Jump to content
Dogomania

Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!


AgaG

Recommended Posts

Hmmm trzeba jakies.. 'warunki' spelniac zeby wam pomagac z pieskami w hotelu? Bo ja bym sie pisala na to. Ze szczeniakami i z innymi psami bardzo chetnie :)
Jak to jest w ogole z tymi hotelami? To jest u kogos w domu, czy to taka jakas instytucja?
Przepraszam za taki maly offtop ale jak wpisalam 'pomoc w hotelu' to z 3000000 stron ta wydala mi sie najlepsza zeby zapytac :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wystarczy przyjechac, powiedziec panu Tomkowi dzien dobry, ja do szczeniaczkow :) szczeniaki przeniesc do wolnego boksu, zmyc mopem podloge wytrzepac kocyk, wylozyc palete gazetami polozycz czysty kocyk, wytrzec zabawki zkupek i porzadnie wymiziac (psy oczywiscie nie zabawki :) ) :D boks w ktorym byly na czas sprzatania tez trzeba umyc jak narobia. trzeba im tez zmienic wode w miseczkach. i pamietaj zeby czarnych nie zamienic, bo tamte odseparowane cholery gryza pozostale :) i jak juz tam bedziesz wez prosze Ciapka na spacer. Ciapek jest w ostatnim boksie po prawej stronie, takim ciemnym. wszystkie te boksy znajduja sie rzezc jasna w budynku. jak otworzysz boksy pilnuj zeby drzwi wejsciowe byly zamnkniete bo moga zwiac :) powodzenia :D

Link to comment
Share on other sites

:( bu. a ja moge w piatek a miejsca sa na jutro.
no ale czekam z niecierpliwoscia na nastepna okazje i juz prosze o zarezerwowania miejsca na nastepna 'wyprawe' (pt,sb,nd,pn)


O BOZE! Kto moze niech wlacza animal planet..


ha! ale moze sobie w pt podjade busem z dworca do wieliczki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']Perfi jutro nie jedzie, więc mamy trzy wolne miejsca w samochodzie. [/quote]

:angryy::angryy::angryy: ;)
jutro jade wieczorem poodbierac petycje z akademikow, brodowicza i paru innych miejsc i musze wziasc dziadka na tomograf ja juz naprawde nie wiem jak wyrobie rachunkow nie mam czasu zaplacic :eviltong: ehh i moja mgr stoi w miejscu :(

a co jest na Animal Planet?
sugar ubierz sobie gorsze ciuchy bo ja ostatnio cala w kupie wrocilam ;)

Link to comment
Share on other sites

policjanci z detroit..
pies mial taki wielki lancuch wrosniety w szyje jakiego ja jeszcze na oczy nie widzialam.. a co do piero na psie.
a na koncu tego lancucha jakis HAK :O
co za ludzie. beda mu usowac to za chwilke..


hoho to musze jakies dresiki wygrzebac z szafy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwi']dziewczyny ja sie zglaszam na jutro, co prawda juz mi brak skafandrow ale cos sie wymysli[/quote]

A ja z niewiadomych przyczyn po wczorajszym pobycie w hotelu jakąś reakcję alergicza złapałam:shake: - sierota jestem poprostu.. Jak mi troche przejdzie to pojade znowu, sprawdzić na co to.. kurde, idiotyzm, nigdy nie miałam takich problemów, dopiero mi sie niedawno zaczelo..:mad:

Link to comment
Share on other sites

Ok to juz wiem na 100% ze moge jechac w pt. Ja sama moge juz kolo 13, ale ze sama to pewnie duzo tam nie zdzialam to dowiem sie jeszcze kto ze mna jedzie i wtedy w jakiej godzinie pojedziemy..

Ale mam do was pytanie. To jest trasa busow:
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]W ciągu dnia do godziny 23 : 2,50 zł; po godzinie 23: 4,00 zł [/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri][B]Przewozy Busami "CONTRA", "LUX BUS" na trasie Kraków - Wieliczka[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000][B] Przystanki:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[COLOR=#000000][FONT=Symbol][SIZE=3]·[/SIZE] [/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3]Poczta Główna [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Symbol][SIZE=3]·[/SIZE] [/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3]Starowiślna[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Symbol][SIZE=3]·[/SIZE] [/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3]W[/SIZE][SIZE=3]ielicka [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Symbol][SIZE=3]·[/SIZE] [/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3]Wieliczka CPN [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Symbol][SIZE=3]·[/SIZE] [/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3]Dembowskiego (niedaleko Starostwo)[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Symbol][SIZE=3]·[/SIZE] [/FONT][SIZE=3][FONT=Calibri]Mickiewicza (niedaleko Kopalnia Soli) [/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Symbol][SIZE=3]·[/SIZE] [/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3]Powstania Warszawskiego [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Symbol][SIZE=3]·[/SIZE] [/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3]Słowackiego [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Symbol][SIZE=3]·[/SIZE] [/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3]Asnyka[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Symbol][SIZE=3]·[/SIZE] [/FONT][SIZE=3][FONT=Calibri]Pętla (ul. W. Pola) – Wieliczka[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri][B]Przewozy Busami "CONTRA", "LUX BUS" na trasie Wieliczka-Kraków[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri][B]Przystanki:[/B] [/FONT][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=#000000][FONT=Symbol][SIZE=3]·[/SIZE] [/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3]Pętla (ul. W. Pola) - Wieliczka [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Symbol][SIZE=3]·[/SIZE] [/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3]Asnyka [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Symbol][SIZE=3]·[/SIZE] [/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3]Piłsudskiego [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Symbol][SIZE=3]·[/SIZE] [/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3]Narutowicza[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Symbol][SIZE=3]·[/SIZE] [/FONT][SIZE=3][FONT=Calibri]Wieliczka CPN [/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Symbol][SIZE=3]·[/SIZE] [/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3]Wielicka [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Symbol][SIZE=3]·[/SIZE] [/FONT][SIZE=3][FONT=Calibri]Starowiślna [/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Symbol][SIZE=3]·[/SIZE] [/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3]Poczta Główna [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[SIZE=3][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=#000000][B]Komunikacja miejska w Wieliczce[/B][/COLOR][/SIZE]
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Wieliczka jest połączona z siecią komunikacji MPK Kraków linią nr 104. Linia ta łączy Wieliczkę i dzielnicę Krakowa Borek Fałęcki.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Na ktorym przystanku najlepiej wysiasc? Wieliczka CPN?
Jezdzi jeszcze ten autobus MPK 104 i on ma przystanki "wieliczka CPN, Wieliczka kosciol, wieliczka cmentarz, wieliczka"
Gdzie najlepiej wysiasc?
No i jest jeszcze pociag 27 minut przejazd koszt 5zl z dworca na rynek w wieliczce ale nie wiem czy ma sens ladowanie sie do pociagu..
poza tym na dluzsza mete to bus tylko 2,5 wiec polowe taniej :P

Link to comment
Share on other sites

Sugar , bus musisz znaleźć taki , który jedzie do Gdowa , bus ten przejeżdża Wieliczkę , następną miejscowością za Wieliczką na trasie do Gdowa jest Lednica Górna , wysiąść trzeba zaraz za tablicą "Lednica Górna" i skręcićw pierwszą asfaltową drogę w prawo, tam są już znaki prowadzące do hotelu (czarna psia głowa z wywieszonym jęzorem). Od miejsca , w którym bus Cię wysadzi do samego hotelu jest jeszcze kawał drogi , na pierwszy raz radzę Ci zabrać sie z kimś jednak samochodem. ( stacja benzynowa i pkp , o których wspomniałaś są na drugim końcu Wieliczki )
Można ewentualnie Lux busem dojechac do Wieliczki , wysiąść trzeba koniecznie pod cmentarzem i tam czekać na bus do Gdowa.
Ja chyba dziś nie dam rady , bo prację późno.

Link to comment
Share on other sites

[B]Asieq [/B]ja też wróciłam z wysypką, ale zlazła na drugi dzień.
[B]kiwi [/B]dobrze, że będzie z Nami ktoś ze "starszyzny" uff
[B]sugarr [/B]chybaże pojedziesz jutro z Nami ale nie odwieźlibyśmy Cię do domu, tylko wysadzili gdzieś w Krakowie, przy okazji zgarniania Trop, wracając z hotelu, no i pod warunkiem, że się nie boisz bullowatych, Morde zabieramy z hotelu

Link to comment
Share on other sites

Ciotki no co Wy, nikt nie chce jechac wypieścic najmłodszych potrzebujących?? :crazyeye:
Ja już biore na siebie gównianą robotę, ale potrzeba kogoś do łapania rozwydrzonych bachorków i może śnieg by zobaczyły pierwszy raz w życiu... A tak to w dwie osoby to sobie pohasają tylko po naszych głowach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']
[B]sugarr [/B]chybaże pojedziesz jutro z Nami ale nie odwieźlibyśmy Cię do domu, tylko wysadzili gdzieś w Krakowie, przy okazji zgarniania Trop, wracając z hotelu, no i pod warunkiem, że się nie boisz bullowatych, Morde zabieramy z hotelu[/quote]
taaak moge jechac! mozecie mnie gdziekolwiek wysadzic ;) a bullowate uwielbiam <3:loveu:
tylko slyszalam ze sie juz nie zmieszcze :lol:
daj znac jeszcze, bo jak nie to sie bede w ten busik pakowac, jakis mat bus krk-gdow z pod poczty gl. o ile jedzie przez lednice g.a tam moze sobie jakos poradze :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sugarr']taaak moge jechac! mozecie mnie gdziekolwiek wysadzic ;) a bullowate uwielbiam <3:loveu:
tylko slyszalam ze sie juz nie zmieszcze :lol:
daj znac jeszcze, bo jak nie to sie bede w ten busik pakowac, moze sobie jakos poradze :roll:[/quote]
Zmieścisz się i oddelegowałabyś Nas pod TV czyli na ul. Krzemionki koło korony i tam byśmy Cię "porzucili". Co TY na to??
A gdzie Cie zgarniemy to sie dogadamy jutro!!

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj malenka hera pojechała do domu:)
narazie zamieszka w mieszkaniu, z bardzo fajna rodzinka, a na wiosne przeprowadza sie do domu i to zaraz kolo hotelu :)
juto aga jedzie w odwiedziny i napewno zrobi troche zdjec
cioteczki, ja wracam w poniedzialek, opiekujcie sie maluchami prosze...
i prosba do wszystkich, ktorzy jada do hotelu potrzebne sa wszelakie kocyki albo poszwy bo zima nadeszla i psiaki na zewnatrz marzna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwi']
i prosba do wszystkich, ktorzy jada do hotelu potrzebne sa wszelakie kocyki albo poszwy bo zima nadeszla i psiaki na zewnatrz marzna...[/quote]
poszew nie chcą, kołdry chcą :lol:
Szelme dałyśmy do reszty, żeby sama nie była i z Naszych obserwacji wynika, że sobie nie da w kasze dmuchac pannica :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_and_Krzys']Hera to czarnulka tak? Śliczniutka zresztą :)[/quote]
Tak, tak czarnulka z biała krawatką :loveu:
Najpierw pani pytała o Malwinkę, potem myslała, że Hera to Ambra. No co te szczeniaki które liznęły wiktu u Camary maja w sobie?? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...