Jump to content
Dogomania

Żywiec-Mastiff czy CC? Piękny MAX. Dostal szanse! Juz w nowym domu.


Jola_K

Recommended Posts

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchajcie, na zdjęcia z kolegą jestem umówiona. Ale po przemyśleniu sprawy na spacer z Maxiem raczej sie nie wybiorę. Ja mam 158 cm wzrostu i ważę 47 kilogramów a to jest olbrzymi pies, którego nie znam. Gdyby mnie zechciał pociągnąć to koniec. :( No chyba, że ktoś służy pomocą?? Z mniejszym psiakiem nie ma problemu.:)

Link to comment
Share on other sites

Doszłam do wniosku, że to że nie udało mi się nikogo zastać w schronisku to wynik pomyłki. Ten pan nie zdawał sobie chyba sprawy z tego, że mówimy o sobocie. A wczoraj przeczytałam na stronie schroniska, że w soboty i niedziele jest czynne do 12.

Hund - ja w tą sobotę nie dam rady Ci towarzyszyć bo mam zajęcia.
Zastanawiałam się też, czy zezwalają postronnym osobom na wyprowadzanie psów na zewnątrz - popytaj.

Link to comment
Share on other sites

przeklejam z gg na prosbe joli, która nie ma dostępu, prosiła mnie o umieszczenie tego, co napisała, co ponizej czynię :-(



"J[FONT=MS Sans Serif]a od trzech dni w koncu mam dostep do internetu, jednak lacze sie narazie przez komorke, zwykle modemowe polaczenie ograniczone jeszcze dodatkowo przez mozliwosci sieci, strony dogo i w ogole inne strony internetowe otwieraja mi sie dluuuuuugo a czesto dodatkowo zakonczone informacja "nie mozna otworzyc strony"[/FONT]
[FONT=MS Sans Serif]po wielu wielu probach polaczylam sie z dogomania i z watkiem maxa, probowalam napisac posta ale niestety mam zbyt mala predkosc polaczenia - wywalalo mnie[/FONT]
[FONT=MS Sans Serif]w watku maksia wlasnie znalazlam twoj nr gg jako jedyny kontakt do osob ktore sa na watku Maxa (mam do Hund ale i na poczte trudno mi sie dostac a tam wlasnie mam do niej adres mailowy), przeczytalam tam wlasnie cos co mnie zamurowalo:[/FONT]
[FONT=MS Sans Serif]Tosia na trzech lapkach nie zyje????????????????[/FONT]
[FONT=MS Sans Serif]Przed wyjazdem rozmawialam telef. z p. kier przez 35 minut, zadzwonilam specjalnie by przed wyjazdem jeszcze zdobyc informacje o Tosi i Maksiu, OKLAMALA MNIE?![/FONT]
[FONT=MS Sans Serif]Jestem w szoku![/FONT]
[FONT=MS Sans Serif]do dzis zylam w slodkiej nieswiadomosci ze ona ma dom,[/FONT]
[FONT=MS Sans Serif]cieszylam sie[/FONT]
[FONT=MS Sans Serif]kierowniczka powiedziala dokladnie tak: "znalazlam jej dom u mojej znajomej"[/FONT]
[FONT=MS Sans Serif]z natury jestem podejrzliwa i cos mnie uklulo w jej slowach, ale..... chyba uwierzylam.[/FONT]
[FONT=MS Sans Serif]Widzialam ja, glaskalam, to kochana sunia byla, podkladala do glaskania non stop domagala kontaktu z czlowiekiem, troche przy tym lekliwa, bala sie aparatu i uciekala gdy chcialam zrobic zdjecie, ale gdy wyciagalam dlon - ufnie podchodzila... nie moge uwierzyc "[/FONT]


szkoda słow:-( maksiu...szybciutko do nowego domku:-(

Link to comment
Share on other sites

:placz: Max w tym samym boksie co zawsze. Nie udało mu się zrobić zdjęcia bez krat, można natomiast wykorzystać zdjęcie zamieszczone na stronie schroniska ([URL="http://www.schroniskozywiec"]www.schroniskozywiec[/URL]), dałam ogłoszenie na razie do bielskiego portalu internetowego. Nie mam teraz komputera w domu, mogę jedynie czasami korzystać z internetu w prcy, tak jak teraz, nie jestem w stanie wystawić go na alegro. Kolega z którym byłam zrobił zdjęcia 12 innym psom ( mam również ich opisy ) jeśli ktoś chce pomóc je wystawić to proszę o kontakt.
Na zdjęciach jest m.in. bulterier 4miesięczny, sznaucerka 8letnia, szczeniaczek (ten grubasek, który jest w wątku Maxia pokazany, robiłam mu wcześniej zdjęcie), niestety on nie widzi, jest też piesek po czołowym zderzeniu z samochodem( miał 10% szans na przeżycie, udało się), 7letnia Warka(całe życie w schronisku od szczeniaczka:placz: ) i inne biedy...
jesli ktoś chce pomóc czekam na propozycje.

Link to comment
Share on other sites

tylko jak?? powiedz ??
mam już chętne osoby , które wystawią psy ale nie mam jak wysłać opisy, próbuję z pracy ale cały czas mi pokazuje, nie udało się wysłać listu. błąd. szlag mnie zaraz trafi.prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, z Bielska się nikt nie zgłosił. Nie mam nawet gdzie i kiedy iść to draństwo wysłać

Link to comment
Share on other sites

Hund - gdybyśmy mogły się spotkać w schronisku w ten weekend, to może miałabyś możliwość przekazać mi te zdjęcia np na kluczu (pamięci przenośnej) lub na karcie pamięci z aparatu. Mogłybyśmy podjechać do mnie do domu (10 min drogi) i zrzucić na mój komputer.
A może Twój kolega miałby możliwość przesłać do mnie - podałam Ci mój adres meilowy na privie.

Link to comment
Share on other sites

Maxiu ma swoją aukcję
[URL="http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=165180822"][B][COLOR=#800080]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=165180822[/COLOR][/B][/URL]

Mam nadzieję, że może tam go ktoś wypatrzy.
Ja mojego Krakersika spotkałam przez przypadek na allegro i nie mogłam o nim zapomnieć. Życzę Maxowi znalezienia kogoś kto się w nim zakocha od pierwszego zobaczenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...