Jump to content
Dogomania

Puchosław Wspaniały ... [*]


Agucha

Recommended Posts

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ela&Puch']My już czekamy na maleństwo , jeszcze go nie znam a już go pokochałam . rosołek dla maleństw już się gotuje :)) i grzecznie czekamy[/QUOTE]A czerwony dywan rozwinięty?
Białogłowy do karmienia rosołkiem czekają?
Szpaler gwardzistów na baczność stoi?
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
No no wszyscy się niecierpliwimy emocje sięgają zenitu czy król Puchosław w grodzie Kraka zamieszkać raczy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Z kluseczkami ?
Musza byc miekusienkie - wiadomo- jeden zab :)[/QUOTE]

Całkowicie bezzębny, ślepy, mój Lejeczek łykał wszystko co mu podsunęłam.Nawet suchą purinę.Agucha oddzwoniła i mówila, że jeszcze zatankują.Słyszałam, w jej głosie jakiś żal i smutek, ale to normalne, w sytuacji takiego rozstania....

Link to comment
Share on other sites

Puch juz sie popisuje w nowym domu i to wcale nie z najlepszej strony :mad:

Ela dzwonila, w tle bylo slychac jazgotliwe szczekanie, ze Puch namietnoscia pala do Blekiego i nie odpuszcza.

W Blekim nagle tez sie odezwal dawnych wspomnien czar i z kolei do Pucha sie dobiera...
Bleki ma b.slabe rzepki i Ela nie moze dopuscic do tego zeby mu wypadly podczas atakow Pucha.
No, narazie jest cyrk...

Link to comment
Share on other sites

U nas już spokojniej Puch zjadł podwieczorek a teraz wsysł ryżuś z kurczaczkiem aż miło, bo Blekuś to ciężkie dziecko z jedzeniem ,pieski już leżą grzecznie teraz mnie słychać jak im zwracam uwagę że mają być grzeczne . zaraz spacer może być ciekawie :) :) woda z octem pomogła dziękuje za radę wellington jestes wielka i siostra dzieki za pomysł z perfumami :) pachną pięknie , nie wiem na jak długo to pomoże ale jest dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela&Puch']U nas już spokojniej Puch zjadł podwieczorek a teraz wsysł ryżuś z kurczaczkiem aż miło, bo Blekuś to ciężkie dziecko z jedzeniem ,pieski już leżą grzecznie teraz mnie słychać jak im zwracam uwagę że mają być grzeczne . zaraz spacer może być ciekawie :) :) woda z octem pomogła dziękuje za radę wellington jestes wielka , nie wiem na jak długo to pomoże ale jest dobrze :)[/QUOTE]
Pomalutku Eluniu, to może potrwać nawet tydzień, ale chyba będzie ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']To dobrze że Puch już w Krakowie? Może kiedyś jakiś wspólny spacer?
Wszytsko sie ułoży :loveu: Psiaki potrzebuja po prostu czasu :loveu:[/QUOTE] Bardzo chętnie wspólny spacerek , ale jak chłopcy się uspokoją i będą chodzić razem na smyczy bo narazie biegają za sobą między moimi nogami i trudno ich ogarnąć :) :)

Link to comment
Share on other sites

Pani Elu...

jestem pełna nadziei że psiuńki sie dogadają , dlatego prosiłabym o podanie mi swoich danych pod którymi mogę zapisać Puszka w bazie identyfikacji - czip Puch ma jak widać w książeczce jednak z rejestracją czekałam do chwili adopcji... potrzebny mi adres zamieszkania Pucha i nr pesel właścicila czyli Pani... prosze napisac do mnie PW w tej sprawie...
przy okazji prosze podać adres pod który moge wysłac suplementy na stawy które to obiecałam i dowód zaczipowania Puchosława - jesli adres jest oczywiscie inny niz ten który mam wpisac na zaswiadczeniu identyfikacyjnym

Link to comment
Share on other sites

[B]Dotarliśmy...
Właśnie przewalam zdjęcia.
Zobaczymy czy coś da się wybrać, bo towarzycho strasznie zwiercone i rozochocone było[/B] :lol:

[quote name='Betta']Pani Elu...

jestem pełna nadziei że psiuńki sie dogadają , dlatego prosiłabym o podanie mi swoich danych pod którymi mogę zapisać Puszka w bazie identyfikacji - czip Puch ma jak widać w książeczce jednak z rejestracją czekałam do chwili adopcji... potrzebny mi adres zamieszkania Pucha i nr pesel właścicila czyli Pani... prosze napisac do mnie PW w tej sprawie...
przy okazji prosze podać adres pod który moge wysłac suplementy na stawy które to obiecałam i dowód zaczipowania Puchosława - jesli adres jest oczywiscie inny niz ten który mam wpisac na zaswiadczeniu identyfikacyjnym[/QUOTE]
Betta, zapisać Pucha w bazie mogłam ja.
Dysponuję wszelkimi potrzebnymi danymi...
Nie bardzo rozumiem Twoją aktywność na wątku w tej kwestii. Wcześniej mało tu zaglądałaś...
Ja psa przekazywalam do adopcji i tylko ja powinnam mieć wgląd w dane osobowe adoptującego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela&Puch']Agucha nie wiedziałam , teraz już wiem z wszystkim do Ciebie i tak już będzie , puch jest cudownyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy juz po rannym spacerku i kupka luzna po kurczaczku wiec dzis suche namoczone , i wet[/QUOTE]To prawda ze wszystkim do Aguchy!
A luźna kupka to też stres i zmiana wody.Będzie dobrze trzymamy kciuki za Puchosława.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...