Jump to content
Dogomania

Mika U MNIE FIKA


deszczowa

Recommended Posts

  • Replies 291
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ania, dopsienie na właściwym poziomie w końcu, to fakt! :evil_lol:
Ale se wczoraj pomyślałam - jakby tak tu mieć domeczek, to jeszcze dwa duże psiury by się zmieściły :diabloti: (ale to takie dalsze plany nieodwołalne jak ten domeczek będzie:eviltong:).

A wielbicielom Baruśka dziękuję za troskę o niego:calus: i donoszę czym prędzej, że uwielbiany pod niebiosa jest :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Mikunia musi mieć ten guz usunięty bezwzględnie cały, a wycinek pójdzie na badania. Żeby w razie czego wiedzieć, jak szybko reagować jak pojawią się nowe (mam nadzieję, że nowych nie będzie:-().

5 stycznia więc sterylka połączona z wycięciem guzka i 2 tygodnie czekania na wyniki wycinka.:-(

ps. zdjęcia małego połamańca zaraz wkleję w jego wątek:-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:diabloti:
a żeby było śmieszniej to Miuknia uwielbia swojego Pana, a on ją ubóstwia

no i jak wczoraj zgonił ją z łóżka jak wskoczyła od razu po spacerze ("bo trzeba łapeczki wytrzeć Mikuniu") to się na niego obraziła (a przy okazji na mnie bo się z nim zadaję chyba:evil_lol:) i nie reaguje na nic: na wołania, przeprosiny, pieszczoty...Dziś jest już trochę lepiej, ale i tak ospale tak łazi ignorując Pana (na spacerku zaś jest żywiołem - to tak jakby ktoś pomyślał, że może chora, bo my tak myśleliśmy).
Pan rwie sobie włosy z głowy i mi tłumaczy: "przecież powiedziałem ładnie do Miki: proszę Cię bardzo, zejdz z łóżka...":lol::roflt::ices_bla:

Link to comment
Share on other sites

a dziękujemy - jesteśmy z Mikulcem bardzo zadowolone:p
a i już z Barusiem Mikunia potrafi spać na jednym posłanku co wygląda cudnie :loveu:
dziękujemy za życzenia noworoczne i wszystkim sympatykom Mikuni i Barusia też składamy serdeczności :laola:



jutro rano sterylka i operacja guzka - trzymajcie kciuki:help1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...