Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
gayka

AtrhroHa Dolfos

Recommended Posts

stosowałam przez 3 mieisące niestety u mnie się nie sprawdził w czasie stosowania pies dostał bardzo silnego bólu kręgosłupa w odcinku peirsiowym- skończyło się zastrzykami. Wróciłam do preparatów z glukozaminą i jest o niebo lepiej. Na mojego jamnika kwas hialuronowy niestety nie działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='gayka']Zakupiłam za radą weterynarza ten preparat profilaktycznie dla mlodego , aktywnego jamnika. Zastanawiam się czy ktoś już go stosował i co o nim sądzicie.[/QUOTE]
Gayka i jak? nastąpiła u Twojego pupila jakaś poprawa, mam nadzieję, że tak, bo i ja zdecydowałam się kupić teraz ten preparat i jestem ciekawa rezultatów. Jest spory wybór na rynku a każdy weterynarz proponuje jeszcze dodatkowy produkt, bo często jest promocja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tydzień to jeszcze za wcześnie żeby zobaczyć efekty. Ja podaję psiakowi z bardzo cieżką dysplazją artroha na zmianę z innymi preparatami i działają :) Ale daję non stop z małymi przerwami. Możesz też spróbować Bonharenu (choć tego preparatu profilaktycznie się nie podaje).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×