Jump to content
Dogomania

Tygrys -mix amstaffa - dominant i indywidualista . Wybacz.......


aanka

Recommended Posts

  • Replies 209
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

marmosia ,a może do schroniska go wywieżli jakiegoś , czy no nie wiem co -uspili .......-nawet nie mogę myśleć o tym:-(:-(.,Mialam dzwonić do Urzędu Miasta ,ale spanikowałam ,bo bałam się usłyszec NAJGORSZE INFO.
Byłam dziś pod przechowalnią ,ale ciemno już było -wołalam Go -bo może uciekł .......
nIE CHCIAŁAM Z NIKIM ROZMAWIAĆ NA MIEJSCU -BOJĘ SIĘ NAJGORSZEJ PRAWDY .....................................................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aanka']marmosia ,a może do schroniska go wywieżli jakiegoś , czy no nie wiem co -uspili .......-nawet nie mogę myśleć o tym:-(:-(.,Mialam dzwonić do Urzędu Miasta ,ale spanikowałam ,bo bałam się usłyszec NAJGORSZE INFO.
Byłam dziś pod przechowalnią ,ale ciemno już było -wołalam Go -bo może uciekł .......
nIE CHCIAŁAM Z NIKIM ROZMAWIAĆ NA MIEJSCU -BOJĘ SIĘ NAJGORSZEJ PRAWDY .....................................................[/QUOTE]

aanka, lepsza najgorsza prawda niz masz miec watpliwosci, NIE BOJ SIE, nikt Ci nic nie zrobi - musisz sie dowiedziec co sie stalo z psem, ktorym sie zajmowalas, wychodzilas na spacery ect. tego znikniecia nie mozna zamiesc pod dywan.

Link to comment
Share on other sites

nie zniosę tej najgorszej prawdy ..........
nie będę miała siły do innych psow -za dużo przeszlliśmy z Tygrysem razem.....tak kochał się kąpać ...
No ,ale może jest opcja wywiezienia jeszcze ....ucieczki - jestem jak sparaliżowana --załatwiałam już wizytę M. Brzozy z Wrocławia -.........
Muszę zadzwonić do Urzędu ..ale mam gulę w gardle ,jak wykręcam nr.:-(:-(.a do schroniska i tak nie wiadomo ,którego ........
dzwoniłam do wet , czy go uśpili ,ale nic nie dowiedziałam się .....
własciciel przechowalni kazał mi dzwonić do Urzędu Miasta ..ale moja nadzieja może runąć wtedy całkiem i boję się ,że nerwy mi puszczą :shake:
Tyle już zwierząt opłakałam ,tyle .............za duż o................

Link to comment
Share on other sites

Przygarnij psiaka z bolesławieckiej przechowalni

W górę Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 184 185 186 187 188 189 190 191 > >>


~cygan Opublikowane: 2011-12-28 16:10:11


~cygan
Zdjęć: 0
Postów: 0

" a gdzie jest ta przechowalnia jakis tel ."

wklejam cytat z bolec .info. ,ale tam często trolle piszą .............

[url]http://www.bolec.info/index.php?boleslawiec=forum&forum=9&act=showtopic&topic=46001&strona=last[/url]

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłam do Urzędu miasta ..ale .to samo ....
Pytam ,co się dzieje z Tygrysem ,że załatwiałam mu szkoleniowca itd. ... Od razu mnie zbyto i zagadano ,zakrzyczano , nie moglam dojść do słowa . dostałam w koncu odpowiedż --
-ktoś go już zabrał , adoptowal !!!???- - psa ,którego uważali ,łacznie z wet. za agresywnego ,ktory powinien mieć kastrację już dawno i o to prosiłam cały czas i nic .
odpowiedż - widocznie ktoś się nadawał -dziwne - bo wg .wet. ten pies był aspołeczny i agresywny ...
,na każdym kroku to mi przypominano i wypominano ,gdy chciałam go bronić ...
MY się pani nie musimy tłumaczyc i tyle -rzucenie słuchawką ..:shake:
Ciekawe ,że Straż Miejska nie była przy adopcji żadnego psa w ostatnich dniach - a procedura jest taka ,że muszą sprawdzić czip i spisać dane .Rozmawiałam ze Strażą także w sobotę ,od razu ..
nie wspo0mnę już o dokumentacji .- co oni mu zrobili:-(:-(:-(:-(
Teraz nikt mi nie chce nic powiedzieć ,ale jak bali się Tygrysa to mnie proszono o pomoc np przy szczepieniu czy wyprowadzeniu go z kojca !!.
caly czas też musiałam udowadniać ,że on jest nie do adopcji teraz ,bo mi wciskano ,ze chcemy takiego psa agresywnego wyadoptować ludziom.
co oni kręcą !!..
mam filmiki z nim ,jak się kąpie .:-(:-(.
wspominałam o szkoleniowcu ,że mam go opisać tylk o ... a co pani myśli ,że będziemy czekać tyle !!- odpowiedz urzędniczki ...............................wiedziała ,ze za swoje fundusze chcę go ratować !!!!!!!! i opłacić wizytę behawiorysty z Wroclawia - dzwoniłam do niego ,więc ma mój nr. kom.,to przed ŚWIĘTAMI JESZCZE ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...