Jump to content
Dogomania

!!!!!!!!!!!!!!nadia uciekła w halinowie!!!!!!!!


ludwa

Recommended Posts

Kiedy miała szczeniaki? na pewno wtedy kiedy łapaliśmy Rudego,poza tym widać to też na zdjęciach jakie miała cycki.Jak już pisałam nie bywam tam co dzień.
Nie mogę się dogadać z tym ,,brzuchatym karakanem'' z działek,mi powiedział że Smoka nie widział już dawno,więc same widzicie że podaje mi złe informacje i jak dla mnie to jest nie poważny.Co do Owczarkowatego to pamiętam że odprowadzał zawsze rano swoją właścicielkę na przystanek a czasami wyczekiwał po południu na swoją panią i raz widziałam go na działce prawie pod samym lotniskiem,nawet spory kawałek od pętli.Tam mieszkał z kobitką,miał swoją budkę,więc jego nie należy ruszać,ma właściciela.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Docelowo i tak będzie ciachnięta, wiec lepiej ciachnąć od razu. Wiele złego słyszałam o tych zastrzykach. Potwornie rozwalają układ hormonalny, więc jeśli nie ma przeciwwskazań do cięcia, to lepiej narazić organizm raz na operację i zakończyć ten problem:) Myślę, że nie ma sensu bawić się w zastępcze tymczasowe sprawy

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z koosiek. Ponieważ nie da rady udźwignąć już kolejnego psiaka, zdecydowałyśmy, że pomożemy z sunią. Weźmiemy ją pod swoją opiekę. Hotel i tak ten sam;), więc spotkają się ze Smokiem:)
Mam tylko nadzieję, że nie będzie w kojcu męczyła się tak jak Rudy. Problemem na pewno jest to, że sunia przeskakuje ogrodzenia....więc już się zaczynam stresować.
Koosiek obiecała pomóc w łapaniu suni. Potrzebujemy kogoś do transportu...Bardzo proszę o pomoc, bo ja nie dam rady czasowo niestety... Mogę poruszać się na krótkie odległości i coś załatwiać ale dalsze całodniowe wyprawy na razie odpadają:(

Cioteczki, będę wdzięczna za każdą pomoc. Koszt hotelu plus karma, to duży wydatek a po wyadoptowaniu Hanki i Tośki, bierzemy kolejne psiaki ze schronu. Przyjadą do nas pod koniec tyg albo na początku przyszłego... A mamy jeszcze 2 kastracje zaległe, do tego mam nadzieję, że Gina trafi od razu do lecznicy na sterylkę, żeby już jej nie mącić w głowie więcej niż potrzeba...

Link to comment
Share on other sites

na razie myślimy o gocławiu ale musimy jeszcze poustalać koszty itp.
Ciotki, możecie pomóc finansowo? Bo na dzień dobry potrzeba jakieś 700-800 zł (sterylka, karma, hotel...)
Poszukam czegoś na bazarki ale nie jest łatwo. A dojadą nam jeszcze 3 sztuki...

Link to comment
Share on other sites

Ja pamiętam o tym wątku:) Tylko na razie bohaterka wciąż na wolności. Niestety cieczka prawdopodobnie lada moment...A małpa nie daje się złapać. A ogrodzenia pokonuje z podskoku, wskakuje na drzewa.... To będzie ciekawy przypadek.
Jej syncio rozebrał kojec. Podejrzewam że kombinatorstwo i cwaniactwo w genach dostał...Będzie wesoło...

Link to comment
Share on other sites

to dopiero wstęp... Skóra mi cierpnie na samą myśl co ona wykombinuje. No i czy nie postanowi jednak wziąc nóg za pas. Wybieg jest zabezpieczony ale normalną siatką a jak dla niej to tylko takie zwykłe HOP... to jak się rozpędzi, to nawet smuga cienia nie zostanie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...