Jump to content
Dogomania

Puchosław Wspaniały ... [*]


Agucha

Recommended Posts

[quote name='Agucha'][B]Kochani, szukamy godnego następcy naszego kochanego Księciunia.[/B]
Puszek grozi nam z chmurki łapką, że jak nie znajdziemy dla Eli Anioła, który się nią zaopiekuje przyjdzie nas straszyć po nocy!

Zapraszam na wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/219051-Poszukuj%C4%99-psa-w-typie-SZPICA-MINIATUROWEGO-w-potrzebie-[/url]![/QUOTE]
Agusia Puszeczek nie bedzie straszyc nikogo wiesz ze to nie w jego stylu byl wyjatkowy on jest szcześliwy i patrzy na nas i kieruje naszymi krokami aby znależć tego na to puste miejsce bo w sercu zawsze bedzie Puszeczek ,

Wiem ze to nie realne ale ja chce PUSZKA wiesz Aguś jak bardzo tesknie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ela&Puch']Agusia Puszeczek nie bedzie straszyc nikogo wiesz ze to nie w jego stylu byl wyjatkowy on jest szcześliwy i patrzy na nas i kieruje naszymi krokami aby znależć tego na to puste miejsce bo w sercu zawsze bedzie Puszeczek ,

Wiem ze to nie realne ale ja chce PUSZKA wiesz Aguś jak bardzo tesknie[/QUOTE]
Elu, nie pisałam tego na poważnie ;) Pusiątko to kochane psiątko, ale i zawsze musiało być po jego tak więc i teraz rządzi! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Elu, nie pisałam tego na poważnie ;) Pusiątko to kochane psiątko, ale i zawsze musiało być po jego tak więc i teraz rządzi! :loveu:[/QUOTE]
Kochana wiem ze to żarcik bo też go kochałaś a niech rządzi nawet jak go nie ma i posuwa naszymi krokami w kierunku tych potrzebujących maleństw ,

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Agucha']Za 3 dni będzie 2 miesiące jak naszego Księciunia nie ma z nami :([/QUOTE]

Też obchodzę rocznice odejścia moich psiurków.Najpierw krótkie, takie miesięczne, potem już pólroczne i potem już roczne.Są psy, których zdjęcia, do dzisiaj nie oglądam, bo nie mogę.Od Lejka mam jeszcze zdjęcia, od Nolci i od Kareny.Ciągle, sobie obiecuję, że dam na wątek i nie umiem....jeszcze nie.8 pażdziernika 2011, minął rok, od śmierci Lejanta i nie potrafię się zmusić.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...