Jump to content
Dogomania

Alta i Ciapek w nowych domkach :)


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aldira']ciekawe ze nikt jeszcze ich nie zabral? synek to mieszaniec ale domu moze pilnowac... czy byc pupilem..szukajmy im domu .albo niech ktos zorganizuje zbiórkę na budy i kojce dla nich co o tym mysliecie?[/QUOTE]

Ja im domu szukam cały czas , nawet ogłoszenia wyróżnione były . Ciapek sobie coś w nogę zrobił , przy paluszkach ma rankę , ale wydaje mi się , że to nie wszystko , bo kuleje strasznie , a jak mu tej nogi dotknęłam to uciekł do budy i wyjść nie chce , z ze względu na ogromne zębiska nie mam odwagi wyciągać go na siłę .Przy zakrapianiu uszu już na mnie powarkiwał , a nie wiem na ile mu cierpliwości starczy .

Link to comment
Share on other sites

Tytuł trzeba zmienić , ludzie fajni , ale to nie dom dla alty , kawalerka w mieście i ludzie nie znający się na psach , za daleko ,żeby próbować czy dadzą radę , więc sami zrezygnowali , mają szukać dalej psa w potrzebie , ale łatwiejszego , dla Alty to mi się marzy dom na wsi , ona miasta panicznie się boi , jak byliśmy u wet ze strachu zasrała całą lecznicę , a wet jej nawet nie dotknął jeszcze .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Do psów raczej pozytywnie , do kotów pojęcia nie mam i nie mam też jak sprawdzić . Ludzi kocha wszystkich , jest bardzo otwarta .[/QUOTE]

szkoda, że nie ma jak do kotów sprawdzić, w wielu przypadkach to b.ważne..

mam mocne przekonanie, że z DT by szybko domek swój znalazła..

Link to comment
Share on other sites

Ale skąd wziąć to DT ??
Ciapek był wczoraj u wet , niestety kulawizna to najprawdopodobniej zmiany neurologiczne , nie ma na łapie żadnych śladów urazu , po środku uspokajającym (otępiającym ) ciapek normalnie łapę normalnie stawiał , ja nie mam pojęcia co z nim zrobić , na tym łańcuchu nie ma szans na poprawę :(

Link to comment
Share on other sites

przypadkiem trafilam na watek
uwilbiam biale a sunia jest sliczna :)
chetnie bym ja wziela na dt ale niestety na razie jestem zajeta
a jak ona reaguje na dzieci? z tego co wyczytalam(pobieznie ) to ma lagodny i wesoly charakter
czy kasa na leki i karme jest ? wlasciciel sie poczuwa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='józwa']przypadkiem trafilam na watek
uwilbiam biale a sunia jest sliczna :)
chetnie bym ja wziela na dt ale niestety na razie jestem zajeta
a jak ona reaguje na dzieci? z tego co wyczytalam(pobieznie ) to ma lagodny i wesoly charakter
czy kasa na leki i karme jest ? wlasciciel sie poczuwa?[/QUOTE]

Kasy brak , długi u wet już są , dzisiaj Ciapek zerwał się z łańcucha , latał po wsi , zniszczył sąsiadom szklarnie , sąsiad powiedział ,że jeszcze jedna taka sytuacja i po prostu psa utłucze , przy mnie Ciapek prawie rozwalił bramę sąsiadom , bo za nią był inny pies .Ciapek wpadł w szał , warczał , gryzł na oślep itp. w momencie jak złapałam go za kark , pies przestał , dał sobie założyć smycz i pięknie przy nodze wrócił na podwórko i do budy , tak strasznie mi go szkoda , on strasznie chce współpracować z człowiekiem , z wielkim oddaniem wykonuje komendy .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...