Są dwie nawet takie co się chowają...Jak zwykle ciężko wybrać...
Myślę, że wspólnymi siłami damy radę.[/QUOTE]

Handzia, a dlaczego Jadzia moze posiedziec?

Link to comment
Share on other sites

Tolu, ciarki mnie przeszły i łzy poleciały, jak czytałam to co napisałaś. Też się bardzo cieszę :loveu:
Dobrze by było gdyby oba psiaki razem pojechały jednym transportem. :)
No i jeszcze sterylka, jak myślisz robić w schronie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Tolu, ciarki mnie przeszły i łzy poleciały, jak czytałam to co napisałaś. Też się bardzo cieszę :loveu:
Dobrze by było gdyby oba psiaki razem pojechały jednym transportem. :)
No i jeszcze sterylka, jak myślisz robić w schronie?[/QUOTE]
Sama nie wiem, ale 2 sunie do sterylki to potrwa kolejne 2 tyg...
Co myślicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Handzia, a dlaczego Jadzia moze posiedziec?[/QUOTE]
Chodzi mi o to, że u Owieczki może trochę posiedzieć. Ale Owieczka ma dobrą rękę do naszych psiaków, wierzę, że Jadzia też znalazłaby swój domek. Ale tak jak napisałam, nigdy nic nie wiadomo i pierwsza może znaleźć. Ona jest wyjątkowa i ma wielkie serce, Jadzia znaczy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Chodzi mi o to, że u Owieczki może trochę posiedzieć. Ale Owieczka ma dobrą rękę do naszych psiaków, wierzę, że Jadzia też znalazłaby swój domek. Ale tak jak napisałam, nigdy nic nie wiadomo i pierwsza może znaleźć. Ona jest wyjątkowa i ma wielkie serce.[/QUOTE]
Bardzo sie cieszę, ze ta druga sunia to Jadzia.
Trzeba by zalozyc jej wątek...
Przyznam, ze jak byłam w schronie chciałam zrobic jej zdjecia i nie wiem, która to sunia:oops:
Stałam przy 1 boksie i nie mogłam jej dostrzec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Sama nie wiem, ale 2 sunie do sterylki to potrwa kolejne 2 tyg...
Co myślicie?[/QUOTE]
Tak, ale może czekając na transport można by było zrobić. Bo potem koszty będą duże. Wolałabym oczywiście poza, ale wiesz o co chodzi ;( Do skarpety też nie mogę tak często zgłaszać suczek. Nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Gdyby Owieczka zalatwila po znajomosci z wetka to chyba po 200 zl za kazda.Moze uzbieramy na te sterylki? Czy Jadzia pojedzie? Co z jej lapina?[/QUOTE]
Kuleje bidulka, ale nie tak mocno, daje sobie radę. :) Jeśli trochę ciotek by się tu zebrało to może byśmy zebrały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Kiedyś Tola pisała, że Nuka jest spokojna, smutna i wycofana, po prostu nie wierzy, że coś dobrego się jej może przydarzyć! To taki piesek, który pogodził się z własnym losem![/QUOTE]

Pracownik twierdzi, ze Nuka jest nieufna, ale myslę, ze to bedzie tak jak z Lorcią - na poczatku po wyjsciu ze schronu wielka panika, a zaraz potem wielka ufność i radosć..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...