Jump to content
Dogomania

!!!!!!!!!!!!!!nadia uciekła w halinowie!!!!!!!!


ludwa

Recommended Posts

"Niedźwiadek" siedział kilka lat w chlewie przez to oślepł! Błagam zobaczcie!!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/213169-Oślepł-siedząc-kilka-lat-w-chlewie[/url]!!!

Stadko szczeniaków w tym Pirat z zmasakrowanym oczkiem :-(:-( Trafią do schroniska!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/213329-Skatowany-szczeniak-Piracik-woła-o-pomoc[/url]!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szostak podobno się przebranżował i teraz zamiast schroniska ma myjnię czy warsztat... Dobrze by było dowiedzieć się, kto teraz odławia tam psy i powiadomić go o Nadii. I może ponownie sprawdzić schroniska w Celestynowie i Chrcynnie, bo czasami tam trafiają psy z tych okolic, a w tych dwóch miejscach raczej mało kto sprawdza, czy przywiezione psy nie zostały zgłoszone jako zaginione...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie piszę tutaj, bo nie mam co pisać. Smutno i jakoś tak dziwnie...takie niespełnienie, niedopilnowanie. Myślałam, że inaczej się ten wątek zakonczy, tak jak większość innych. Ale może dla NAdii jest to happy end? Mam nadzieję, chociaż zadra mi w sercu zostanie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[INDENT][SIZE=4][COLOR=blue]Cioteczki, [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=blue]bardzo prosimy o pomoc w ogłaszaniu. Nasza sytuacja finansowa jest bardzo słaba, kończą się pieniądze na hotel i niedługo zostaniemy z psami pod bramą. Mam jakieś rzeczy na bazarek ale nie uzbieramy z tego miesięcznie ok 2 tysięcy, żeby wszystko poopłacać:-( [U]BARDZO PROSIMY O[/U] [U]WSZELKĄ POMOC: WPŁATY, BAZARKI, OGŁOSZENIA[/U]. Mamy 6 psów pod opieką. Dużo i niedużo ale trzeba sporo pieniędzy, żeby je utrzymać[/COLOR][/SIZE] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']Nie piszę tutaj, bo nie mam co pisać. Smutno i jakoś tak dziwnie...takie niespełnienie, niedopilnowanie. Myślałam, że inaczej się ten wątek zakonczy, tak jak większość innych. Ale może dla NAdii jest to happy end? Mam nadzieję, chociaż zadra mi w sercu zostanie[/QUOTE]

Ludwa, a zrobiłaś to, o czym pisałam wyżej? Niestety to są takie schroniska, w których jednorazowe zawiadomienie niewiele da.

Link to comment
Share on other sites

Ponowiłam maile ale bez odzewu. Nie mam jak tam pojechać. Poza tym nawet jeśli udałoby się ją odłowić (w co niespecjalnie wierzę), to myślę, że ze schronu raczej zwije, chyba, że mają zadaszone boksy ale jeśli nie są zadaszone, to....raczej jej tam już nie ma

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...