Jump to content
Dogomania

!!!!!!!!!!!!!!nadia uciekła w halinowie!!!!!!!!


ludwa

Recommended Posts

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Piękna jest:) Ale też niestety dzikawa. Na szczęście nie jest to absolutna dzikość, bo właścicielkę toleruje. Może bez zbytniej poufałości ale na spokojnie. Ale mąż już niestety jest wrogiem i trzeba się Go bać:( Niemniej jednak, dziweczyna jest na lince i pewnie długo na niej będzie, bo tylko kombinuje. A że dla niej ogrodzenie to małe miki, jesteśmy cały czas w strachu, żeby nie bryknęła sama gdzieś na bik, bo tylko ogon śmignie w oddali.
Z tego co słyszały osoby odławiające dziewczynę, yo byly juz jej ostatnie dni na działkach, ze względu na wybryki. Większość ludzi tam jest ptzychylna psom ale ona i kury dusiła i rozrabiałą i nie lubiła rowerzystów. Dzień przed złapaniem zaatakowała ochroniarza na rowerze...
Całe szczęście, ze udało się ją odłowić, bo jeszcze parę dni zwlekania i nie byłoby co odławiać....

Link to comment
Share on other sites

No i trzeba jej nadać jakieś fajne imię. Jeszcze jej nie widziałam, więc strzelałam...Chociaż pewnie trzeba poczekać żeby zobaczyć jaki to charakter, wtedy będzie łatwiej;)

Nie wiem już co na bazarki powystawiać, bo fantów brak...
Czy któraś z Cioteczek nie wystawiłaby jakiegoś bazarku cegiełkowego na sunię?
Na imię na przykład albo cokolwiek innego? Ja niestety przyziemna baba jestem. Fanty mogę wystawiać ale takie wirtualne sprawy...brak mi polotu

Link to comment
Share on other sites

Na razie nic nie wiadomo. Wyniki krwi będą jutro ok. południa. Nie ma temp. Jest przed cieczką, więc wetki biorą pod uwagę, że być może taka jej natura aczkolwiek nie podoba się im zbyt powiększona macica...Na razie i tak musimy poczekać na wyniki...
Ale ręce mi opadły

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...