Jump to content
Dogomania

Alta i Ciapek w nowych domkach :)


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

masz zapchaną skrzynkę więc tą drogą:

Aniu,

prośba o sprawdzenie, jak samojedka reaguje na koty, choćby na spacerze..
Mogę ją wziąć na DT do kojca, w którym mam młodego, przyjaznego, wykastrowanego haszczaka, b. towarzyskiego
(ale mam b.dużo kotów i jeśli jest mordercą kotów nie mogę ryzykować.. niestety..)

wtedy może dałoby radę zabrać szybko Ciapka do jakiegoś hoteliku czy płatnego DT.. myślę, ze to realne i wręcz konieczne.

podaję mój telefon - 691333331
ewentualnie podaj swój, zadzwonię..

pzdrS

ps. kojec ma ok. 60 m, ogrodzenie 1,80 m, 2 budy
przy budach palety drewniane, dalej trawka

w kojcu był u nas m. in. (wszystkie one mają wątki tez na dogo, ale nie mam czasu szukać)

Borys: [url]http://forum.alaskan.malamut.org/viewtopic.php?t=2157&postdays=0&postorder=asc&start=135[/url]
Saymon: [url]http://forum.shusky.pl/viewtopic.php?t=2048&postdays=0&postorder=asc&start=15[/url]
aqsa - [url]http://www.dogomania.pl/threads/210718-Bezdomna-sunia-husky-ju%C5%BC-bezpieczna[/url]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam po 5 godzinach poszukiwań Ciapka .
Pojechałam do nich koło 19 , wchodzę a przy budzie obroża z łańcuchem , Ciapka nie ma , zjeździłam cały Wąwał chyba ze 20 , znalazłam Ciapka w drodze do Tomaszowa , ale ile się strachu najadłam , jak tylko się zrobiło ciemno w każdym przydrożnym krzaku widziałam rozjechanego Ciapka .Nie wiem co się dzieje , obroże mu zakładam tak ciasno,że ledwo jeden palec wchodzi , podejrzewam ,że ktoś go puszcza , bo jak to inaczej wytłumaczyć ??

Ja już nie mam siły , okrutne to , ale pomyślałam dzisiaj ,że wolała bym się nigdy nie dowiedzieć o tych psach , później oczywiście sumienie mnie gryzło ,że tak pomyślałam .

Link to comment
Share on other sites

Ciapek dziś znowu zwiał , w związku z tym zakupiłam mu szelki i druga obrożę dla Alty -30 zł i niestety muszę symbolicznie policzyć 20 zł za paliwo , co dzień od 3 miesięcy dojeżdżam do psów , jeżdżę za Ciapkiem i TZ się wkurzył .

Alta na koty sprawdzona , jest super , teraz musimy dograć transport .

Link to comment
Share on other sites

Anja na dogo wejść nie może, to piszę ja :)

Ciapek nawiał kolejny raz. Ale już go Anja znalazła.
Wczoraj go przyczepiliśmy za szelki i obrożę. Do obroży miał łańcuch przyczepiony, a szelki i obrożę połączoną smyczą. Smycz przegryzł sam, ale jakim cudem wyciąga głowę z obroży - nie wie nikt. Teraz mu Anja połączyła łańcuchem obrożę i szelki. Jak to nie pomoże, to będzie wisiał na 2 łańcuchach. Chyba w tej chwili nie ma innej opcji.

Link to comment
Share on other sites

a dokładnie między Góra Kalwarią a Kozienicami, niedaleko Warki :)


dużo roboty teraz:
trzeba by wątek porozsyłać, ktoś zdolny mógłby banerek zrobić..
nie wiem, czy zwierzaki mają wydarzenie na FB?
ja nie rozumiem FB, ale dużo dobrego tam można zdziałać..
trzeba zbierać kasę, może ktoś by bazarek zrobił? ja już zaczynam szukać fantów..:)
Bo raz trzeba psiaki zabezpieczyć (dla Ciapka miejsce znaleźć pilnie), dwa - koniecznie kastracja/sterylizacja, pewnie tez szczepienia..

Link to comment
Share on other sites

Dla Ciapka i Alty :


Urodziny koleżanki , imieniny brata , a może chcesz komuś wyznać miłość ?
Na każdą z tych okazji mamy odpowiedni SMS
Na czym polega bazarek ??

Wejdź i zobacz :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/213205-SMS-na-ka%C5%BCd%C4%85-okazj%C4%99-!!!!Zapraszamy-do-30.08-!!!!?p=17477504#post17477504[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...