Jump to content
Dogomania

Kulawy MISIEK - MA DT, POTRZEBNY DS! - STARACHOWICE


EnT

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ucho wykleja się w środku plastem fizelinowym, składa pionowo w pół i owija tymże plastrem. Przeważnie po kilku dniach stoi. Do tego podaje się więcej fosforanu wapnia do jedzenia lub preparatu na chrząstkę. Niektórzy rzeczywiście stosuja klej do tkanin lub specjalny klej do uszu, ale ja wolę plaster, bo się nie paćka i łatwo zdjąć w każdej chwili.

Naszemu Guciowi też nie planowałam wydziwiac z uszami, ale nie było żadnego odzewu z ogłoszeń. Miał 7-mies, komplet szczepień, kstrację i cisza. W desperacji podkleiłam, wpisałam, że mix onka. Od razu zyskał na wyglądzie. Z ciapowatego, śmiesznego Gucia zrobił się onkiem. No i dom się znalazł.

Link to comment
Share on other sites

Misiek ile może ważyć?Wygląda na malutkiego na zdj.

Na ONkowatego mam chętną osobę,ale na starszego psiaka,bo pani jest starszą już osobą i szuka 2-3latka kotolubnego i dzieciolubnego.

A aga38 ma chętnego ma małego psa do 10kg.

Link to comment
Share on other sites

Oba psy mają jutro być zabrane przez hycla:( Przy okazji znowu okazało sie ze jesteśmy wszystkie nieodpowiedzialne i trzeba po nas sprzątać bo zaszczepiłyśmy psy,a trzeba je było najpierw wykastrować. A może zrobić tak jak weterynarz który zajmował sie Lalą bo to do niego pewno trafia Aston i Misiek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Misiek ile może ważyć?Wygląda na malutkiego na zdj.

Na ONkowatego mam chętną osobę,ale na starszego psiaka,bo pani jest starszą już osobą i szuka 2-3latka kotolubnego i dzieciolubnego.

A aga38 ma chętnego ma małego psa do 10kg.[/QUOTE]
Misiek waży więcej niz 10 kg. Na moje oko z 15-20

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][quote name='aga38'] [INDENT]Oba psy mają jutro być zabrane przez hycla[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/208314-Kulawy-MISIEK-i-ONkowy-ASTON-BEZDOMNE-NA-ULICY-potrzebują-pomocy!-STARACHOWICE/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Przy okazji znowu okazało sie ze jesteśmy wszystkie nieodpowiedzialne i trzeba po nas sprzątać bo zaszczepiłyśmy psy,a trzeba je było najpierw wykastrować. A może zrobić tak jak weterynarz który zajmował sie Lalą bo to do niego pewno trafia Aston i Misiek. [/INDENT][/QUOTE]

Czy nie można poszukać psom dt? Póki co nie przeszkadzają nikomu a chyba lepszym rozwiązaniem byłby dt...
Aston to taki pełny życia pies, jak on wytrzyma zamkniety w kojcu...


[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Jutro z rana oficjalnie żegnamy się z psami :(
Boję się o to, że Aston nie wytrzyma w kojcu...
Ja codziennie chodziłam z obojgiem i moją suką na spacery na stadion, żeby mogli się wybiegać, a teraz... On naprawdę nie wytrzyma w kojcu :(
Już wszyscy za nimi tęsknią, ale cóż... Nic nie możemy poradzić :(

Zuzka2, Misiek waży 15kg, a Aston 25.7kg...

Za chwilkę wstawię zapewne ostatnie zdjęcia psiaków...

:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Ja Astonowi na szybko porobiłam ogłoszenia-nawet sporo.Także z prośbą o DT,bo ostatnio taka prośba dała spory odzew i to od sensownych ludzi.Nr tel.podałam do agi38,więc będę czekać na wieści od niej.[/QUOTE]

BARDZO dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

ASTON:
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_ztRzpceOp8k/Td01JNz9RQI/AAAAAAAABfk/h_9Tr9gTaF8/s640/MISIEKIASTON2%20003.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_ztRzpceOp8k/Td01Nns4TcI/AAAAAAAABf8/diFgHghYADM/s912/MISIEKIASTON2%20009.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_ztRzpceOp8k/Td01PGo_mZI/AAAAAAAABgE/ZI-iPuDrkTE/s912/MISIEKIASTON2%20011.jpg[/IMG]

MISIEK:

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_ztRzpceOp8k/Td01dNIPmsI/AAAAAAAABhQ/-ea1RAopyVU/s912/MISIEKIASTON2%20020.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_ztRzpceOp8k/Td01iflOpOI/AAAAAAAABhw/KoZjZAzNrvw/s640/MISIEKIASTON2%20038.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi ze zawiodłam i nie mam możliwości realnej pomocy dla Miska:( Psy zaszczepiłam ja i ja zapłaciłam za szczepienia i resztę zabiegów bo uważam że to jest ważniejsze niz kastracja,to nie sunie i w ciążę nie zajdą a chociaż są chronione przed chorobami. To że ktoś pyskował na mój temat i nie podoba mu się to że zaszczepiłam psiaki to olewam serdecznie:)
Nie mam w zwyczaju napadania na nastolatki i wydzierania się,szanuję każdego kto pomaga jak może i chce pomóc. Ent kiedyś będzie dorosła i bedzie miała większe możliwości a i tak już bardzo dużo robi teraz mimo młodego wieku. Nie jest jeszcze wypalona i do wszystkiego podchodzi z sercem i chwała jej za to.
[SIZE=3][B]Osoby które zabrały od EnT książeczkę [/B][/SIZE][SIZE=4][B]Astona i jego tabletki na odrobaczenie proszę o zwrot do naszego weta.
Aston jedzie do swojego domu,UM chyba to ucieszy bo zaoszczędzi na hyclu i hotelowaniu.
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka OGROMNE BRAWA dla Ciebie, za znalezienie domku! :D
E-mail wyślę Ci na PW, tak wgl to świetnie, że właścicielka będzie wysyłać mi zdjęcia :)
Na 100% będę je tutaj zamieszczać :D

BTW [SIZE="3"]Misiek[/SIZE] jest na [SIZE="3"]DT[/SIZE] - podobno może w nim zostać 2 dni, ale jutro jeszcze dogadam z Izą co i jak ;)
Niestety mieszka na innym osiedlu, a zapomniałam wziąć od niej numeru telefonu, dlatego od razu po szkole do niej wpadnę ;)

Link to comment
Share on other sites

Aga,gdzie ten błyskawiczny domek się trafił?Bo ja na Radom,Warszawę,Kraków i Kielce go poogłaszałam.

Świetnie,że Misiek ma DT,bo jest czas na ogłoszenia-dziś prawie dostałam samozapłonu przed laptopem ogłaszając pilne+zaległe psiaki;-)Na Miśka mi brakło już czasu i oczy odmówiły posłuszeństwa.Ale bardzo mi się ten pies podoba,zwłaszcza jego zgryz:evil_lol:To samo miała Rutka i była cudnym psem:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Aston jedzie do ludzi którym go podesłałam pierwszego dnia jak tylko pojawił się na wątku:) To wspaniała rodzina i będzie mu tam dobrze:)
EnT przepraszam ze nie powiedziałam Ci że zabieram psiaka ale musiałam przecież [B]szybko posprzątać po sobie[/B] :) Aston w mieście cudów ma się całkiem dobrze:)

Link to comment
Share on other sites

Zabrałam Astona bo był niczyj wolno mi:) I tak po Starachowicach biega masa bezdomnych psów z chipami to ja mogłam sobie zabrać tego który jeszcze nie jest własnością UM Starachowice. Przy okazji zaoszczędzili na nim trochę kasy,a jakby nie znalazł domu to i tak pewno wróciłby na ulicę jak Kumpel który siedzi u mnie już dłuższy czas. Nie miałam czasu Ci powiedzieć ze go zabieram bo kolegom się spieszyło,ale Aston zeżarł im w busie kanapki z pracy:evil_lol: Dobrze ze chłopaki juz po pracy i do domu jechali bo musieliby głodować:evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

W takim razie super! :D
Dobrze, że coś zjadł, bo wcześniej dostał tylko dwie puszki dlatego po tylu godzinach musiał być na głodzie (:
Ostatnią puszkę w takim razie zaniosę jutro Izie :D

Link to comment
Share on other sites

Aga i EnT i Zuzka2 jesteście wielkie!!! Dziękuję Wam bardzo, że pomogłyście temu psu. Dzięki Wam Aston nie pozna smaku niewoli!!!

Majaa i mrs.ka może zamiast iść na łatwiznę i posyłać Miśka do hycla (wierzycie, że przez 60 dni znajdzie dom?) pomożecie nam znaleźć jakiś dt/ds?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102'] Majaa i mrs.ka może zamiast iść na łatwiznę i posyłać Miśka do hycla (wierzycie, że przez 60 dni znajdzie dom?) pomożecie nam znaleźć jakiś dt/ds?[/QUOTE]

DT/DS w jego przypadku jest pilnie potrzebne...
Pies Izy atakuje Miśka z zazdrości... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ale Wy umiecie trzymać w napięciu. Już mi łzy płynęły jak czytałam o hyclu, ale zakończenie jest na miarę Oskara :)
Ja mogę jedynie pomóc karmą dla Miśka, ewentualnym dołożeniem się do hotelu, jeśli wchodziłby w grę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...