Jump to content
Dogomania

Puchosław Wspaniały ... [*]


Agucha

Recommended Posts

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wellington']Bardzo macie tam w Rybniku elastyczne okreslenia dot. dnia/godziny :p[/QUOTE]
Jeszcze nie wiem dokładnie. To zależy od paru czynników nie zależnych ode mnie :lol:
W razie czego - będę dzwonić do p. Eli.
Widełki "czasu dostawy" zostały już określone ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']Oj tam, oj tam - jako najlepsze rozwiązanie problemów :diabloti:[/QUOTE]
Otóż to!
Po cóż się niepotrzebnie rozwodzić :lol:

[quote name='PACZEK']No właśnie co chcecie Agucha chce jeszcze nacieszyć się Puszkiem:loveu: bo trudno psiny nie pokochać.
A Agucha miała przywilej usługiwać Puchosławowi i wie jaka to radość.[/QUOTE]
Agucha teraz stara się odseparować od Puchosława... ale On jej na złość - okazuje jej miłość podwójnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela&Puch']Aguś wiem że ciężko go oddać :(ale będę go kochać całym sercem jak Blekusia i zuzie nie martw się o nic.[/QUOTE]
Pani Elu, szczerze w to wierzę inaczej bym się nawet nie wybierała do Was ;)

Takie tam smutki i smuteczki... trzeba się z nimi uporać. W końcu duża już jestem :)
Puch smacznie śpi i niczego nie podejrzewa...

... a ja mam jeszcze inny, [B]gorszy [/B]dylemat:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212069-Pilnie-DT-mo%C5%BCe-by%C4%87-p%C5%82atny-dla-suni-ON-Wery-"]http://www.dogomania.pl/threads/212069-Pilnie-DT-mo%C5%BCe-by%C4%87-p%C5%82atny-dla-suni-ON-Wery-[/URL]!

Może ktoś jest w stanie coś dopomóc?

Link to comment
Share on other sites

wiem ciężko znaleźć odpowiedni dom .mogę popytać w Krakowie pracuje z ludźmi może .........Blekuś tez śpi byliśmy na wyjeździe u mojego taty a wcześniej u super wet . zrobiliśmy manicure i pedicure i kropelki na pchły i kleszcze żeby godnie przyjąć nowego domownika :).badanie krwi zrobimy już z puszkiem :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela&Puch']wiem ciężko znaleźć odpowiedni dom .mogę popytać w Krakowie pracuje z ludźmi może .........Blekuś tez śpi byliśmy na wyjeździe u mojego taty a wcześniej u super wet . zrobiliśmy manicure i pedicure i kropelki na pchły i kleszcze.badanie krwi zrobimy już z puszkiem :))[/QUOTE]
Cieszę się, że Puszek będzie miał taką dobrą opiekę! :Rose:

Historia Werci mocno nieciekawa :(
Od początku niuńce się nie układa... od kwietnia jest w hotelu w Chełmie, ale tam jej należycie nie leczą i zamiast poprawy jest pogorszenie...
Wercia fajnista, ale szczęścia nie ma...
Muszę jej coś znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela&Puch']To ja prosiłam o włożenie zdjęcia Blekusia jak siedzi i czeka na Puszka :)) bo sama jeszcze nie potrafię :( ale jutro dodamy wspólne zdjęcia[/QUOTE]Blekusia z przyjemnością obejrzymy i foty z imprezy pożegnalnej Puchosława też.Już po 23.00 to mogą być "odważne".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']Dziś Puszek w końcu trafi do nowego domu :loveu:
Ależ jestem szczęśliwa, a Agucha i Pani Ela to nawet nie umiem sobie wyobrazić :loveu:[/QUOTE]
Tak, pomału to do mnie dociera :)

Oczywiście nie obeszło się bez niespodzianek... skończył mi się tusz w drukarce i nie mam jak wydrukować Umowy...
Na szczęście p. Ela przyszła z ratunkiem! :lol:

Jesteśmy prawie spakowani. Teraz tylko czekamy aż TZ się wyśpi po nocce :)
Planowany wyjazd ok. 12.
W Rybniku i Krakowie leje... tragedia .

Link to comment
Share on other sites

Aga, nie odbiera, więc pewnie już wyjechali....Powodzenia Puszku i sprawuj się w swoim domku dobrze.Agucha poryczy i potęskni, a potem jej przejdzie.Zresztą będą relacje i zdjęcia od Eli, więc jakoś się pozbiera...Powodzenia maluszku kudłaty :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...