Jump to content
Dogomania

Trencin 27-28.01.2007


dorotal

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='musia']Szukam, szukam... może nas jaka dobra duszyczka przygarnie.

Miałam transport na sobotę - [B]już go nie mam[/B] :placz:

Tak więc

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=darkorchid][B]Poszukuję transportu na [U][COLOR=red]sobotę 27.01[/COLOR][/U] ze Śląska (Katowice) do Trencina i z powrotem. Dla mnie i średniego psa (spolegliwy Gończy Polski).[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

My akurat jesteśmy z tych rejonów, ale tak jak wcześniej pisałam, na Słowacji zatrzymujemy się na kilka dni. Wyjeżdżamy w piątek rano i wracamy dopiero we wtorek. Dodam jeszcze, że do tej pory nie mamy załatwionych noclegów :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia_i_Łukasz']Na Klubowej wystawie szpiców, psów pierwotnych i dużego psa japońskiego w Łodzi, w 2005 roku, najpierw były konkurencje hodowlane a potem ocena psów, dlatego wolałam przezornie zapytać :razz:[/quote]

no ale to klubowka - z tym sie kilka razy spotkalam i sadze ze to sluszne rozwiazanie , ale na krajowkach i miedzynarodowkach zawsze sa po

Link to comment
Share on other sites

[B]Czy ktoś może mi powiedzieć na jakiej ulicy odbywa się wystawa.[/B]

Bo, może mi jednak przyjdzie jechać pociągiem.

Liczę jednak na to , że ktos nas przygarnie na trasie z Katowic, a może okolic Żywca, Węgierskiej Górki ?

Niestety
Miałam transport na sobotę - [B]już go nie mam[/B] :placz:

Tak więc:

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=darkorchid][B]Poszukuję transportu na [U][COLOR=red]sobotę 27.01[/COLOR][/U] ze Śląska ([COLOR=darkorchid]Katowice, [/COLOR][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=darkorchid]Żywca, Węgierskiej Górki[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/COLOR][/SIZE][/FONT] ) do Trencina i z powrotem. Dla mnie i średniego psa (spolegliwy Gończy Polski).[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Musia - my bardzo chętnie zabralibyśmy cię ze sobą ale mamy już pełny samochód, a adres już podaję:

Výstavisko TMM, Pod Sokolicami 43 - taki adres bynajmniej jest podany na stronie miasta Trencina, bo na kynologicznej nic nie ma na temat adresu.

Mam nadzieję że jednak ktoś się znajdzie z transportem.


A nie próbował ktoś się dodzwonić do związku słowackiego w sprawie spisu wystawców, będzie może takowy na stronie?

Link to comment
Share on other sites

Oj, Musiałkowej - to ja już wiele z Trencina zawdzięczam. Na słowo z własnych pieniędzy opłaciła mi wystawę pocztą w Warszawie, bo Katowice mi nie przyjęły.

Toteż nie śmiem prosić i o transport , szczególnie gdy mielibyśmy zajmować miejsce innym.
Wprawdzie Opus ostatnio podróżuje sam z siebie wciśnięty w tylnią szybę , albo i na moich kolanach. Szczególnie gdy jesteśmy z tyłu samochodu , gdzie spokojnie wtedy weszłyby jeszcze 2 osoby. Wolna kanapa , a on musi doopką na moich kolanach.

Ale zabierać innym miejsce, nie mam sumienia. Niemniej dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia'].
Wprawdzie Opus ostatnio podróżuje sam z siebie wciśnięty w tylnią szybę , albo i na moich kolanach. Szczególnie gdy jesteśmy z tyłu samochodu , gdzie spokojnie wtedy weszłyby jeszcze 2 osoby. Wolna kanapa , a on musi doopką na moich kolanach.
[/quote]

Toż to niemal komfortowe warunki. :lol:

Ostatnio jechałam na wystawę ponad 800 km samochodem osobowym - 3 osoby i 5 psów (2 amstaffy i 3 staffiki) + majdan w postaci klatek, śpiworów, jedzenia... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...